Svētdiena, 2019. gada 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Dobeles 51. zemessargu kājnieku bataljonam – 25 /FOTO/ 

9. decembrī Slampes kultūras pilī notika Dobeles 51. zemessargu kājnieku bataljona dibināšanas 25. gadadiena. Visus uzrunāja bataljona komandieris majors Kaspars Miezītis (komandieris no 2016. gada 27. jūlija).

Brīdina par neizbraucamo ceļu Kandava-Zante (47)

“NEKĀDĀ gadījumā nebrauciet pa ceļu Kandava-Zante, ja vienīgi jums nav cita ceļa. Pirmo reizi mūžā braucu pa tik sliktu ceļa segumu, ja to var saukt pa ceļu!” autobraucējus sociālajā tīklā “facebook.com” brīdina Mārīte Priede.

Iedegta Kandavas pilsētas svētku egle /FOTO/ (3)

Kandavas promenādē 6. decembrī pirmās svētku rotu ieguva 11 mazās eglītes piekalnītē – katrai novada izglītības iestādei pa vienai pušķojamai zaļsvārcei. Taču lielajai eglei lampiņas kuplā draugu lokā tika iedegtas tikai ar tumsas iestāšanos.

Komunālo saimniecību Kandavā pagaidām vadīs Pēteris Krampītis (46)

Dažas dienas pēc Kandavas komunālās saimniecības līdzšinējā valdes locekļa Egila Barisa atbrīvošanas no amata (25. novembrī), uzņēmumā iecelts pagaidu vadītājas – Pēteris Krampītis, kurš darīt šo darbu piekritis teju uzreiz pēc uzrunāšanas.

Normunds Štoferts atbrīvots no Kandavas novada domes priekšsēdētāja amata (27)

Šodien, 2. decembrī, Kandavas novada domē tika sasaukta kārtējā ārkārtas sēde, kas, kā izrādījies, arī bijusi pēdējā Normundam Štofertam priekšsēdētāja amatā.

Kandavas mērs Štoferts atlaiž komunālās daļas vadītāju un atkāpjas no amata arī pats (309)

30. novembrī tika sasaukta ārkārtas Kandavas novada domes sēde. Tajā tika lūgts par paveikto atskaitīties līdzšinējo SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāju Egilu Barisu. Otrkārt, pieprasīt paskaidrojumus no līdzšinējā novada domes priekšsēdētāja Normunda Štoferta, kurš pieņēmis lēmumu nepagarināt darba līgumu ar Barisu.

Kandavniece dodas uz profesiju olimpiskajām spēlēm «EuroSkills 2016» (4)

Šodien, 29. novembrī, 12 Latvijas talantīgākie jaunieši dodas uz Gēteborgu Zviedrijā, lai lielākajā un prestižākajā Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursā «EuroSkills 2016» demonstrētu savas prasmes 35 valstu konkurencē.

Latvijas dzimšanas dienā godināti kandavnieki (1)

Valsts 98. proklamēšanas gadadiena Kandavas novadā tika atzīmēta trīs dienu garumā. Pagastos lielākoties svētku pasākumi bija norisinājušies jau 17. novembrī. Izņēmums – Matkule, kur uz koncertu un balli iedzīvotāji bija aicināja sestdien, 19. novembrī.

Kandavnieki – ar Latviju sirdī /FOTO/ 

Novembris Kandavas internātvidusskolā ir latviskuma un patriotisma mēnesis. Jau ienākot skolā, ikvienam ir skaidrs – mums katram jāiededz sava liesmiņa ne tikai svecītē, bet arī sirdī.

Kandavas jaunieši saņem «Award» apbalvojumus /FOTO/ 

12. novembrī Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē tika svinēti svētki par godu jauniešu apņēmībai un pašizaugsmei. Tika sumināti 44 bronzas un 27 sudraba līmeņa programmas «Award» dalībnieki, kuri tās ietvaros sasnieguši četrus pašu izvirzītos mērķus.

Kandavas skolēnu apsveikums valsts svētkos /FOTO/ 

15. novembrī savu sveicienu Latvijai dzimšanas dienā dāvāja Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas un internātvidusskolas dziedošie kolektīvi. Koncertu ar stāstiem par to, kādēļ šo zemi saukt par savējo, papildināja skolēni, kas piedalījušies radošo darbu konkursā «Veltījums Latvijas simtgadei».

Kandavas Zemessardzes rotai – 25 /FOTO/ (7)

12. novembrī Kandavas kultūras namā nākt kopā bija aicināti šobrīd aktīvie un arī bijušies zemessargi. Iemesls – apritējuši 25 gadi kopš 73 vietējie vīri, fonā skanot tautasdziesmai «Div’ dūjiņas gaisā skrēja», Kandavas tirgus laukumā nodeva svinīgu zvērestu un tika uzņemti Zemessardzē.

Kandavas iedzīvotāju sapulcē – par drošību un klaiņojošiem dzīvniekiem 

27. oktobra Kandavas novada iedzīvotāju sapulcē savus jautājumus uzdot bija iespēja arī Valsts policijai, ko pārstāvēja Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs un atbildīgais par Kandavas iecirkni, inspektors Guntars Rupeiks. Kā arī par aktualitātēm klātesošajiem pastāstīja pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš.

Kandavā iemūrēta kapsula topošās katlumājas pamatos (12)

4. novembrī Kandavā iemūrēta kapsula topošās katlumājas pamatos, un tās atklāšana nākamā gada vasaras beigās aizsāks pavisam jaunus laikus Kandavā, kur tādas centralizētas apkures nav bijis vismaz 20 gadu.

Kandavā aizvadīti jau VII Kafijas un tējas svētki /FOTO/ 

29. oktobrī Kandavā norisinājās jau septītie Kafijas un tējas svētki. Tie priecēja ļaudis gan kultūras namā, gan novada muzejā. Bet tie, kam vairāk patīk izdarības svaigā gaisā, kopā ar bērniem Promenādē varēja izspēlēt dažādas spēles.

Pasākumu kalendārs

2019.02.23 | 10:00

Debašu turnīrs Tukumā 

2019.02.23 | 10:00

Skaistumkopšanas nodarbība Lestenē 

2019.02.23 | 10:30

Deju kopmēģinājums Tumē 

2019.02.23 | 13:00

Multiplikācijas filma Tukumā 

2019.02.23 | 13:00

Sporta pēcpusdiena Zemītē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool