Meldra, Meldris, Melisa

Kāpēc pēc svētku salūta Kandavā neiededza gaismu?

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 3. janvāris 19:21

Ar šādu neizpratnes pilnu jautājumu iesākās Jaunais gads daudziem pilsētas un novada ļaudīm, kuri gadu miju sagaidīja Kandavas centrā un kam mājup vajadzēja doties pa tumsu. Labi vēl, ka visapkārt bija balts sniegs. Vairākkārtējus zvanus par tumsu pilsētā svētku naktī saņēmām arī no mūsu lasītājiem šī gada pirmajā darba dienā.

Kāpēc pēc salūta pilsēta palika tumsā, jautājām Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietniecei Leonārijai Gudakovskai: Viņa paskaidroja:
– Vispirms gribu atvainoties visiem iedzīvotājiem par šo gadu mijā radušos neērtību. Kļūme ar apgaismojumu radās neapzināti, sakarā ar šī pakalpojuma sniedzēja maiņu. Tieši gadu mijā mainījās uzņēmējs, kurš apsaimniekos apgaismojumu pilsētā. Turpmāk to darīs SIA «Elfa». Līgums ar uzņēmēju stājās spēkā ar 1. janvāri un, līgumu parakstot, acīmredzot nebijām pietiekami uzsvēruši apgaismojuma grafiku tieši brīvdienām un svētku reizēm. (Saistošie noteikumi paredz visā novadā vienotu apgaismojuma grafiku: piektdien, sestdien un dienās, kad notiek pasākumi, apgaismojumu izslēgt līdz 2.00 naktī.) Cerot uz iedzīvotāju sapratni, vēlreiz atvainojos domes un uzņēmēja vārdā!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Solvita teica:

  Gudakovskas kundzei ir tikai zootehniķes izglītība. Kā gan viņa varētu zināt, ka vadītājs plāno-organizē- vada un kontrolē. Atvainoties vajadzētu ne tikai par šo gadījumu bet kopumā par otrās personas vietas aizņemšanu novadā un neatbilstoši vājo jkompetences līmeni.

 2. Kandavnieks teica:

  Mūsu valstī vienīgajā pasaulē ir profesija "ministrs".Te ir līdzīga opera-saprot ko vai nē- nav tak svarīgi- ka tik pie teikšanas un valdīšanas!Starp citu, vai tad pie vadības vairs nav neviena vīra Kandavā?
  Kas var pastāstīt, kā beidzās epopeja ar kultūras nama šmucēm un nelikumībām, kas atklājās pie lielās "kultūras revolūcijas"Kandavā pirms pusgada?Izskatās jau ka jaunajā kulītē vecie vēži rullē?
  Pēc prombūtnes, atgriežoties Kandavā, skumji mazliet kļuva, redzot iedzīvotāju mazo atsaucību, piemēram, starojošajai Kandavai.Kaut kas notiek, tikai cilvēku nav.Tad kam tas viss?Arī kaut kāds "lētums" visā iekšā, ieskaitot bēdīgi slaveno "skulptūru grupu’ ar nabaga Sniegbaltīti.Ak, kā prasās pēc profesionālas vadības gan kultūrā, gan vadībā!

 3. Frīda teica:

  Te nu būt vietā parunāt un parunāt pa nekaunīb, kad doms auto, darb laikā ar amatperson kam jāstrādā, iepērkās lielveikalā. Šķiet ka tas katliņš, kas jau ir pilns, nu iet pār. Ir mums izredzētie un ne tik izredzēt vai ieredzēt, tā nu i.

 4. Saule teica:

  Lasu un domāju, kā jūs paši savā žultī vēl neesat noslīkuši? Vai paši tik pareizi un esat?

 5. to Saule teica:

  Tev vakardien šīberis aizgājis priekšā – tā kā nespīdi!

 6. Frīda teica:

  Gribās jau lai saul apspīd viss cilvēks vienād. Negribās lai vien viss laik būt saulē, bet otriem tikai ēn paredzēt. Tagad tikai jāvēro, kam tā žult izdalās, tiem kas tai saulē gozējās, vai tiem kas pa ēn ņemās. Vēl gribētos lai amatpersons savs rēķins varēt apmaksāt paš, jo tā jau saulītē sēž un liktens ir labvēlīgāks, un neņemt no tiem, kas šodien ēnā ir, kas gaid sirdsskaidr attieksm pret visiem. Sav nokļūšan uz darb un no darb mājās kā arī svētk banket, katram jāapmaksā pašam un tas nav prasīts pa daudz.

 7. vadība teica:

  Kandavniekam
  Labdien Cienijamo Kandavniek,
  Paldies par Jūsu izsmeļošo komentāru. Tā kā esat speciālists visās jomās, tad lūdzu Jūs personīgi pieteikties Kandavas novada domē. Mums ir vajadzīgi augsti kvalificēti speciālisti un savas pilsētas patrioti.
  Ar cieņu,
  Vadība

 8. Vadībai teica:

  Tas nu gan nav arguments. Pēc analoģijas – dakteris piebeidz pacientu un saka piederīgajiem: ja jūs tik gudri, tad nāciet paši griezt. Dziedātājs laiž meldiņu šķībi un svilpjošai publikai atbild: Tad kāpiet jūs uz skatuves un nodziediet labāk.
  Jūs, deputāti un labi atalgotie domes darbinieki, esat to darbu uzņēmušies, nevis kandavnieks, kam droši vien savi darbi darāmi. Tad nu strādājiet un nekļustiet smieklīgi!

 9. solvita teica:

  Vadībai. Vai tad ir vēl kāda vakance? Četri priekšnieki netiek galā , nepieciešams piektais?

 10. Anonīms teica:

  Kandavniekam!
  Nav Kandavā kultūra un nebūs!Vienalga cik darbinieki strādā!Varbūt kultūras pārvaldē vēl kādu padomnieku ielikt?Kandavai taču naudas daudz!

 11. Anonīms teica:

  Saule! Tavi komentāri ir smieklīgi!

 12. Kandavnieks teica:

  Cien.vadība!
  Neesmu jau gan "speciālists visās jomās", bet vienkāršs sava aroda pratējs, un to, ko daru,cenšos darīt ar atbildību un godīgi, kā tēvs un māte mani iemācīja.Reizēm ir jādzird arī kritisku vārdu, kas nemaz nav patīkami, taču labi apdomājot, kritika visbiežāk ir palīdzējusi man pilnveidoties.Domāju, ka Jums arī vajadzētu mācīties un mācīties uzņemt kritiku.Tas pat ir Jūsu pirmais pienākums, ja reiz saucat sevi par vadības pārstāvi.Bet varbūt tiešām vajadzētu izvērtēt savu atrašanos vadības krēslā?Kandavā noteikti ir daudz gudru un atbildīgu ļaužu, kuriem šī pilsētiņa ir patiešām mīļa un svarīga, ne tikai kā darbavieta, kur var "piķi" taisīt.

 13. Anonīms teica:

  Atļaujos pievienoties kritikai par Kandavas vizuālo ietērpu svētku reizēs un arī jau ikdienā.Tas tiešām šķiet nedaudz laikam neatbilstošs, ja vien paši neesam tā vairāk atpalikuši.Es te domāju par skulptūru grupām, par zīļukiem vietā un nevietā.Domāju, ka Kandavā ir daudz mākslas jomā profesionālu, cienījamu un kompetentu cilvēku, mākslinieku un pedagogu, kuri noteikti neliegtu vismaz savu padomu skaistas, mūsdienīgas un pašiem un iebraucējiem patīkamas vides sakārtošanai.Jā, un pati daba mums dod tik daudz skaistu objektu, kuri būtu tikai jāsakopj un varbūt reizēm mazliet jāpiepalīdz saskatīt.
  P.S.Paldies par jauko pils maketa izgaismojumu Ziemassvētkos!

 14. viesis teica:

  Laikam jau uz tām vakancēm nav vērts pieteikties, jo ja nedziedās pēc augsto kungu svilpes, nav tur ko meklēt. Ser tikai tie, kas svilpo līdzi. Un ne tikai Kandavā. Lai jauka diena!

 15. Anonīms teica:

  Būtu laiks mainīt neprofesionālu vadību, lai tā nebūtu. Kandavā sen viss nav tā ,kā vajadzētu būt. Novada domē nav laba smaka…

Pasākumu kalendārs

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool