Marija, Marika, Marina

Kandavas novada skolotāji pulcējas augusta konferencē

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 1. septembris 12:37

31. augustā, gadskārtējā konferencē pulcējās Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki. Šogad konferences notika tehnikumā, kurš aizvadītajā mācību gadā pārdēvēts par Profesionālās izglītības kompetences centru. Tehnikuma direktors Ivars Lasis neslēpj gandarījumu, jo renovācija ir pabeigta.

Konferences dienu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa pasludināja par skolotāju atpūtas dienu pirms jaunā darba cēlienu.veltot pateicības vārdus skolotājiem, direktoriem, audzinātājiem: “Paldies par jūsu godprātīgu darbu un skolēniem dāvāto sirds siltumu, par prasmīgu sadarbību ar skolēnu vecākiem, par prasmi skolēnos saskatīt jaunos zinātniekus, paldies skolu kolektīviem par prasmi ar visnotaļ pieticīgu skolas budžetu sapost un uzspodrināt skolas jauno mācību gadu sagaidot!"
Ar IZM atzinības rakstu ir novērtēts PIKC Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikuma direktora Ivara Laša un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas (KKMV) direktores Daigas Pugas devums izglītībā.
«Gada skolotājs 2012» titulu pirmsskolas izglītībā saņēma PII «Zīļuks» skolotāja Sanita Štrāla; sākumskolas izlītībā – Aina Novicka – KKMV skolotāja; pamatskolas izglītībā – Danuta Dude – KKMV skolotāja un Drosmiņa Krūmiņa – Cēres pamatskolas skolotāja; vidusskolas izglītībā – Aksilda Petrevica – KKMV skolotāja; profesionālajā izglītībā – Antons studens – PIKC Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikums skolotājs; profesionālās ievirzes izglītībā – Jānis Bambis -Kandava BJSS sporta skolotājs.
Kandavas novada Izglītības pārvaldes Atzinības rakstu saņēma Zigita Kārkliņa – Kandavas IP metodiķe, Valda Upeniece – KIVS direktores vietniece mācību darbā, Inga Brīniņa – Kandavas Mākslas un mūzikas skolas skolotāja un Gunta Gūtmane – IP galvenā grāmatvede.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. maigā teica:

  Gribētos zināt, kurš sponsorēja šo interesanto, skaisto pasākumu-dzīres mēra laikā. Piemēram, tehnikuma skolotāji augusta beigas pavada bez naudas-piespiedu brīvprātīgā bezalgas atvaļinājumā.

 2. Solvita teica:

  Intelektuālais ieguldījums šķiet bija bezmaksas. Ja to sauc par dzīrēm, tad tās bija patiešām skaistas. Vienkārši , silti sveicieni un darba novērtējums pirms jauna mācību gada uzsākšanas.

 3. irbītis teica:

  Solvitai: pasākums tiešām bija skaists, bet Tev apģērbs gan nebija izdevies…

 4. Slesere teica:

  Silti sveicieni un vislabākie novēlējumi jauno mācību gadu uzsākot: Drosmiņai Krūmiņai – Cēres pamatskolas skolotāja; Aksildai Petrevicai – KKMV skolotāja; Jānim Bambim -Kandava BJSS sporta skolotājs un Jutai Reinsonei ar kolektīvu!

 5. Solvita teica:

  Irbītim. Paldies. Tas nozīmē, ka man vēl ir kur pilnveidoties.

 6. kikerigū teica:

  Solvita, tu varētu nebāzties visām pudelēm par spundi, sāk jau apnikt!

 7. maigai teica:

  Tu mēri neesi piedzīvojusi, bada dzeguze!
  Vai tad cienījamie žurnālisti nevarēja vismaz pareizi uzrakstīt kā sauc mācību iestādi, kur notika konference? Tehnikums? Ej ta nu! Vai šis mācību iestādes darbiniekiem algu maksā pašvaldība? Ej ta nu!

 8. lēca teica:

  Interesants pēdējais komentārs. Citiem norāda uz kļūdām rakstu darbos, bet pašai vai pašam, savā rakstu gabalā vajadzētu saskaitīt stila kļūdas. Interesants ir fakts, ka cilvēks piedzīvojis mēri un tagad izsakās pēc paša pieredzes. Ar to arī apsveicu, mēri ne katrs var pārdzīvot! Tagad mums svarīgs katrs izdzīvojušais cilvēks, aizbraukušo vietā. Vēl izbrīnu raisa lamāšanās, bet zināms ir tas, kas citu par tādu sauc, pats par tādu paliek.:)

 9. maigā teica:

  Sveiciens tām kundzītēm, kuras neizprot teicienu “Dzīres mēra laikā”.

 10. dace teica:

  ka ir uvars pizdzec aizmirsu

 11. dzenete baumane teica:

  es daudzas skolotajas pazistu no sis pildes

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool