Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands
Oskars Kļava
Foto: Liena Trēde

Kandavas komunālo dienestu vadīs Oskars Kļava no Talsiem

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 2. oktobris 13:40

Konkursam uz SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāja amatu bija pieteikušies seši pretendenti, 5 no tiem tika uzaicināti arī uz pārrunām. Gala rezultātā par atbilstošāko pretendentu tika atzīts Oskars Kļava, kurš jau ķēries pie darba. Jaunieceltais komunālās saimniecības vadītājs ir dzimis Talsos un arī pašreiz dzīvo Talsu novada Laidzes pagastā. Vidējo profesionālo izglītību ieguvis Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, kuru pabeidzis 2001. gadā tehniķa-elektriķa specialitātē. Studējis Latvijas Lauksaimniecības universitātē lauksaimniecības fakultātē agronomus un maģistrantūrā ekonomikas fakultātē – uzņēmējdarbību un vadību. Darba gaitas uzsācis 2006. gadā Talsu rajona padomē par plānotāju analītiķi. Vadījis arī plānošanas attīstības nodaļu un pēc administratīvās reformas 2009. gadā strādājis Talsu novada pašvaldībā par izpilddirektora vietnieku tehniskajos un nekustamā īpašuma jautājumos.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Savējiem teica:

  Visi spējīgie (Savējie) no Talsiem: Inga Domes dīva, Ziedīte – kultūrā, Oskars – komunālos. Varbūt pievienot Kandavu Talsu novadam un realizēsim Citskovska ierēdņu samazināšanu.

  • teica:

   Tas mums patiktu-lielāks novads -nopietnāka vadība!

  • Nu jā teica:

   Ko citu lai dara, ja Kandavas komunisti netika galā kam afēras izgāzās

   • jautājums? teica:

    Interesanti kas tā par komunistu plānoto afēru, kura it kā esot izgāzusies. Ja nu vienīgi tas varētu būt bijis mēģinājums ienest novada pārvaldībā kaut mazliet prāta gaismas, bet tad tas patiešām ir bijis neredzēta nekrietns gadījums.

    • Atbilde teica:

     Tā pati Krampīša šķeldas -sodanaudu -iepirkumu afēra utt.

     • kandavnieks teica:

      Nu tad jau viņam tiešām nebija vietas starp godīgajiem, baltajiem un pūkainajiem pašvaldības darbiniekiem. Tikai nezin kāpēc man liekas, ka īstās afēras tagad tikai sāksies. Patiesībā viena (Kandavas pašvaldības izsludinātā šķeldas iepirkuma nolikuma noteikumiem un likuma normām neatbilstoša iepirkuma uzvarētāja nominēšana) jau ir īstenota. Šķiet, ka nu maisam gals ir vaļā.

      • Aldis teica:

       Atšķirībā no Krampīša 1 šķeldotāja kurš 2x uzvarēja konkursā kā vienīgais pretendents ar drausmīgi uzskrūvētu ciparu-te vismaz 4 pretendenti bij ja ne vairāk

       • zinātājs teica:

        Četri pretendenti varbūt arī bija, bet uzvarēja vienalga savējais.

        • gudaovski teica:

         Tev savējais ir Dainis Alfreds un visi citi partijnieki

        • Uzvarētājs teica:

         Uzvarēja lētākā cena

         • jautājums? teica:

          Cena varbūt arī lētākā, bet vai uzņēmumam (starp citu arī savējam – Talsu novadā dislocētam) ir nepieciešamā pieredze, ekonomiskā kapacitāte utt., lai izpildītu visas Pasūtītāja prasības (arī nomaksātu 1000 € soda naudu un apmaksātu dārgās KM remonta izmaksas). Šaubos vai uzņēmumam, kura darba devēja sociālas iemaksas gadā sastāda tikai nedaudz vairāk par 4 tūkstošiem (atbilst divu darbinieku algai) tas ir a spēkam.

         • jautājums? teica:

          Jūs esiet kļūdījies manas identitātes noteikšanā, bet tas nekas – kuram gan negadās. Jūsu emocionālais teksts tomēr liek aizdomāties, ka domāju pareizā virzienā.

          • Ak vai vai teica:

           Es arī to redzu, kā lietas tiek bīdītas.Cilvēki novadā jau nav muļķi. Un šī zākāšanās par iepriekšējiem ir tikai nevarības apliecinājums pašām “jaunās dzīves” ieviesējām.

   • Nez teica:

    Ķieģelim nebij ne vainas. Māja viņam bija, mašīna ar, nauda ar, vara ar – žēl ka noēda viņu…

    • zinātājs teica:

     Diemžēl tagad tāds laiks! Gudri un inteliģenti cilvēki nevienam nav vajadzīgi, un tautai tādi arī nepatīk – tā vēlas redzēt sev līdzīgus. Šis arī ir iemesls, kāpēc par priekšniekiem tiek ieceltas, “ievēlētas”un visādi citādi paaugstinātas visādas pabiras.

  • zinātājs teica:

   Pieliec sarakstam vēl būvvaldes vadoni, kurš taču arī ir no tās pašas puses. Gan jau saraksts ar šiem nebeigsies un novada labiešu pulkam pievienosies vēl kāds talsenieks.

 2. zemītnieks teica:

  Vai tas, kurš ir zvejnieka dēls ?

 3. .. teica:

  Zvejnieka dēlis, ka laši murdus …

 4. Nauda teica:

  Ja būtu nauda domei arī Krampītis visu paveiktu

  • + teica:

   Krampītis lai arī viss neveicās – Vietējais, tagad visi tikai no Talsiem: Pievienosim Kandavu Talsiem un nevajadzēs uzturēt tos cilvēkus kuriem tik daudz tās šeftes ka nav pat laika uz darbu atnākt ( piemērs: protokolētēja regulāri iztrūst novada sapulcēs – šefte:)

   • kandavnieks teica:

    Man gan liekas, ka Krampītim darbi veicās normāli, un tieši tāpēc domes madāmām tas nebija paciešams. Turklāt Talsu novada jaunā domes vadība attīrīja savas rindas no nevajadzīgām amata vietām un caurkritušajam izpilddirektora vietniekam steidzīgi vajadzēja darbu. Un kur nu vēl labāka vieta kā savas draudzenes paspārnē.

 5. Aldis teica:

  Diemžēl no Kandavas novada tik 2 bij konkursam pieteikušies – Jēpis un Fedosejeva. Pārejie no Citurienes, pat no Rīgas. Vai tas būtu nopietni?

 6. jana teica:

  Nu es teiktu,vīrietis tā nekas! Baigi smuks jau nav,bet kopts.

 7. Tehnikuma skolotāja teica:

  Man prieks par Jūsu izaugsmi, lai veicas jaunajā darbā!

 8. Jānis Dreslers teica:

  Zināma un veca lieta, –
  Augsti radi, silta vieta!
  Lūk, arī viss veiksmīgās karjeras noslēpums!

 9. Agija teica:

  Lai veicās!!!

 10. Aldis teica:

  Turpiniet tik žvadzēt Zinātāji komunisma rēgi, jums pensionāriem tagad laika diezgan! To ko nespējāt izdarīt aiz sava gausuma tagad sievietes paveic viens un divi!

  • Bez tabu teica:

   Ieskaties interneta dzīlēs
   is.gd/DXdZyH

   • Tur rakstīts teica:

    01.02.2016. (skat. video)
    Talsu novada dome izsludinājusi atklātu konkursu publiskam auto nomas iepirkumam pašvaldības vajadzībām. Zīmīgi ir tas, ka iepirkuma konkursa prasības ir pielāgotas tikai vienam pretendentam – Škoda markas auto. Latvijas Auto asociācija dēvē par iepirkuma procesa diskreditēšanu. Tikmēr Talsu novada domes Iepirkuma komisijas priekšsēdētājs Oskars Kļava netieši atzīstas pārkāpumā – kaut arī konkurss ir izsludināts, pirms tā pašvaldība diezgan skaidri zina, ko vēlas.

  • secinājums teica:

   “Aldis” acīmredzot piestrādā par domes sabiedrisko attiecību speciālistu un sviedriem vaigā bīda domes vadības pozitīvisma kampaņu. Savādāk jau nemaz nevar, jo pat aklajam ir skaidrs, ka darbi absolūti neiet tā kā šeit tiek propagandēts. Un tas ir tikai sākums – beigas šim stāstam būs pavisam jautras un turpmākajiem varas kārotājiem ļoti pamācošas.

 11. Aldis teica:

  Tas jau labi, ka skaidri zina ko vēlas.

 12. Aldis Labais teica:

  Tas jau labi, ka skaidri zina ko vēlas.

 13. Aldis teica:

  Forša šepte man – sabiedrisko attiecību speciālists! Un kas ir tie darbi kas tiek propagandēti, bet netiek darīti. Un kur viņi tiek propagandeti? Gribu arī redzēt!

 14. Apsis teica:

  ko Ta Jēpis tam jau nav izglītība…..rasējumus ari nemāk lasīt ,kur ta redzējums tikai hokejs tad jau visiem KUKa būtu hokejs jāspēlē padies Dievam ….

  • kandavnieks teica:

   Tas būti izcili, ja KKP tiktu izveidota sava hokeja komanda. Kas zina varbūt, ka spēlētu kā dievi un aiznestu Kandavas vārdu plašajā pasaulē. Bet tagad nekā …

 15. āpsis teica:

  Nu nu Jēkabsonam ir LLU diploms ,nevajag noniecināt savējos,tā pati izglītība kas Oskaram.
  Bet,ja paklausās, tad Kandavā visi slikti,visi ,kuri strādājuši domē zagļi un muļķi. Slikti bija vecie,nu sliktas ir ari jaunās dāmas,bet kur tie visu varošie, kāpēc tikai rakstit prot,lien ārā no savām alām un rāda ko var.Savādāk var padomāt, ka Kandavā dzivo muļķi un strādā tikai zagļi un, no Talsiem ierodas korumpanti.Kāpēc tā gribas noniecināt savu pilsētu un tās vadību.Gudrie,godīgie un jaunie -nāciet un rādat ko varat!

 16. hm teica:

  Tad Talsu domè tagad brīva vakance? Neapvienos tak abus amatus…
  Vai jaunais Talsu mērs viņu palūdza aiziet?

  • kandavnieks teica:

   Likvidēja amata vietu.

   • Zinātājam teica:

    Viņš aizgāja jau pirms tam kad to vietu likvidēja. Daudzi aizgāja, jo jaunā vadība nav pa prātam. Katrs izvēlas ko vēlas

    • secinājums teica:

     Pieņemsim, ka tiešām notinās pats, bet kāpēc tad trīs mēnešus nemeklēja citu darbu un gaidīja, kad patronese par viņu parūpēsies. Viss tas amatu konkurs taču bija tikai prasts teātris (komēdija) tautai, jo vadones uzstādījums bija strikts – gribu, gribu, gribu, un komisija, īsti nespēdama saprast ko īsti viņa grib, nobalsoja kā vajag.

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool