Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Liena Trēde

Kandavas iedzīvotāju sapulcē – daudz jautājumu un sašutuma

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 7. aprīlis 14:28

30. martā Kandavā notika iedzīvotāju sapulce. Sapulce bija kupli apmeklēta un arī jautājami sanākušajiem bija gana daudz, kaut brīžiem publikas viļņošanās un diskusijas gāja tik skaļos toņos, ka ar atbilžu sadzirdēšanu varēja rasties problēmas.

Pirmie jautājumu krustugunīs nonāca Valsts policijas pārstāvji – Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs un Kandavas iecirkņa pārstāvis Guntars Rupeiks. Pašvaldība šajā gadā gatavojoties ieguldīt 10 000 eiro novērošanas kameru sistēmas attīstībai. Šobrīd kameras ļauj, piemēram, piefiksēt, kad jaunatne atkal “izklaidējās] Ozolāju estrādē, ripinot kokus, lēkājot pa soliem vai braucot ar skrituļdēļiem un visādi citādi to bojājot. Savukārt pašvaldības policijai bieži nākoties doties uz ģimenes skandāliem, taču vēl biežākas esot situācijas, ka neviena no iesaistītājām pusēm, kad ierodas policija, vairs neko nevēlas. Šajā gadījumā pastāv arī iespēja sodīt par viltus izsaukumu.

Nemainīga problēma ir arī “guļošo kasta” jeb cilvēki, kurus pašvaldības policijai regulāri nākas nogādāt dzīves vietā, jo viņi paši to vairs nespēj. Piemēram, Matkulē kāds vīrietis iecienījis kultūras nama kāpnītes…

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 4. aprīļa, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. tik kauslīgas ģimenes Kandavā? teica:

  “, taču vēl biežākas esot situācijas, ka neviena no iesaistītājām pusēm, kad ierodas policija, vairs neko nevēlas.”:))))) Žēl, ka neko nevēlas..

 2. kā tad tā? teica:

  blondā ZZS priekšvēlēšanu kampaņotāja Priede vairs nerēgojas priekšplānā?

  • zinātājs teica:

   Kundze vienkārši uzkrāj spēkus izšķirojošam triecienam žuļiku bastiona virzienā, cerot, ka Kandavā beidzot iestāsies sieviešu valdīšanas laikmets.

  • Daina teica:

   Viņa nav no ZZS, viņa ir Zaļās partijas pārstāve, nav pie tiem vecajiem rausējiem. Un bija uz sapulci gan, un nevienā sapulcē, cik esmu lasījusi un bijusi klāt, viņa nav kampaņojusi kā Rozenfelds ar Ķieģeli vai veco Āriju, vai nav vienalga kurā rindā sēž? Sēž tur, kur ir vietas. Un stāstīja par atkritumiem, ka cilvēkiem jāizlasa uzmanīgi līgumi ko paraksta, lai pēc tam nebrīnītos, ka saņem pēc tam dārgus rēķinus par papildpakalpojumiem, kā tas gadījies Emīlijai no Abavas ielas, kuras apsaimniekotājs Meiers viņas mājas iedzīvotājus piešamucis, noslēdzot dārgāko pakalpojuma līgumu.

   • Olga teica:

    bet viņa tak uz vienu roku ar Ķieģeli!

    • Nu nē teica:

     Nu nē, nav gan! Paklausies domes ierakstus…un ko viņa rakstīja par Krampīša iecelšanu KKP vadītāja amatā.

     • kandavnieks teica:

      tā ir viena lieta, ko runā sanāksmē, pavisam cita, ko dara, ar ko dara un kā dara.

     • zinātājs teica:

      Netērējiet laiku lasot šajos rakstos izteiktos murgainos spriedumus un izvērtējot argumentus, jo visai tai kampaņai ir tīri personiski iemesli. Kādi – to taču nejaušs ikviens ilgāku laiku nedabūjis kandavnieks (īpaši jau daiļā dzimuma pārstāves).

      • Laimonis teica:

       Vienmēr varošie kandavnieki taču varētu tās ilgāku laiku nedabūjušās daiļā dzimuma pārstāves-kandavnieces kaut kā apmierināt!

   • Daina, klau, teica:

    Zaļā partija taču ir ZZS sastāvdaļa! Tur tak nekā atsevišķa vai neatkarīga nav! Viss zem Ventspils spalvainās rokas!

    • Daina teica:

     Nevajag jaukt dižo valsts politiku ar mūsu mazo pīļu dīķi. Te partijām vispār nav nozīmes, labi ja kāds valdības vīrs atbrauc pagrozīties, tas arī viss. Rozenfelds uz katrām vēlēšanām no citas partijas startē, diez kura tagad būs īstā? Bet ideoloģija viņam viena – tā kas nākusi no komunistiskās partijas, tāpat kā vēl tur dažiem Kompartijas biedriem. Ārija un Fredis arī bija kompartijas līderi. Gan tur vēl kāds no vecajiem sarakstu biedriem, un to “skolas” devumu nevar izskaust, tas iezombēts!

     • Dainels teica:

      Nu lai man Rozenfelda kugs piedod, bet es vinu gribetu nosaukt par “politisko prostitutu”. uz katram velesanam cita partija

     • taisniba teica:

      Arī Priedei ir cita partija…tagad tāda mode…

      • Antons teica:

       Un kuram tad nav? Ķieģelis savulaik sastāvēja divās vienlaicīgi! Visi ir mainījuši partijas – Ārija, Štoferts, Dreimanis, Fabjančiks, Indriksons, Priede, citas partijas aizgājušas pa skuju taku, citās varenie kungi uztaisa tādu ideoloģiju, ka lauku bāleliņi netiek līdzi globalizācijai, bet Rozenfelds katru gadu maina partijas, un vairākām pat piebeidzis to eksistenci.

    • boļševiks teica:

     Visā tā partiju sistēma ir viena vienīga krāpšana, jo tās visas ir tikai viena saimnieka komandas atsevišķi spēlētāji, kas vēlētājus manipulē ar dažādiem brendiem un atšķirīgām mārketinga stratēģijām. Tas pats ir arī ar Zaļo partiju, kura ir kā bezsatura receklis, kas pielāgojas katrai tendencei un krāsai, ja vien tas nodrošina palikšanu pie siles.

  • Ha teica:

   Vecais kompartijas līderis gan pirmajā rindā! Vai tiešām šis atkal cer?

  • Līksma teica:

   Varbūt jau ir brunete.Droši vien Velokurjers blondīnes nepieņem darbā.Redziet, viņa maina ne tikai partijas katru gadu,bet arī….

 3. Uldis teica:

  Uh, cik spožā mundierī Fabjančiks ietērpies

 4. Zinātājs teica:

  Ko,tas Krampītis ielīdis-dzērājs!!!!!!!!

 5. Atkats teica:

  Kas Marašinskim kurzemniekos tā par svalku ko neviens negrib redzēt? Izgāž un ātri aprok tā āpsaimnieko atkritumus Kandavā!

 6. murķelis teica:

  Skat, Dudem tak arī jauns uzvalks parādījies! Interesanti, par kādu naudu iegādāts?

 7. bomžuks teica:

  deputātam Romekam ,kas par uzvalku ,Rozenfelds nestāv ne tuvu ,dīkdieņi,abi

 8. zinātāji stāsta, teica:

  kā Dude un Ķiegelis darbojas ar brieža gaļas realizāciju

 9. Kandavas tūrists teica:

  Vai tad Jaunā Konservatīvā partija līdz Kandavai nav vēl nonākusi?

  • JKP vecbiedrs teica:

   Uzskatām, ka nav jēgas “bārstīt pērles cūkām”, jo tāpat neviens ilggadējs balsotājs par zaļo zilajām vērtībām nespēs saprast tikai izredzētajiem domātās partijas idejas. Turklāt vietējiem taču ir vienalga kā un cik lielā daudzumā tiek izsaimniekotas vai vienkārši prasti izzagtas novada attīstībai paredzētie līdzekļi – galvenais, ka tautas žiperīgākajai daļai tiks dota iespēja diet un gavilēt novada svētkos, bet novada grūtdieņiem ieelpot no kungu svētku galda nākošās cepešu un saldā brandava smaržas.

  • Trijotne teica:

   Pagājušajās Saeimas vēlēšanās no Jaunās Konservatīvās partijas startēja 3 tās biedri – Rozenfelds, Fabjančiks un Krampītis. Nez vai šī trijotne arī pašvaldību vēlēšanās startēs no JKP vai jau paspējusi nomainīt kārtējo partiju. Dzird runājam, ka JKP nākušas ausīs Rozenfelda darbības daudzu gadu garumā, un šis esot no turienes izmests, bet ieticis tagad citā partijā.

 10. SIA Kandavas celi teica:

  man rodas jautajums…. sapulce piedalijas Kandavas novada domes un tas iestazu vaditaji…. (protams ari VP). Bet kops kura briza SIA Kandavas celi ir novada domes paklautiba? Kadel Marasinska kungs sniedz informaciju par celu stavokli, paveiktajiem un veicamajiem darbiem,….. Vai tad abi Galvenie mednieki Dude un Kiegelis nevar izskaidrot….. Takvini ir par to informeti……

 11. Sudraba teica:

  Priede tagad piedāvās saskanīgu ģineņu dzīves nodrošināšanu.Jā laikam jaunība garām un neviens muļķis māju nedāvina,bet kā derētu tāda šikāka.Ievēliet gan tikumības sargātāju -lūdzu……………….

  • Ieteikums teica:

   Ingai nekandidēt Ķieģeļa sarakstā – tiks svītrota. Ķieģelis pie šās situācijas vienīgais labākais!

  • Zane teica:

   Ja nav ko teikt, ko pa velti te taustiņus klabinat. Atradušies zinātāji :))kuram interesē te jūsu spriedelējumi un negācijas? Tāpat jau ir zināms, kurš te to šļuru raksta, var slēpties zem anonīmiem, izdomātiem vārdiem, bet tas jau neglābs!

 12. Jautājums NTZ teica:

  Uzcēla Kandavā Ozolājus, Promenādi – toties visi pasākumi skvērinā LPSR parciņā pie krustojuma:) Kāpēc?

Pasākumu kalendārs

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool