Asja, Asnate, Dāgs
Sintija Bondarenko, Kristaps Kristers Ozols un Dārta Ošeniece
Foto: Liena Trēde

Kandavas Gada jaunieši – Dārta Ošeniece, Sintija Bondarenko un Kristaps Kristers Ozols

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 22. februāris 14:44

Konkurss, ko organizē Kandavas jauniešu centrs «Nagla», norisinās jau sesto gadu. Šoreiz trīs vecuma grupās bija pieteikti 10 kandidāti un pārstāvēti bija visi novada pagasti. Viņu pieteikumus un prezentācijas caurskatīja konkursa žūrija. Rezultātā titulus «Gada jaunietis saņēma arī Sintija Bondarenko (13–15 gadi), Kristaps Kristers Ozols (16–18) un Dārta Ošeniece (19–25). Žūrija bija lēmusi piešķirt arī simpātiju balvas, kuras saņēma Niks Brīvers, Daina Krūmiņa un Katrīna Marta Krūmiņa. Šoreiz bez galvenajām balvām palika, bet īpašo piemiņas «eko» jeb koka medaļu saņēma arī Elizabeta Heinsone, Sāra Dūniņa, Selīna Margarita Bogdanova un Zelma Sergejeva.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 20. februāra, numurā  ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Kandavas stiliste teica:

  Lai man piedod Dārta, bet kleita galīgi garām!!!

  • Kandava teica:

   Piekritu. Apaligiem cilvekiem sadas krasas un bez V veida kakla izgriezuma vispar nedriskt but mugura.

  • Ingūna teica:

   Uzruna komentētājiem: ja šis raksts būtu par kādu modes un stila pasākumu, tad jūsu komentāri varētu būt par tēmu. Bet tā tomēr nav un jūsu komentāri ir nepieklājīgi un jūs esat mūsdienu perfekcionisma un narcisma ietekmēti, ka nespējat priecāties un izteikt ko labu par radošu un priekšzīmīgu jaunieti. Bet jūs vēl varat to labot – pieteikties personīgi par stilistu un ekspertu!

 2. lasitaja teica:

  Jā tiešām gaume varēja būt labāka ,un krāsa košāka,nav jau maza meitene.

 3. Ingūna teica:

  Uzruna komentētājiem: ja šis raksts būtu par kādu modes un stila pasākumu, tad jūsu komentāri varētu būt par tēmu. Bet tā tomēr nav un jūsu komentāri ir nepieklājīgi un jūs esat mūsdienu perfekcionisma un narcisma ietekmēti, ka nespējat priecāties un izteikt ko labu par radošu un priekšzīmīgu jaunieti. Bet jūs vēl varat to labot – pieteikties personīgi par stilistu un ekspertu!

 4. es teica:

  Šausmas,ka tikai kādu noriet….nu jau gan būsiet paēduši.

 5. Kandavas stiliste teica:

  Es negribēju nevienu ” noriet “, bet meitenei ar šādu figūru tomēr jādomā ko vilkt mugurā, jo īpaši šāda, publiskā, pasākumā. Jebkura profesionāla šuvēja pastāstīs kādas krāsas un kāds piegriezums labāk piestāvēs. Bet jaunieši malači, par to nestrīdos!!!

 6. . teica:

  “Kandavas stilistei”, “Kandavai” un “Lasītājai” ierosinu iesūtīt savas fotogrāfijas NTZ mājas lapai, lai tauta var paust sajūsmu un apbrīnu par viņu gaumi, stilu, daili un spozmi.

 7. cita stiliste teica:

  4-tajā fotkā viss pateikts bez vārdiem. Un Priede blakus ne labāka.

 8. kandavniece teica:

  Lai foršajiem jauniešiem viss izdodas un iecerētie sapņi piepildās! Un mazāk klausieties stulbos komentāros ne par tēmu!

 9. čigāns teica:

  Priedei svārku garums pasē ierakstīts, bet viņa to nesekmīgi mēģina ignorēt.

 10. ely teica:

  Smieklīgie,kas visu vienmēr zin labāk par otru-ko ģērbt,ko runāt,ko un kā darīt.
  Jaunieši malači! Visi glīti.Visi aktīvi.Visi varoši.Apsveicu!

 11. Bb teica:

  Ar kādām tiesībām šeit anonīmi tiek apspriesta meitenes stila izjūta? Un cik aprobežotiem lauķiem jābūt, lai “nodirstu” cilvēka apkārtmēru? Ir 21.gadsimts, stils katram ir savs, un nav svarīgi, vai tas ir kārtējā pusmūža sieviešu žurnālu lasītāju akceptēts. Šādi pretīgi, anonīmi komentāri pierāda tikai to, ka komentējušas personas, kas ir nelaimīgas ar savu privāto dzīvi un nav kur savu nelaimi “izlādēt”. Ja nav ko labu pateikt, labāk neteikt neko. Skaudība par labiem sasniegumiem var padarīt zaļu. Šis raksts ir par jauniešu iniciatīvu un sasniegumiem, un ja vienīgais, ko uzraksta ir “uzbrauciens” par apkārtmēru un kaut kādi nezināmi stila komentāri, tad vienīgais ko varu pateikt šiem komentētājiem- man ļoti žēl, ka esat tik nelaimīgi ar savu dzīvi, ka nespējat redzēt pozitīvo…

 12. Pāķes teica:

  Nu nu, lielās Kandavas stilistes! Varbūt tad piedāvājiet viņām privātu konsultāciju? Vai arī rakstīt komentārus un dzīt tenkas savos Exito un Indigo ir viss ko spējat? Rādiet priekšzīmi, izrādiet tērpus un kombinācijas, kādas tad ir tās labu labās, jeb Rīgas Stila un Modes palīgskolā to neiemācīja?

  • laucinieks teica:

   Skat kā Rīgas madāma bargi nobar mazpilsētas sabiedrības dāmu pūliņus norādīt uz mazgadīgas draiskules kļūdām apģērba izvēlē. Ko padarīsi – no lielpilsētas pritoniem jau viss ir labāk redzams

 13. labāk būtu teica:

  labāk būtu priecājušies par aktīviem un radošiem jauniešiem, nevis komentējuši kā kurš apģērbies!

 14. secinājums teica:

  Vērojot Kandavā notiekošās aktivitātes, kļūst skaidrs, ka turpmākos četrus gadus mums “maizes” vietā tiks piedāvāti dažādi šovi un citas izklaides. Man gan liekas, ka Maslova piramīdā attēloto prioritāšu secību vēl neviens nav atcēlis, bet ko lai dara, ja “maizes” visiem nepietiek.

  • Pavārs teica:

   Zupas virtuve jau turpina darboties, ej un paēd, maizi ar iedos piekost klāt…ko tu vēl gaidi. Lai nekas nenotiktu, bet staigātu pa mājām kāds maizi dalīdams kā nespējnieku namā?

 15. tukumniece teica:

  Pārstājiet, kandavnieki, viens otru regulāri apriet!

  • Kandav sirdī teica:

   Tie jau tikai pāris eksemplāri internetā, nevajag to zīmogu uzlikt visiem. Pieļauju arī, ka tie varētu būt kādi garlaikoti pensionāri, kas tikuši pie interneta. Agrāk tos varēja saprast daudzdzīvokļu namu pagalmos uz soliņiem, vācoties baros un spļaudot saulespuķu sēklas, tagad ir 21. gadsimts un ntz.lv ir jaunā tenku vācele.

 16. Kleita kā kleita teica:

  viss norm

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool