Trešdiena, 2019. gada 20. marts
Made, Irbe
Annija Rudzīte
Foto: Liena Trēde

Kandavas domē izveidota jauna vakance – reklāmas menedžeris-lietvedis

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 11. janvāris 18:50

Jaunajā gadā jaunveidotajā Kandavas Kultūras un sports pārvaldē ir notikušas pārmaiņas štatu sarakstos. Kā izrādās un pretēji iepriekš teiktajam, gada pirmajā nedēļā izveidota vēl viena jauna vakance – ieviests reklāmas menedžera-lietveža amats. Un tam tūlīt atrasta arī kandidatūra – Annija Rudzīte.

Kāpēc tik steidzīgi izveidots amats, I. Grunte skaidro, ka ar reklāmu Kandavā sen jau bijušas problēmas. Bet  jautāta, kā tik ātri atrasta kandidāte, skaidroja, ka jaunietes iemaņas esot bijis iespējams novērtēt šī gada Ziemassvētkos, kad viņa bija viena no atbildīgajām par dāvanu tirdziņa organizēšanu un aktīvi to reklamēja sociālos tīklos.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. secinājums teica:

  Varbūt viss ir jāskata no otra gala – vispirms bija kandidāts un tad izdomāja amatu. Bet meitene smuka, lai veicas jaunajā darbiņā!

 2. Edgars teica:

  Tūlīt skauģi sāks liet samazgas virsū.

 3. kondownieks teica:

  Kāpēc lies virsū samazgas . Neko nelies . Lai strādā . Katrs grib strādāt un pelnīt . Viss ir OK !

 4. Ziņkārīgais teica:

  Vai nav no tā paša “Rudzīšu” klana?

 5. Edgars cits teica:

  Nu ļoti bagāta pieredze, un tiešām atrādījusi savas prasmes godam. Lieliski, ka reklāmas nozare sākas un beidzas ar sociālo tīklu lietošanu! Prieks par tāda pieredzi bagāta cilvēka piesaistīšanu Kandavas attīstībai un popularizēšanai…

  • marketologs teica:

   Sociālo tīklu mārketings šodien tiešām ir lielisks līdzeklis sabiedrības informēšanas un dullināšanas nodrošināšanai, bet tas tomēr ir tikai maza daļiņa no plašā mārketinga zinātnes piedāvājuma. Es gan šajā sakarā gribētu uzdot jautājumu: kāpēc vispār domei šāds speciālists ir nepieciešams. Tik mikroskopiskā novadiņā ar sabiedrības informēšanu būtu jātiek galā sabiedrisko attiecību nodaļai.

  • ku ku teica:

   Šis ir provinces korupcijas “šovrums” ! Kandidāte un vakance:)))))

 6. .... teica:

  Nu ja – Kandavas jau nav vienīgā. Jaunpilī šito piekopj jau gadu gadiem – izdomā kaut kādus darbiņus. It kā jau forši, ka jauniem cilvēkiem ir iespējas, bet,ja paskatās no otras puses…vai normāli, ka tāds mini-novads nodarbojas ar tāda aparāta uzturēšanu!?

 7. Jj teica:

  Kadelj jaliek sie jaunie visos portalos… gribat vinus nospiest????? Butu priecajusies ka jauni cilveki atgriezas un ir gatavi seit stradat!! Si meitene vispar sevi ir jau paradijusi kandava neesot vel nekada amata!! Vecgada vakara balle kandava kad jus atceraties ka ir bijusi vel tik daudz cilveki?? Man bija prieks buut satikt tik daudzus! Tirdzins laipa vispar cilveki tonnaam gazas ieksa! Biju viena brivdiena aizgajis tur tiesam cepuri nost par uznemsanos! Uznematies jus un tad pukstiet seit!!!!

 8. Nesaprotu teica:

  Kadelj jaliek sie jaunie visos portalos… gribat vinus nospiest????? Butu priecajusies ka jauni cilveki atgriezas un ir gatavi seit stradat!! Si meitene vispar sevi ir jau paradijusi kandava neesot vel nekada amata!! Vecgada vakara balle kandava kad jus atceraties ka ir bijusi vel tik daudz cilveki?? Man bija prieks buut satikt tik daudzus! Tirdzins laipa vispar cilveki tonnaam gazas ieksa! Biju viena brivdiena aizgajis tur tiesam cepuri nost par uznemsanos! Uznematies jus un tad pukstiet seit!!!!

 9. Kate teica:

  Malacis Annij! Kandavnieki var būt pateiciigi, ka esi! Beidzot ir jūtam ka Kandavā ir cilvēki kuri apmeklē pasākumus! Informācija-reklāma vienmēr ir pieejama par pasākumiem beidzot arī Facebuka lapās skaisti pieejama!

  Kandavas kultūras dzīve bij pieslāpējusies!Beidzot ir jūtama uguntiņa 🙂

  Paldies Tev! Un skauģiem- Izdariet kko paši un tad runājiet.

  Veiksmi Jums abiem!

 10. NTZ teica:

  Nožēlojami, ka reģionālais laikraksts kļuvis par dzelteno mediju, mēģina tendenciozi iekarot auditoriju un cenšas visu pasniegt aiz aizdomu plīvura. Tā Jūs vairāk neiegūsiet abonentus, nav jau māksla izliet žulti slēpjoties aiz segvārdiem. Pēc tādas NTZ agonijas izskatās.

  • Pilnīgi pretēji! teica:

   Paldies,ka dodat iespēju vismaz kaut kā paust Kandavniekiem viedokli!

  • Plaude, NTZ teica:

   Pēc teorijas: ziņa pēc savas būtības nevar būt tendencioza, jo šis žanrs pieprasa neitralitāti; ja ziņa tiek papildināta ar emocionāli iekrāsotu leksiku vai īpaši izvēlētiem emocionāli tendencioziem, tas ir ar faktiem nepamatotiem komentāriem, tad tā vairs nav ziņa…
   Praksē: šāda Kandavas iedzīvotāju reakcija uz neitrālu ziņu liecina: 1) par to, ka, iespējams, pats lēmums pieņemt darbā domes amatos ļoti jaunus cilvēkus bez izglītības un pieredzes, turklāt bez jebkādas atlases, ir tendenciozs (līdz galam neizvērtēts un voluntārs); 2) novada iedzīvotājos ir uzkrājies ievērojams negatīvo emociju apjoms, ko lielā mērā ar ir izraisījis gan darba vietu trūkums, gan pašvaldības voluntārie lēmumi, attieksme pret iedzīvotājiem, arī pret savas vietas un darba patriotiem nu jau vairāku desmitu gadu garumā

 11. Par visiem teica:

  UN tad nu tagad tiešām dos virsū par visiem pēc kārtas. Bija konkurss uz sekretāres vietu – tad nu apspriedīs to, tad remontrādnieku, juristu, vēl kādu…graujiet tik tos jauniešus nost un nebrīnieties , ka bēg no provincēm, jo veciem skauž, ka paaudze mainās un nāk enerģiski cilvēki vietā, kas vēl te palikuši. Bet, acīs gan retajam ir drosme ko pateikt. Tad sīrups līst no lūpām.

 12. Murgs teica:

  Vienkārši lieciet tiem cilvēkiem mieru un ļaujiet strādāt.ja jums pašiem nekas nekad nau izdevies sasniegt tad nevaig noniecinat citus.butu ļoti priecīgs kādreiz uzināt kuri ir tie rakstitaji

 13. Dms teica:

  Domāju ka šī vakance ir izdomāta,jo reali izskatās pēc riktīgas ieziepēšanās kaut kur…kur tad paliek kandidatūra uz vakanci par šādu darbu.neticu ka viņa viena pati bez citu palīdzības to visu varēja izdarīt.

 14. to NTZ teica:

  Īsti neredzu jēgu publicēt info par to, ka kādā pašvaldībā vai iestādē darbā pieņemts darbinieks. Katru dineu kaut kur kādu pieņem/atlaiž – so what? Tikai izraisa stulbu komentāru jūru. Vai arī darbinieku rotācija un parmaiņas domes beņķos ir kaut kas neierasts un īpaši rets gadījums? Lietderīgāk būtu publizēt vakances, lai būtu veselīga konkurence un atlases iespējas uz novados pieejamām vakancēm.

 15. Anna teica:

  Es domāju, pavisam drīz Priedes meitu Patrīciju iecels par ārvalstu investīciju koordinatori. Ja jau, tad jau.

  • secinājums teica:

   Tieši tā, – tautai tiks iestāstīts, ka mums visiem zināms cilvēks no Arābu emirātiem taisās virzīt Kandavas virzienā mežonīgu naudas plūsmu un tāpēc ir nepieciešams darbinieks, kurš to novirza pareizo un vajadzīgo cilvēku virzienā. Reizē ar dabu pavasarī uzplauks arī novads un, iespējams, kļūs pat par centru valsts atdzimšanai no 4.maija režīma nodarītā posta.

 16. Jānis teica:

  Nav ko te ļerkstēt, labāk dariet kaut ko lietderīgu!

 17. Novadnieks teica:

  lasu un nevaru parstat brinities, jus tocna laikam berniba biezi ar gramatu esat sisti pa galvu, ne sajegas ne ispratne. padomju laikos 20 gados bija stabils darbs, gimene ,maja sliktakaja gadijuma valsts dzivoklis un tagat kas jums ir ? sezat pie veikala naudu dingejam kartejaij dozei

  • Vecūksnis teica:

   Padumjo laikos 18 gados ielika tevi kolhozā lai sāc strādāt, un valsts izpildkomiteja piešķīra dzīvokli jauneklim, lai var taisīt ģimeni un celt komunismu. Tākā nelej jaunajai paaudzei samazgas virsū, viņi ir tie, kuriem jāmaksā studiju kredīti, turklāt laikā, kad māju vai dzīvokli bez 100 tūkstošiem naudām nedabūt. PSRS haļavščiku un loderu paaudzei viegli mācīt mūsdienu jaunieti kā rīkoties..

 18. sasmējos teica:

  Začeste nevēlējās vadīt sporta un kultūras pārvaldi, arī vietnieces krēslu negribēja. Okei. Pēkšņi tādu krēslu vispār nevajadzēja un likvidēja. Par pārvaldes vadītāju tika iecelta Iveta Grunte, kas līdz šim bija Začestes vietnice. Netika rīkots neviens konkurss (jo Grunte Kandavas kultūru jau n-tos gadus ir nolaidusi podā, pēcāk klusi aiz Začestes sēdējusi, pieglaudusies Priedei, un tā klusi tikusi amatā). Īsti par kultūras vietnieku nav neviens, par sportu – 19 gadīgs Roberts Rozentāls. Un tad vēl darbā pieņemta lietvede un reklāmas menedžere (vienkāršiem vārdiem sakot, mazgadīgs skuķis, kurš neko nav studējis, sēz facebook un instagram, palīdzējusi organizēt tirdziņu, kam telpas steigšus iegādājusies Kandavas dome). Iveta Grunte (nevarētu saukt par jauno, progesīvo, inovatīvo vadītāju), paņem uz saviem pleciem Priedes ielikteņus: tagad Iveta Grunte būs bērnudārza audzinātāja, kur grupiņā būs Robertiņš un Annija, auklītes pienākumos piepalīdzēs Kandavas Kultūras nama nevienam neredzamā vadītāja Rožkalne. Un Padomus dos jaunā Sporta Padome ar jauno un inovatīvo Daini Rozenfeldu priekšagalā, kam asistēs Priedes kritērijus izturējušais (bez izglītības, Zaļās partijas biedrs) uzņēmējs Gotfīds.

 19. speciāliste teica:

  Nu forši forši, jāprot lietot feisīti un esi jau “speciālists”, izglītībai vispār nav nozīmes??? Nesaprotu kā šie izglītību iegūt nespējīgie radījumi var dabūt tādus amatus un par tāaaaadām algām, man, ar maģistra grādu un 14 gadu darba pieredzi veselības aprūpē, darbs Kandavā un par tādu algu neatrodas!!!!

 20. Mute teica:

  Lūdzu,pastāstiet, kur ir vainīgi divi jaunieši, kas vēlas strādāt un darboties? Viņi paši aizgāja uz kultūras namu un pateica- es šeit tagad strādāju? Tak aiztaisiet mutes, skauģu bars! Tas, ka tu ar savu maģistru un 14 gadu pieredzi nespēj atrast darbu- ir skumji Tev! Tu noteikti neko citu kā pukstēt nemāki! Esi ko mēģinājusi darīt? Tak apklustiet, priecājaties, ka Ķieģelis nav pieņemts par galveno sportā? Ko tad mēs darītu- tieši tā- NEKO! Kandava vienkārši parāda savu līmeni, dabūjuši divus rakstus, kur izlikt savu sūdu. Beidziet aizskart cilvēkus, iedomājaties, ja Jūs būtu viņu vietā vai kāds no Jūsu ģimenes!!! Zvēru bars! Cilvēki grib mācīties un strādāt, kā citādi var pieredzi iegūt? Painteresējaties citur- daudz kur cilvēki mācās un jau strādā! LOHU bars Jūs!!!!! Ka tik par kādu ko sliktu pateikt!!!!! Nožēlojami!!!!!

 21. Līga teica:

  Annij,ja tu šo lasi-veiksmi!Tu esi malacis.Beidzot var just dzīvību pilsētā!Lai tev daudz jaunu ideju un viss plānotais izdodas!

 22. Skats no malas teica:

  Nesaprotu,kur cilvēkos tik daudz negāciju.Vai tad jaunieši jānoēd un jāizgāž visa žults par to, ka jums nepatīk vadības lēmumi?Ko tad vēlēšanās paši ievēlējāt?Ejiet un runājiet aci pret aci ar vadību.Jaunie tak neaizgāja un neteica,tagad es te strādāšu,viņiem piedāvāja to darīt.Tad redz acīs pateikt nevar,cieņu aizskarošus komentārus,jā aiziet. Varbūt vienkārši aizejiet pastaigāties,pabaudiet svaigu gaisu,parunājiet ar saviem mīļajiem.Dzīve ir īsa ,lai vēl noņemtos ar citu ķengāšanu ,padomājiet par to.

 23. Jāzeps teica:

  Lai dies nogrābstās, to viss lasīt!

 24. zapte teica:

  Vispar Annija un Roberts būtu skaists paaris 😉 Ko tu smukiem padariiisi 🙂

 25. emma teica:

  Kandavniekiem baltais lācis jāvadā pa pilsětu!Kaut kas traks,tur tik daudz neapmierināto..!!!

 26. skatītājs teica:

  Jā, kultūra tiešām ,,iet uz augšu”. To rāda pasākumu afiša kandavas vēstnesī. Paskatiet -pēdējā lappusē. Pa visu mēnesi 11.janvārī tikai divi ķinīši. Kas notiek pārējās 30 dienās? A cik cilvēki tur ,,strādā” katru dienu pa 8 stundām? Ko viņi tur dara? Reāli, es nesaprotu.

 27. domubiedrs teica:

  Es arī nesaprotu. Kandavā daudz foršu meiteņu. Visām vajadzētu amatus dalīt? Domē ir 2 jaukas sabiedrisko attiecību speciālistes. Nu jā, 2 filmas mēnesī. Ko tad tā nabaga Annija vēl reklamēs? Vai tā ir solītā taupīšanas politika?

  • zinātājs teica:

   Tuvojas Saeimas vēlēšanas un, lai viens otrs spētu piesprukt pie lielākas siles kā Kandava, jau laikus ir jāsameklē kāds pateicīgs palīgs pozitīvisma kampaņas veidošanai.

 28. Hakeris teica:

  Idiotu bars.
  Būs jāpapēta IP adreses, kuri ir šie negāciju rakstītāji.
  Lai veicās Anij.

 29. par teica:

  jāgaida kad šie divi jaunie saražos pēcnācējus lai tie ar nāk strādāt Kandavā .. vismaz visiem sūdiem būs ko gudri te dirst 😉

 30. Zaiga teica:

  Nesaprotu kā var pieņemt tādā amatā meiteni ar nekādu izglītību, tomēr svarīgākā pilsētas iestāde, tādas profesijas pārstāvis parasti izmācās augstskolā, protams kas lv nav ļoti augstā līmenī, bet pamati jau tiek iegūti.

  • Inese teica:

   Nu pasakiet kurai sekretārei domē ir augstākā izglītība ? Annija ir lietvede un strādās pie reklāmas , un gan jau arī iegūs augstāko izglītību visiem par prieku, un pēc tam tiektos uz augstāku amatu! Lai jauniešiem veicas! Malači!

 31. Gatis teica:

  Pagaidām liekas ka būs tikai ballītes, disenītes, kas ir rīkotas līdz šim, protams forši, ka jaunajiem ir kur aiziet, bet tik jauna un bez pieredzes meitene vai padomās arī par vecāka gadagājuma cilvēkiem.

 32. ? teica:

  Un ko tad darīs sabiedriskās attiecības speciālisti, kas jau ir 2 un kas parasti ietilpst šī amata pienākumos?

  • zinātājs teica:

   Sabiedrisko attiecību speciālistes strādā domē, nevis kultūras pārvaldē, un viņu pienākumos neietilpst kultūras pasākumu organizēšana novadā, izņemot gadījumus, kad tie ir domes rīkotie kultūras pasākumi. Tā kā nevajag jaukt divas lietas- sabiedriskās attiecības un kultūras pasākumu organizēšanu.

  • secinājums teica:

   Novadu domju vadībām joprojām pastāv neskaitāmas iespējas palielināt jau tā nesamērīgi uzpūstos štatus un veidot galmus pēc sava ģīmja un līdzības (it visās jomās). Tautai, kura šiem maksā algas, šajā jautājumā nav itin nekādas teikšanas. At to ir jāsamierinās, un vai nu jāmūk no šī murga ko kājas nes, vai arī jārīko jauni “Kauguru nemieri”.

 33. Kaitina teica:

  Saslēpušies zem visādiem profiliem varoņi! Parādiet man cilvēku, kurš nepiekristu tam amatam, kad viņam piedāvā darba vietu? Savus mēslus nav jāizgāž un šiem diviem jaunajiem cilvēkiem! Viņi tik tikko sākuši strādāt un Jūs jau vērtējat kaut ko? Nekļūstiet smieklīgi, ja Jūs būtu kā vērti un Jūsu vārdos būtu jēga ieklausīties , tad Jūs nesēdētu zem šiem anonīmajiem profiliem! Jums kā suņiem pameta kauliņu, uztaisa rakstu, kurš varētu arī nebūt, bet cieš jauns cilvēks, jo redzieties avīze cilvēciskumu vispār nepazīst! Bēdīgi,ka kandavnieki ir gatavi viens otru apēst.

 34. Vietējā teica:

  Jauns gads ar jauniem brīnumiem.
  Pati personīgi reiz gadījās but uz darba pārrunām, tad arī mani “izbrāķēja”, jo biju bez darba pieredzes, bet ar augstāko izglītību attiecīgajā jomā. Priekšā sēdēja 5 cilvēku komisija no Domes ar pašu Štofertu vadībā. Tad jau likās, kas notiek. Tagad jauna vadība neriko pat amatu konkursus, jo redz pietiek ar skaistām acīm.

 35. Inese teica:

  Tieši otrādi , nelasa NTZ! Labi ja Pa visu novadu 300 abonementi

 36. Gatavs amatam teica:

  9ītajā klasē uzrīkoju pamatīgu balli draugiem medniekmājā. Domāju ka esmu pelnījis amatu – amatu par kuru jāsaņem vairāk kā pārējiem kultūras darbiniekiem. Esmu gatavs stāties augstskolā ja nepieciešams.

 37. Precizējums teica:

  Vispār jau būtu mene džere – bet Inga jau saliks visu pa plauktiņiem Ivonna…..Skumji…..

 38. Cool teica:

  Alga 720….tā ir pusslodze?

Pasākumu kalendārs

2019.03.20 | 8:50

Atklātā stunda Tukumā 

2019.03.20 | 13:00

Kino Cērē 

2019.03.20 | 17:00

Dūceņu gatavošana Kandavā 

2019.03.20 | 18:00

«Atvērto durvju» diena Lapmežciema pamatskolā 

2019.03.20 | 19:00

Galda teniss Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool