Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Baiba Reinsone

Kandavā diskutē par biedrību iespējām tikt pie naudas

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 22. marts 21:03

16. martā Kandavas novada nevalstiskās organizācijas tika aicinātas uz tikšanos ar novada domes vadību, lai pārrunātu turpmāko sadarbību un ielūkotos nākotnes plānos. Tika runāts gan par iespējām biedrībām piesaistīt finansējumu, gan arī par novadā plānotājiem pasākumiem, kurus visdažādākajos veidos varētu kuplināt arī biedrības.

Sapulci atklāja novada domes finanšu nodaļas vadītāja Dace Rudēvica, kas atgādināja, ka ikgadējās atskaites biedrībām, kuras saņem pašvaldības finansējumu, jāiesniedz līdz novembrim. Tāpat viņa atgādināja par kārtību, kā finansējums tiek piešķirts un kam atskaitēs vajadzētu vai – tieši pretēji – nevajadzētu parādīties. Nu, piemēram, finansējums netiek piešķirts administratīvajiem izdevumiem, grāmatvedības kārtošanai, pārtikas produktu iegādi un ēdināšanas pakalpojumu apmaksai. Par šo pirms diviem gadiem esot aizrādījuši gan auditori, gan valsts kontrole – pašvaldībai nav tik daudz jātērē ēdināšanai, bet vairāk jākoncentrējas uz kultūras pasākumiem, piemēram, lektora lekcijām, telpu vai transporta nomu. Šobrīd gan pašvaldības finansiālais atbalsts NVO jau ir sadalīts (pieteikšanās bija līdz pērnā gada 30. novembrim). Taču, ja ir kāds aktuāls projekts gada vidū, kur nepieciešams pašvaldības līdzfinansējums, dome par to var lemts atsevišķi, – tā D. Rudēvica. Viņa arī atgādināja, ka kopējā summa, ko pašvaldība piešķirt kādām konkrētam pasākumam, ir ne vairāk kā 430 eiro, bet projektiem – ne vairāk kā 30% no kopsummas.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 21. marta, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ieteikums teica:

  Strādāt vajag nevis gudri spriedelēt, tad viss būs un nebūs jālauž galvas kā pielavīties normālu sabiedrības vajadzību apmierināšanai paredzētajiem līdzekļiem!

 2. leksis teica:

  Ko vēlesim kā vēlesim rādis laiks
  Es par to kurš kārtigi uzliks

 3. bomžuks teica:

  domāju par Rozenfeldu tikšu pie,,konserviem,,

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool