Vera, Vaira, Vairis

Kandavā atsakās no mandāta un pamet amatu

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 29. jūnijs 15:30

Kandavas novada domes sēde tika atklāta ar kādu atbrīvošanu no amata – proti, par savu aiziešanu no darba paziņoja līdzšinējā Izglītības pārvaldes vadītāja un nu jau bijusī deputāte Silvija Tiltiņa. Kā paskaidroja domes priekšsēdētāja Inga Priede, tādu vēlmi izteikusi pati vadītāja, bet nu mēneša laikā jāizsludina konkurss uz šobrīd vakanto amatu, jo pārvaldē gaidāma reorganizācija. To gan nav plānots likvidēt, bet gan tiks domāts, kā turpmāk tiks izmantots transports, kā organizēta grāmatvedība utml. Bet līdz tiks atrasts jauns vadītāja, tā pienākumus pildīs Zigita Kārkliņa.

Savukārt sēdes noslēgumā bija vēl kāds paziņojums – par deputāta posteņa pamešanu paziņoja Ivars Marašinskis. Deputāta iesniegums tika pieņemts un tad arī izvērtēs, kuram deputātu kandidātam būtu jāstājas viņa vietā, bet šobrīd tiek lēsts, ka tā varētu būt Daiga Puga.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. s. teica:

  Ja jau A.Švāne attiecās no amata Bāŗiņtiesā, tad I.Marašinska vietā būtu jābūt viņai, nevis D.Pugai?!

 2. Seja teica:

  Vai tad Marašinskis nav melis? Ja negribēja būt deputāts, tad nevajadzēja ākstīties. Vecas tantes teica, ka balsošot pat Marašinski, patīkot – jauns, enerģisks, uzņēmējs. Kā viņas tagad jūtās? Mēs pārējie šo senāriju zinājām sen, jo tad jau nevarētu strādāt pilsētā un bija maz ticams ka bizesu nomainīs pret politiku.Kā sauc šādus darboņus? Nesmuki sauc. Sanāk ka ZS ir negodīgi piesaistījusi sev balsis. Vēl jau jādaiga lai Ķieģelis noliek mandātu, kā iepriekšējo reizi, ja nav priekšnieks vai vietnieks, tad tāda štrunta deputāta būšana neinteresē.Kauns.Būtu bērni, ieliktu kaktā, ko ar šādiem darīt?

  • es teica:

   saku,ka tautā tādus sauc par uzmetējiem,kāds viņš arī ir

   • boļševiks teica:

    Nogaidiet kādu laiciņu (pāris mēnešus, ilgāk nevajadzēs) un tad izanalizējiet pārējo ievēlēto gaisa piļu būvētāju un plānā galdiņa urbēju devumu novadam, tad arī varēsiet spriest kurš no šiem cilvēkiem ir uzmetējs un kurš vienkārši niecība. Un atcerieties, ka taisnošanās par to, ka šie nebūšot sapratuši par ko balso, neatbrīvos viņus no atbildības likuma un tautas priekšā.

    • ... teica:

     Neesi naivs! Nav manīts, ka kāds kādreiz par kaut ko tiešām arī atbildētu:) Labākajā gadījumā administrāciju parevidē un viss štokos. Dur tik tālāk. Tie jau tikai tādi māņi, ka tagad Kandava zaļos un plauks.

    • Kraps teica:

     Nepārspīlē! Lai apjēgtu kas tai domē darās, vajadzēs kādu gadu vismaz un varu galvot, ka izšeptēts būs viss, atstāts tukš maks un kreditportfelis.Mēs esam gatavi gaidīt, galvenais lai kārtību ieved un vecos komunistus pie teikšanas nelaiž ar visām savām padomju laika darba metodēm, ko paši par pieredzi sauc.

    • ww3 teica:

     Zaļos zaļos lidz septembrim

  • >Seja teica:

   izsmērēt gar sienmalām kā tādus s_dus!!! Zemnieku Savienība tā dara visā Latvijā! Zemnieku Savienība ir lielākie blēži !!!!

 3. balsotāja teica:

  Kauns par Ivaru, ka piekrita kandidēt vēlēšanās ,un arī es par viņu balsoju, bet iznāca, ka mūs “apčakarēja”.Še tev bija ZZS partija!

 4. Kandavniece teica:

  Vērotāj, tāda sajūta, ka esi apdalītā, ja tev tik ļoti uztrauc kas ar ko guļ.Visa Kandavas novada dome ir viena liela leputrija. Vecie pret jaunajiem. Nekas labs jau beigās nebūs! Žēl , ka Ķieģelis savu vecuma plānprātību izrāda tik publiski.

 5. Švaki teica:

  Kā nu šim nodevējam ies ar pašvaldības pasūtījumiem bez konkursa?
  Vispār nodevējus pakar.

 6. jā ja teica:

  Šamais jau gāja sautigu nodomu vadīts, ka netiek pie katla tad nevajag neko

 7. !!!! teica:

  KAS NOTIEK TAJĀ KANDAVAS KUIĻU PILSĒTIŅĀ AR KUIĻA IZKĀRTNI????

 8. losis teica:

  Diez kura ir tā neapmierinātā?

 9. siļķe teica:

  kur palikusi ,,konservu,, partija ,Rozenfelda

 10. konzervu cehs teica:

  kandavnieku plānprātībās iemesli laika gaitā vēl tikai parādīsies..

 11. vgt teica:

  Parejie deputati no citam partijam acimredzot piespieda aiziet!! Jo ja grib izvairities no interesu konflikta, tas bija jadara!!

 12. onka teica:

  kas tad ir tas interešu konflikts, kas draudēja Ivariņam?

 13. Jēpis teica:

  Ivars gāja lai līdzētu Alfrēdam pacelt sarakstu un lai iekļūtu domē nebutu Ivara tad butu tikai 2 vietas… tad butu pašvaki

 14. veletajs teica:

  zinams bija…. KIrpica partija bija janotur pietiekami augsta limeni-ta teikt jaiegust max deputatu vietas… Jo KAndavas celi ir domes ofsors… otkats… vieta caur kuru izbidit naudu 😀 kauns IVAR

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool