Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Kandavā atklāj promenādi

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 14. novembris 18:58

Kandavā, pilsētas vēsturiskajā centrā – laukumā aiz Mūzikas skolas atklāja promenādi.Lielākā daļa šīs teritorijas līdz šim bija purvaina, pazemes avotiem klāta, bet tagad labiekārtota un pārtapusi par plašu un pievilcīgu atpūtas vietu gan pašiem kandavniekiem, gan pilsētas viesiem.

Kandavas promenāde tapa salīdzinoši īsā laikā. Projekta kopējās izmaksas sastāda Ls 400 000, kas savukārt sastāv no ERAF finansējuma, valsts budžeta dotācijas pašvaldībai un pašvaldības līdzfinansējuma Ls 110 795,75 apmērā.

Vairāk lasiet 15. novembra laikrakstā.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Ir teica:

  Tāmētājs un darbu izpildītājs laikam uz vienu roku ar BĀRMEŅA kungu – ja to jampiņu tā var nosaukt = bet nu izrēķinājuši lai normāl apaļ summ sanāk 400 000 , Lai cik reizes ko esmu darijis un pircis – sit man nost nu nekad tāds apaļs summs nau bijušs !

  šāds summs tik apgrozās CP un Valdībā !

 2. ... teica:

  …galvenais,ka tagad skaisti ir un bērniem arī spēļu laukumi!

 3. Anonīms teica:

  400 000??? TIK DĀRGI TAS IZMAKSĀJA???

 4. Aija teica:

  Ieteikums žurnālistiem – lai uzskatāmāk redzamas pārvērtības un viss paveiktais, būtu jāieliek bildes pirms projekta īstenošanas.

 5. Anonīms teica:

  bet,ja laipiņa un nelielais laukums peldvietā pie Teteriņiem izmaksāja pāri 6000 Ls,tad šeit noteikti izmaksas lielas

 6. :) teica:

  Pēdējā bilde forša- divi melnie tēli kontūrā..

 7. Asars teica:

  KO, jūs, te visi perās, būtu priecājušies, ka Kandavā, tagad ir velviena skaista viet kur pastaigādies, un ja Tur ir Eiropas nauda ar ļoti nelieli pašvaldības finansējumu tad man ir vienalga cik tur kas maksāja un kā jau jums gudrajiem ir zinām ka eiropas piešķirtos finansējumus nedrīkst izlietot citos projektos. Un ja parēķina tad nemaz tas nav daudz, jo pirmkārt vajadzēja atpirkt zemes īpašumus no īpašneikiem un arī tajā purvā vajadzēja kaut ko darīt lai kautkas tur sanāktu. Tā kā Eiropas banka mūs čakarē, tad tas skvēriņš varēja izmaksāt arī 4000000. Man ir liels prieks par šo atpūtas vietu tā tikai turpināt.
  P.S. Vienīgā lieta kas man neptīk tur ka nav WC. Ja aiziet ar bērnu pastaigāties un bērnam gribas uz WC tad jameklē ir kāds stūris.

 8. ss teica:

  400 000 ls ir liela nauda speciāli aizbraukšu apskatīties ko par tādu naudu ir izdarījuši

 9. skaitlis teica:

  man ar matematiku viss kartībā. nez kur izkūpēja tie 400 000,00. Max izlietoti tie 100 000, nav ne marmora, ne zelta tur.

 10. ābece teica:

  Lasot komentārus var tikai pabrīnīties par cilvēku mazspēju domāšanā. Ja pats esi no Kandavas tad jocīgi ka pusgadu staigādams/i tur garām katru dienu redzi ap 30 cilvēkiem strādājam un tehnika un viss kas tur ir – IR par velti? pieņemsim piemēram ka 30 cilv ir 200ls alga 6 mēn garumā, tad tas jau vien ir 36000. Goda vārds skumji ka tā vietā lai paši tur būtu gājuši darbiņu meklēt jaunatne izvēlas labāk pa krūmiem divlitrīgos pumpēt un no turienes arī ši skaudība un skumjie komentāri rodas.

 11. Ekonomikas grāmata teica:

  Tā katrā pilsētā pa laukumiņam, citās pat divi un skat gada beigās jau vairāku miljonu deficīts valsts budzetā. Atkal jāmeklē kur aizņemties, pārfinansēt vai kādus nodokļus pacelt.
  Pilnīgi nejēdzīga līdzekļu izšķērdēšana, nu pilnīgi nejēdzīga.
  Domāju būtu mierīgi iztikuši vēl pāris gadiņus bez tā smukā bruģīša. Nav jau pirmā nepieciešamība krīzes laikā. Bet tas jau laikam Latvijas stilā dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Tā turpināt savilksim vēl jostas un iesim pastaigāt pa jauno prominādi…

 12. ābecei teica:

  Aktīvs darbs notika 4,5 mēnešus un vairāk par 10 strādniekiem tur nebija nekad…. Sēdi savā domē un paklusē!

 13. abecei abece teica:

  seedi pie datora un turpini nievajoshi komentet visu kas uz pasaules notiek. paskatities uz sevi, 10 komentari: no tiem 2/3 izsaka neapmierinatibu. Es vien varu ieteikt bedzot beigt pliki spregat internetaa, bet raxtiit realus projektus un pasham ciinities konkursos un tad kad vinnesi tad uzbuuvee kaut ko noderiigu Kandavai bez maksas gudriniek.

 14. Anonīms teica:

  Paldies,atkal Pie mums ir kaut kas skaists

 15. Anonīms teica:

  Paldies atkal viena sakoptā vieta pilsētā

 16. Skumjais komentārs teica:

  Tos 400 000 ls varēja arī jēdzīgāk izlietot, piemēram, pagarinot to pašu astoņdesmitlatnieku programmu. Vēl vairākiem tūkstošiem iedzīvotāju tad kādu gadu būtu darbs un nebūtu jāaizbrauc no šīs valsts.
  Bet tagad ir tā ka skaista promenāde ir, tik nav kas pa to staigā. Šodien pat braucu cauri Kandavai nevienu cilvēku nepamanīju, tāda pusizmirusi pilsēta, it kā mēris būtu pāri gājis.
  Bet bruģis protams skaists, piekrītu!

 17. Anonīms teica:

  Lai kādi laiki,bet paldies jāsaka visiem,kas domāja un darīja,lai Kandava skaistāka paliktu!Kā- nav neviena cilvēka promenādē? Muļķības! Ja pieauguši nemāk to novērtēt,tad bērni gan,viņi tur pat vakara stundās priecājās!Paldies par jaukajām atpūtas un spēļu vietām!Ja vietējie nemāk to novērtēt,tad citi gan!

 18. solvita teica:

  Vakar noskatījos, ka lielākajai bērnu atrakcijai koka trepītes gluži kā , kad kāds būtu apgrauzis. Ja jau tik ātri pēc nodošanas ir daļa no koka izčabējusi, kas būs vēl pēc pāris mēnešiem. Iespējams, ka nav atbilstoši ciets koks izvēlēts. Kā mēs iedzīvotāji varam to visu nosargāt?

 19. KATE teica:

  Nu trakie cilvēciņi ,vairāk pozitīvisma sevī uzkrājiet,kā varat visur saskatīt ļauno,zagļus un paši justies viszinoši? Nu forši ,ka Kandavā atkal kāds stūrītis sakopts,priecājaties par to! To naudiņu ,kas paredzēta ‘
  šādam mērķim ,Eiropa nepiešķirtu Astoņdesmit latniekiem ,tā arī paliktu Eiropai un kandava sēdētu savā miskastē.Paldies ,gaišajām galvām par ideju sakopt šo zemes pleķīti!Bēt bezdarbniekiem ieraudzīt sev darbiņu un nedomāt ,kā uz nodokļu maksātāju rēķina diedelēt pabalstus.Ir redzēti šie čaklie darba rūķi ,ja tos no soc.centra atsūta strādāt.Mans viedoklis,ja cilvēks grib ,viņš atradīs darbu un izdomās, kur strādāt un kā nopelnīt,bet padomju produkti pieraduši ,ka visu gatavu pabāž deguna priekšā,atnāc ,pagrozies un mēneša beigās alga.Mīlīši tā vairāk nebūs ,katram jādomā ,kā izdzīvot un ko darīt,nevis cerēt visu mūžu uz pabalstiem,vieni strādā,otri tērē,katram pašam novēlējums domāt par dara iespējām! Un vairāk pozitīvisma,no ļaunuma slimības sākas…

 20. aa teica:

  Ceru ka arī pēc jaunāgada tevī būs tāds pats optimisms, kad sajutīsi nodokļu palielinājumu un visu pārējo ar ko tev būs jāmaksā par šito skaitumu. Un tad nekunksti, bet staigā vien pa savu pronenādi.
  Arī 100 000 ls ko iegulda valsts un vašvaldība ir neadekvāti liela un nejēdzīgi izlietota nauda krīzes laikā.
  Un par citiem nestreso visi darbu atradīs, bet ne šeit, bet kādā citā valstī, kur pirmā vietā ir cilvēks, nevis bruģis.

 21. ika teica:

  Skaiti! Noteikti aizbraukšu ar mazbērniem izbaudīt jauno atpūtas vietu. Lai veicas jaunajos projektos, lai Kandava paliek skaistāka ik dienu un ik stundu!

 22. parēķināsim teica:

  400 000 LVL tas ir viens, bet vēl jārēķina cik izmaksās apsaimniekošana. Vai promenāde ir apdrošināta? Kas to apsargā – kur novērošanas kameras? Kas novērsīs brāķus būvniecības procesā? Par skādi nenāktu pāris pārvietojamās (pašattīrošās!) tualetes, jo ne visi var aizskriet uz WC, kura atrodas otrpus Mēra kalniņam un pārsvarā ir slēgta………….

 23. paldies teica:

  Paldies! Man prieks par katru tik labu lietu, ka tik algas mums paceltu, lai nebūtu jāaizbrauc.

 24. To aa teica:

  Tev jau Nu nav pilns rubul’s. Tpc jau arī esam tur, kur esam. Laimīgu ceļu! Tik zini, ka tādiem ņaudētājiem arī tur Viss būs slikti, vajadzīgs TU tur kādam. Varēsi priecāties, ja pēc atgriešanās tev to bruģi kāds par latiem 80 iedos paslaucīt. Kur šitādi īgņas rodās?

 25. To aa teica:

  Tev jau Nu nav pilns rubul’s. Tpc jau arī esam tur, kur esam. Laimīgu ceļu! Tik zini, ka tādiem ņaudētājiem arī tur Viss būs slikti, vajadzīgs TU tur kādam. Varēsi priecāties, ja pēc atgriešanās tev to bruģi kāds par latiem 80 iedos paslaucīt. Kur šitādi īgņas rodās?

 26. promenādes pret darbavietām teica:

  Nākošais ir pārvēlēšanu gads. Par ko Bārenis varēs atskaitīties? Par bruģi pilsētas centrā un peldvietas izveidošanu? Kad ienāca mūsu pilsētā, solīja milzum darbavietas un attīstītu ražošanu. Bet tur jau jāstrādā, milzu darbs jāieliek, lai to attīstītu. Tikai īstam novada saimniekam tas pa spēkam. Tādam apkārtstaigulim, kāds ir Bārenis( cik partijas savā dzīvē jau nomainījis), rūp tikai sava labklājība. Daudzmiljonu projekti, kur var nosmelt savu krējuma kārtu un aiziet padižoties un lentīti pārgriezt. Bet tos kredītus jau būs mums jāatmaksā, un par tiem jaunas darbavietas nav radušās. No kā tad atmaksāsim? Ja Bāreni nepārvēlēs (un visticamāk tā arī būs), viņš paņems savu blondīni un dosies tālāk, citiem solīt piena upes ķīseļa krastā. Bet mums te jādzīvo. Un mūsu bērniem arī. Tikai par kādiem līdzekļiem? Darba ta nav. Ar bruģi un betona ozolzīli paēdis nebūsi.

 27. promenādes pret darbavietām teica:

  Es jau nesaku, ka doma slikta, bet, ja cilvēkiem nav, par ko bērnus pabarot, diez vai karuselis un 7 tilti iepriecinās.
  Dziedāsim bērniem, kā tai filmā: " …ak, neprasi, nav maizītes, skat, skat, tur, laukā zvaigznītes…" ??

 28. aa teica:

  Kur šitādi īgņas rodās?
  Turpat vien rodas. Paskatos, kā blakus promenādei dzīvo daudzbērnu ģimenīte baisā trūkumā. Paēst bērni dabon vienu reizi dienā tikai skolā. Savas gultiņas nav nevienam, guļ uz grīdas 8 cilvēku ģimene divās nelielās istabiņās, izritina uz nakti matracīšus. Mazais trīsgadnieks no brāļiem mantotos cauros zābaciņos šodien pa lietu..
  Paskatos un manī rodas īgnums. Jo turpat blakus domes prioritāte – bruģis par vairākiem simtiem tūkstošiem latu.
  Padzīvo kaut nedēļu tā kā tauta dzīvo – paguli uz grīdas šaurā dzīvoklītī bez ērtībām, paēd vienreiz dienā un redzēsi cik ātri savu pozitīvismu izārstēsi.

 29. solvita teica:

  Skumji, ka nabadzībā, es gan teiktu nolaistībā vaino bērnus. Bērni ir vienīgais , kas šai ģimenē ir vērtīgs, manuprāt. Tam maz sakara ar promenādi.

 30. eeS teica:

  mILIE kANDAVNIEKI, Bārenim jau mūs nevajag!!!!!! Es tikai nesaprotu, kapēc mums viņu vajadzēja to liekuli un meluki….. Sasolīja visu ko varēja un mēs noticējām. Ne jau promenādi mums vajag, bet vajag, lai Kandavā viss notiek, lai dzīve ir limenī un berniem ir ko ēst………..

 31. ww teica:

  Kāpēc Bārenis tas sliktais? Iepriekšējie priekšnieki tāpat solīja!Vai no viena cilvēka viss atkarīgs jeb no pastāvošās iekātas?

 32. ww teica:

  kļūdas laboj-"pastāvošās iekārtas"

 33. eeS teica:

  Pārējie priekšnieki, vismaz kaut ko izdarīja no solītā!!!!!!!!!!!!! Bārenis tikai to, kas viņam izdevīgi!!!!!!!! Pat savus partijas biedrus, kas viņu izvilka vēlēšanās " uzmeta". Nevienu dienu nevēlos ar viņu kontaktēties, bet sanāk…. Cenšos smaidīt, bet laikam jau nesanāk…..

 34. Anonīms teica:

  nav ko "ražot", ja nevari aprūpēt un apgādāt!…..

 35. Anonīms teica:

  Tu laikam nevienu daudzbērnu ģimeni nezini, vai. Nav jau viegli, bet ja "neražos" izmirsim pavisam.

 36. ww teica:

  Var taču iet prom eeS un nekontaktēties! Tad jau jāprasa,ko pārējie priekšnieki tādu ievērojamu sasniedza!

 37. Anonīms teica:

  Var taču braukt prom pavisam, nav tak sevi tā jāmoka un pār varītēm jāsmaida

 38. Asars teica:

  Sukmaujais komentārs.
  Tad, lūdzu, izlasi likumu par projektiem kur finansējumu piešķir ERAF, ja reiz sēdi internetā. Tad ir rakstīts, ka eiropas finansējumu piešķirtajam projektam nevar izmantot citur, bet gan tam jabūt izmantotam paredzētajām mērķim.

 39. Asars teica:

  promenādes pret darbavietām
  Nu, tad iesaki kaut ko citu, ko Kandavas iedzīvotāju labā var darīt. Ja jau reiz tu Kandavā dzīvo tad arī esi tik aktīva un līdzdarbojioes ar savām idejām un raksti projektus un nepiesaiti šajos projektos firmas no citām pilsētām, bet gan firmas no Kandavas, vis ir tavās rokā un aiziet.
  Ja reiz varēja tādu projektu uztaisīt kā promenādes izbūvi tad liels liels paldies tiem cilvēkiem kas to paveica, tie ņaudētāji kas te ņuad varēja paši kaut ko Kandavas labā izdarīt un tad saukuši sevi par kārdīgiem Kandavniekiem, nevajag nemaz tik dudz, kau tvai aizgājuši uz kādu talku……

 40. Jana teica:

  Paldies, par skaisto prominādi! Bija liels prieks vakarā pastaigāt , tikai es vēlētos vēl vienu laternu pie bērnu stūrīša, tas pavisam tumsā, jo bērniem tiešām patīk tur pavadīt laiku. Būtu ļoti jauki, ja policija vismaz pāris reizes tur nostaigātu caur, it sevišķi vakara stundās, lai vandāļiem būtu kaut nedaudz respekta.

 41. Anonīms teica:

  Vai ta kādai kamerai nesanāca no tiem 400 000?

 42. lidakka teica:

  Ar promenādi man šķiet , ka viss ir daudzmaz kārtībā . Paldies par ieguldīto darbu . Ja tam
  bruģa laukumam pa vidu iestādītu pāris kokus un uzmūrētu akmeņu arkas, lai noslēptu tos padomju laika pārsedzes paneļus, tad jau būtu pavisam skaisti . Mani vairāk gan uztrauc tādas lietas kā piemēram lifta izbūve kopā ar papildus darbiem par 93 708,91 LVL (par tādu summu gribēja ņemt kredītu laikam nedabūja un būs jāmaksā no novada budžeta) Zīļu ielā 2 vai mēģinājums ņemt kredītus Jelgavas un Zemītes ielu asfaltēšanai . Var jau protams paņemt visus iespējamos kredītus , lai tie nākamā sasaukuma deputāti domā paši , kā izdzīvot .

 43. Promenado teica:

  Bāriņparks, kurš atgādina akmensdārzu. Bērni priecātos arī par kārtīgu rotaļlaukumu. Tas nebūtu tik dārgs…

 44. caACuZFIEz teica:

  buy viagra online uk buy viagra online spain – buy viagra online no rx

 45. gQmVyQaZZu teica:

  buy viagra pills online buy generic viagra with paypal – best way buy viagra online

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool