Ceturtdiena, 2019. gada 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Lūk, 4.a klases audzēkņu kolektīvs dubultā uzņēmumā, un jāteic, ka tikpat liels un daudzkāršs ir viņu prieks un PALDIES par jaunieguvumu – daudzfunkcionālo tāfeli. Kopā ar audzēkņiem – klases audzinātāja Ligita Zāģere un skolas direktore Vēsma Grugule

K. Mīlenbaha sākumskolas audzēkņa tēvs dāvina skolai interaktīvo tāfeli

Twitter
FaceBook
print
2009. gada 5. februāris 08:30

Līdz šim Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā bija divas interaktīvās tāfeles – matemātikas un fizikas kabinetos, bet nu jau divas nedēļas, pateicoties Rolandam Bārenim, 4.a klases skolnieka Riharda tētim, vēl viena šāda tāfele ir nonākusi sākumskolas audzēkņu un viņu skolotāju rīcībā. Tāfele atrodas 4.a klases telpā, turklāt to izmanto ne tikai šīs, bet visu sākumskolas klašu audzēkņi.

– Riharda tētis allaž bijis atsaucīgs un izrādījis interesi ne tikai par sava dēla klasē, bet visā skolā notiekošo. Tā šajā mācību gadā kādā sarunā viņš interesējies par mācību programmu apguves iespējām skolā, par jaunākajām mācību apgūšanā pielietotajām tehnoloģijām. Pastāstījām par interaktīvo tāfeļu iespējām un priekšrocībām. Ilustratīvais materiāls šobrīd ir trūcīgs, vien tik, cik pieejams grāmatu lappusēs. Gluži tāpat piedāvātās programmas ir neatsverams palīgs matemātikas, mūzikas, svešvalodas un citu mācību priekšmetu apgūšanā, – pastāstīja skolas direktore Vēsma Grugule.
Vērīgi ieklausoties pedagogu teiktajā, Riharda tētis izzināja situāciju, un drīz vien atskanēja telefona zvans ar iepriecinošu vēsti: "Gaidiet firmu, kas atvedīs, uzstādīs un apmācīs lietot jauno tāfeli gan skolotājiem, gan pašiem skolēniem!"
– Paldies Riharda tētim visa mūsu skolas kolektīva vārdā! – gandarīta par vērtīgo jauniegumu, sacīja skolas direktore.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.06.27 | 13:00

Kandavas Jauniešu centrā 

2019.06.27 | 18:30

Jaunpils skriešanas seriāla otrā kārta 

2019.06.28 | 12:00

Izlaidums Kandavas tehnikumā 

2019.06.29 | 11:00

Svētkus svinēs Matkulē 

2019.06.29 | 11:00

U-16 Elites grupas spēles Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool