Meldra, Meldris, Melisa
Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Jaunpils un Kandavas novada ģimenes iededz Rīgas svētku egli kopā ar prezidentu /FOTO/

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 12. decembris 14:26

Ceturtdien, 11. decembrī, Valsts prezidents Andris Bērziņš un viņa dzīvesbiedre Dace Seisumas kundze kopā ar 18 ģimenēm no Latvijas novadiem Rīgas Rātslaukumā iededza Ziemassvētku egli. Starp šīm 18 ģimenēm bija arī Signes un Normunda Ezeriņu ģimene no Kandavas novada un Airitas un Daiņa Andresonu ģimene no Jaunpils novada. Andersonu ģimene dzīvo Jaunpils pagasta «Ķepuros». Ģimenē aug tīs bērni – Krists, Ralfs un Patrīcija. Vecāki saimnieko savā saimniecībā «Jaundziras», kur nodarbojas ar piena lopkopību. Saimniece Airita sien garšīgus sierus no pašu ražotām izejvielām. Ģimene nodrošina sevi un ir aizvien atvērta, ja jāpalīdz skolai, pensionāriem. Airita augusi daudzbērnu ģimenē un saka, ka grūtā brīdī dalītais nes vislielāko gandarījumu. Visa ģimene ir lieli dejotāji: Airita un Dainis dejo kolektīvā «Jaunpils», savukārt viņu bērni dejo Jaunpils vidusskolas deju kolektīvos. Visi bērni ir sekmīgi. Šis ir piemērs, kur ģimene jaunā paaudze ņem labu piemēru no saviem vecākiem.

Ezeriņu ģimene ir lauku mājas «Indāni» saimnieki. Kā Kandavas novada portālam www.kandava.lv pastāstīja Signe Ezeriņa, pasākums bijis ļoti mīļš un sirsnīgs. Valdījusi silta un mājīga atmosfēra. Valsts prezidents A. Bērziņš uzrunā sveicis visas uzaicinātās ģimenes. Katra no ģimenēm kopā ar prezidentu un viņa kundzi Daci Seisumu nofotografējušies pie Ziemassvētku egles. Ezeriņu ģimene izsaukta pati pirmā, neesot bijis pat laika uztraukties. Koncertu sniedzis Renārs Kaupers ar draugiem «Smieklu ķērājiem». Skanējušas R. Kaupera dziesmas ar Ineses Zanderes vārdiem. Kaupers kā allaž pratis atrast kontaktu gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Prezidenta dāvanā ģimenēm bijis arī Kaupera disks ar viņa dziesmām.
Pēc cienasta Melngalvju namā visi draudzīgā pulkā devušies iedegt Ziemassvētku egli Rātslaukumā. „Tas bija saviļņojošs pasākums mums visiem un vēl ilgi paliks jaukas atmiņas par šo dienu,” – sacīja Signe Ezeriņa.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. .. teica:

    Vismīļākie novēlējumi Ezeriņu ģimenei!

Pasākumu kalendārs

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool