Iepriecina Kandavas jauno vieglatlētu panākumi

Kopš janvāra vidus rit Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā jauniešiem, kurā par čempioniem atsevišķās disciplīnās savā vecuma grupā kļuvuši Kandavas novada Bērnu jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi Raivis Garoza un Danute Nagle.

Raivis «C» vecuma grupā nepārspēts palika 15. janvāra sacensībās Jēkabpilī, 30 sportistu konkurencē aizgrūžot lodi 12,28 m attālumā. («B» vecuma grupā 18 dalībnieču konkurencē lodi aizgrūžot 12,56 m, uzvarēja un čempiones titulu ieguva Sandija Balande-Balode, kandavniece, kura šo mācību gadu aizvada Murjāņos). Savukārt 22. janvāra sacensībās Rīgā par vicečempioni 2000 m skriešanā ar rezultātu 7:51,83 «B» vecuma grupā kļuva un sudraba medaļu izcīnīja Kandavas BJSS audzēkne Danute Nagle. 29. janvārī ar rezultātu 11:43,3 Danute kļuva par Latvijas čempioni 2000 m soļošanā. Abus jauniešus trenē Andrejs Gross. Piektdien, kad Raivis jau bija čempions, bet Danute – vicečempione un vēl tikai gatavojās soļošanas sacensībām, tikāmies ar Raivi, Danuti, viņu treneri Andreju Grosu un novada BJSS direktoru Induli Matīsu.