Meldra, Meldris, Melisa

Jaunpils vidusskolā – trīs jaunas programmas 

Jaunpilī šajā mācību gadā būs 343 izglītojamie, to skaitā – 82 pirmskolēni un 23 pirmklasnieki. Šogad, salīdzinājumā ar pērno, kā atzīsts direktors Jānis Liepiņš, bērnu skaits ir samazinājies (22 skolēnu mazāk), kas gan neesot kritisks radītājs.

Jaunpilī diskutē, kā novada dzīvē iesaistīt jauniešus 

17. augusta pēcpusdienā Jaunpils novada domes sēžu zālē uz sarunu ar deputātiem pie kafijas tases bija aicināti jaunieši, kas vairs nav skolēni, tomēr Jaunpili arvien sauc par savām mājām. Tā bija iespēja klātesošajiem uzzināt, kur jauni cilvēki, izvērtējot pašvaldības darbu un dzīvi novadā, redz plusus, kur – mīnusus, kā arī diskutēt par to, kā uzskaitītās problēmas risināt, iesaistot arī pašus jauniešiem.

Suveizda uzvar spēkavīru mačos Jaunpils posmā (31)

Pārliecinošu uzvaru Latvijas amatieru spēkavīru čempionāta 2. posmā, kurš notika Jaunpilī, pils svētku laikā, izcīnījis Tukuma sporta kluba «Tukuma brāļi» sportists Uģis Suveizda.

Jaunpils viduslaiku svētkos sumina spēku un daili /FOTO/ (1)

Šodien, 11. augustā, ar skaļu blīkšķi un apsveikuma vārdiem tika atklāti tradicinālie Jaunpils viduslaiku svētki. Jau ierpiekš solīto daili svētkos pārstāvēja pils dāmas, radošās darbnīcas, kur katram gribētājam bija iespēja sev uzmeistarot kādu smukumlietiņu vai arī iegūt princeses cienīgu meikapu. Savukārt spēku demonstrēja un muskuļus izrādīja Spēka vīru amatiersacensību dalībnieki no tuviem un tāliem kaimiņiem, kuriem bija jāsacenšas dažādās netradicionālās disciplīnās.

Sumina labākos Jaunpils baznīcas zīmētājus 

Ieskandinot draudzes 420. jubileju, kas vairs nav aiz kalniem (to atzīmēs 9. septembrī), 4. augustā Jaunpils muzeja izstāžu zālē tika sumināti konkursa «Zīmēju Jaunpils baznīcu» laureāti.

Visas pasaules jaunpilis – apvienojieties! (2)

No 21. līdz 27. jūlijam Jaunpils novada domes priekšsēdētāja Ligita Gintere un Attīstības nodaļas vadītāja Vija Zīverte viesojās Lielbritānijā, lai piedalītos pasaules Jaunpiļu asociācijas samitā, kas pulcēja 90 pārstāvju no 12 valstīm. Mazliet vairāk par pieredzēto šoreiz uzņēmās pastāstīt V. Zīverte.

Gintere un Zīverte brauc uz Jauno piļu samitu 

No 21. līdz 27. jūlijam Jaunpils novada delegācija – priekšsēdētāja Ligita Gintere un attīstības nodaļa vadītāja Vija Zīverte, dosies uz Ņūkāslu pie Tainas, Lielbritānijā, lai piedalītos Pasaules Jauno piļu samitā.

Viesatās svētki turpinās 

Piektdien, ar velosipēdu greznošanu un maratonu maziem, kā arī lieliem riteņbraucējiem, tika atklāti Viesatu pagasta svētki. Sestdien viss turpinājās – ar sportošanu un dejām.

Ielīgo Jaunpilī 

Šodien, 22. jūnijā visi novadnieki un arī viesi bija gaidīti pie Jaunpils pils, lai kopīgi ielīgotos jāņošanai rītvakar.

Jau trešo reizi noticis Viesatu maratons 

Trešo gadu pēc kārtas viesatnieki un arī visi pārējie, kuriem saulainā dienā ir vēlēšanās nevis vienkārši mājās uz dīvāna susts, bet gan izbaudīt sacensību garu brīvā dabā, tiek aicināti piedalīties «Viesatu Maratonā». Arī šogad, 10. jūnija rītā, maršruts jau bija karodziņiem nosprausts un gaidīja savus potenciālos mērotājus – gan lielus, gan mazus.

Jaunpils pretendēs uz Eiropas Gada pašvaldības godu (2)

Kā pastāstīja novada sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Eidmane, tikko kā Rīgas plānošanas reģionā iesniegts arī Jaunpils novada pieteikums, lai pretendētu uz Eiropas Gada pašvaldības titulu nominācijā «Pašvaldība senioru vērtības celšanai sabiedrībā».

Jaunpilī precizē projektu un adreses, gatavojas piedzīt parādus 

Kā nākamais novada sēdē tika izskatīts RAC «RATS» iesniegums ar lūgumu biedrībai aizdot 215 latus, kas nepieciešami, lai noslēgtu projektu, kā rezultāts jau šobrīd novērtējams – pie novada robežām uzstādīti jau četri tūrisma informācijas stendi. Par šādu summu lielāki izrādījušies izdevumi karšu izgatavošanai («Jāņa sēta»), nekā iepriekš ticis plānots un solījis iepriekšējais uzņēmums. Deputāti lēmumu […]

Sakārto dobes un izbūvē stāvlaukumu 

Atkarībā no laika apstākļiem, šonedēļ vai nākamās darba nedēļas sākumā tiks pabeigti darbi, kas rit pilnā sparā pie «Jaunkalnu» ēkas Jaunpils centrā.

Jaunpils skolēni skrien pēc liecībām 

Pavisam savādāk šogad tika aizvadīta pēdējā skolas diena un organizēta svētku līnija Jaunpils vidusskolā. Jau īsi pēc 9.00 klases (mazākie – kopā ar skolotājiem, lielākie – savā vaļā) devās meklēt norādītos kontrolpunktus, kur, pirms tikt pie liecības, bija jāveic vairāki uzdevumi, par kuru sagatavošanu bija parūpējušies vienpadsmitie

Jaunpils pašvaldība nolemj piedalīties atjaunotā tradīcijā – sveikt un apbalvot godalgotos skolēnus 

Atsaucoties Tukuma novada aicinājumam, arī Jaunpils pašvaldība lēma piedalīties atjaunotā tradīcijā – sveikt un apbalvot tos jauniešus, kuri šajā gadā ieguvuši godalgotas vietas reģionālajās vai valsts olimpiādēs.

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool