Svētdiena, 2019. gada 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Jaunpils muzejam jaunas mēbeles (5)

Jau nedēļu, tālu ceļu no Dānijas mērojušas un Jaunpili veiksmīgi sasniegušas, pilskunga kabinetā iekārtojušās laikam un vietai atbilstošas mēbeles. Muzejs savā īpašumā ieguvis septiņu mēbeļu komplektu debeszilos toņos, kas ir absolūtā saskaņā ar kabineta tapetēm.

Jaunpils bērni piedalās makulatūras vākšanas konkursā 

Arī Jaunpils novada bērni ir aktīvi iesaistījušies SIA «Zaļā josta» rosinātajā makulatūras vākšanas konkursā, kura noslēgums paredzēts jau 31. martā. Un, ja skolu savstarpējā konkurencē pašlaik jaunpilnieki ir apsteigti, tad individuālā makulatūras vākšanas sacensībā šobrīd vislabākie rezultāti ir Loretai Altenburgai.

Mācītājs Jānis Saulīte – apstiprināts uz pusgadu (5)

Jau vairāk nekā divus mēnešus Jaunpils draudzi vada mācītājs Jānis Saulīte. Kā esam jau rakstījuši, iepriekš mācītājs oficiāli netika apstiprināts un tika uzskatīts par "pagaidu variantu".

Jurģu feldšerpunkts Jaunpilī, iespējams, būs vēl tikai gadu 

Par padarīto pastāstīt Jaunpils novada domes sēdē bija aicināta arī Jurģu feldšerpunkta vadītāja un bijusī deputāte Inese Cine, kas aicināja klātesošos padomāt, vai šim nevajadzētu būt feldšeru punkta pēdējam darba gadam?

Jaunpilī atklāj jaunu «Lopkopības izmēģinājuma stacijas «Jaunpils»» govju kūti (1)

Šodien tika atklāta akciju sabiedrības «Lopkopības izmēģinājuma stacijas «Jaunpils»» jaunuzceltā govju kūts. Tā tiks apdzīvota jau nākamās nedēļas sākumā, kad jauno, plašo un gaišo telpu ar savu silto dvašu pieelpos 504 govis.

Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ziemeļeiropas čempioni trofi-reidos tepat, Jaunpilī! 

Ir noslēgusies autosporta sezona. Jaunpilnieks Jānis Siliņš (pārī ar Arni Pušu no Salaspils) ir kļuvis par Latvijas čempionu, kā arī Ziemeļeiropas vicečempionu «Open» klasē, bet Aigars Mizga (šogad braucis ekipāžā pārī ar rīdzinieku Intu Marcinkēviču, ar jaunpilnieku Alvi Reinšmitu (diemžēl Alvis guva traumu – rokas lūzumu – un sacensības nevarēja turpināt), kā arī ar brāli […]

Sagādā lopbarību Jaunpils ugunsgrēkā cietušai saimniecībai 

Tāds skats Jaunpils Saulē pavērās vairāk nekā pirms mēneša, kad «Strautmaļu» šķūnī 2000 m² metru platībā nezināmu iemeslu dēļ izcēlās ugunsgrēks, kura dzēšanas darbos bija nodarbinātas četras autocisternas, traktortehnika un ļaudis no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Ieskandinās Ziemassvētkus Viesatās 

Viesatās svētku svinēšanas sāksies jau 17. decembrī 15.00, kad uz eglīti Viesatu kultūras namā tiek gaidīti paši mazākie – pirmskolas vecuma bērni. 19.00 tiek gaidīt arī visi pārējie viesatnieki – notiks Ziemassvētku ieskaņas koncerts, kuru būs sagatavojuši viesatējie pašdarbnieki. Tiek solītas dejas, dziesmas, kā arī izrāde «Visi prieki vējā» pēc H. K. Andersena pasakas «Cūkgans» […]

Amerikas atbalstītais projekts noslēdzas ar fotobalsi 

Kā pastāstīja Viesatu bibliotēkas vadītāja Sandra Šteina, vēl visu decembri pagasta iedzīvotāji fiksēs fotogrāfijās un vāks materiālus par visdažādākajām aktualitātēm pašu pagastā. Gala rezultātā taps izstāde, kurā projekta dalībnieki paveikto nodos vērtēšanai arī visiem pārējiem interesentiem.

Jaunpils muzejā notikusi dārzkopju godināšana 

Katru gadu laikā, kad vairums lauka un dārza darbu apdarīts, Jaunpils muzejā uz tikšanos tiek aicināti ļaudis, lai kopīgi godinātu tos novadniekus, kas šajā gadā varējuši padižoties ar sakoptākajām sētām un glītākajām puķu dobēm.

Jaunpilī viesojās moldāvi 

Šonedēļ, 30 novembrī un 1. decembrī, Jaunpilī viesojās delegācija no Moldovas 20 cilvēku sastāvā, kas lūkoja ne tikai novada svarīgākos tūrisma objektus, bet arī apmeklēja pašvaldības iestādes un viesojās pie nevalstiskajām organizācijām.

Valsts svētku svinēšana Jaunpils novadā 

Valsts dzimšanas dienu Jaunpils novadā atzīmēja divu dienu garumā. 17. novembrī ar koncertu un balli noslēgumā svētkus svinēja Jaunpilī, bet 18. novembrī Latvijai par godu siltus vārdus teica un sirsnīgas dziesmas dziedāja Viesatās.

Jaunpilī atjauno celiņu līdz Kartavu kalniem (1)

8. novembrī ar pavisam oficiālu sarkanās lentas griešanu, klātesot velobraucējiem, prāvam pulciņam nūjotāju un citiem aktīvistiem, tik atklāts projekta ietvaros krietni uzlabotā taciņa līdz Kartavu kalniem.

Jaunpilī atzīmē Lāčplēša dienu 

Valsts svētkus gaidot un atzīmējot Lāčplēša dienu, kur atceramies un pieminam cīnītājus par neatkarīgu Latviju, Jaunpils muzejā iekārtota īpaša izstāde par Brīvības cīņām, Jaunpili un jaunpilniekiem tolaik.

Rekonstruē Jaunpils dzirnavu dīķa slūžas (1)

Pēc tam, kad vasaras beigās pēc spēcīgām lietavām tika pārrauts Jaunpils dzirnavu dīķa slūžu aizvars, pašvaldība bija spiesta sākt domāt par to, lai dīķa vietā nepaliek vien dubļains dūņu skrīnis.

Pasākumu kalendārs

2019.02.24 | 12:00

Meteņu diena Pūrē 

2019.02.24 | 16:00

Basketbols Tukumā 

2019.02.24 | 16:15

Hokejs Tukumā 

2019.02.25 | 16:00

Spēļu pēcpusdiena Zantē 

2019.02.26 | 14:30

Lasītāju klubiņa tikšanās Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool