Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Jaunpilī vecāki izmanto iespēju sportot kopā ar bērniem (1)

Tieši pirms nedēļas, 23. martā, vecāki varēja piedalīties bērnu sporta stundā. Jau laikus – īsi pirms deviņiem no rīta, sporta tērpos un moži garā, Jaunpils sporta namā pulcējās 1. – 4. klašu bērni. Kopā ar viņiem bija tie vecāki, kas bija izbrīvējuši laiku, lai piedalītos skolotājas Daces Adiņas organizētajā tradicionālajā sporta dienā.

Jaunpilī noskaidro labākos valša un salsas dejotājus (9)

Līdz ar pavasara iestāšanos, Jaunpils iešūpojas dejas ritmos, jo jau vairākus gadus pēc kārtas te tradicionāli notiek konkurss jauniešiem – žūrija izvērtē un nominē pašu saskanīgāko un atraktīvāko vidusskolas dejotāju pāri. Tā arī šogad, stājoties daudzskaitlīgas publikas priekšā, 23. martā Jaunpils vidusskolas vecāko klašu jaunieši sacentās, kurš labāk valsi griež un kurš ir atraktīvākais salsas dejotājs.

Par ko kļūt – jautājums joprojām aktuāls (3)

Šī nedēļa Jaunpils vidusskolā tika pilnībā veltīta bērnu nākotnei jeb tika skatīts, klausīts, pētīts neklātienē un klātienē viss par karjeru un profesijām. Jaunieši gan paši gatavoja darbus par to, kur un kā meklēt darbu, gan devās "ēnot" uzņēmējus un pašvaldības darbiniekus novadā.

Jaunpilī ražotajam sieram «West» sudraba medaļa 

Latvijas pārtikas ražotāji ar labiem panākumiem atgriezušies no Krievijas, kur no 13. līdz 17. februārim notika starptautiskā pārtikas izstāde «Prodexpo 2012».

Jaunpilī – «Kas garšīgs manā pagrabā un virtuvē» 

Sācies kā neliela avantūra, šoreiz jau trešo gadu pēc kārtas tieši, tā sauktajā, Armijas dienā jeb 23. februārī, uz pensionāru un dārzkopju biedrības organizētu pasākumu pulcējas ļaudis, kas vēlas dalīties virtuves noslēpumos.

Jaunpils muzejam jaunas mēbeles (5)

Jau nedēļu, tālu ceļu no Dānijas mērojušas un Jaunpili veiksmīgi sasniegušas, pilskunga kabinetā iekārtojušās laikam un vietai atbilstošas mēbeles. Muzejs savā īpašumā ieguvis septiņu mēbeļu komplektu debeszilos toņos, kas ir absolūtā saskaņā ar kabineta tapetēm.

Jaunpils bērni piedalās makulatūras vākšanas konkursā 

Arī Jaunpils novada bērni ir aktīvi iesaistījušies SIA «Zaļā josta» rosinātajā makulatūras vākšanas konkursā, kura noslēgums paredzēts jau 31. martā. Un, ja skolu savstarpējā konkurencē pašlaik jaunpilnieki ir apsteigti, tad individuālā makulatūras vākšanas sacensībā šobrīd vislabākie rezultāti ir Loretai Altenburgai.

Mācītājs Jānis Saulīte – apstiprināts uz pusgadu (5)

Jau vairāk nekā divus mēnešus Jaunpils draudzi vada mācītājs Jānis Saulīte. Kā esam jau rakstījuši, iepriekš mācītājs oficiāli netika apstiprināts un tika uzskatīts par "pagaidu variantu".

Jurģu feldšerpunkts Jaunpilī, iespējams, būs vēl tikai gadu 

Par padarīto pastāstīt Jaunpils novada domes sēdē bija aicināta arī Jurģu feldšerpunkta vadītāja un bijusī deputāte Inese Cine, kas aicināja klātesošos padomāt, vai šim nevajadzētu būt feldšeru punkta pēdējam darba gadam?

Jaunpilī atklāj jaunu «Lopkopības izmēģinājuma stacijas «Jaunpils»» govju kūti (1)

Šodien tika atklāta akciju sabiedrības «Lopkopības izmēģinājuma stacijas «Jaunpils»» jaunuzceltā govju kūts. Tā tiks apdzīvota jau nākamās nedēļas sākumā, kad jauno, plašo un gaišo telpu ar savu silto dvašu pieelpos 504 govis.

Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ziemeļeiropas čempioni trofi-reidos tepat, Jaunpilī! 

Ir noslēgusies autosporta sezona. Jaunpilnieks Jānis Siliņš (pārī ar Arni Pušu no Salaspils) ir kļuvis par Latvijas čempionu, kā arī Ziemeļeiropas vicečempionu «Open» klasē, bet Aigars Mizga (šogad braucis ekipāžā pārī ar rīdzinieku Intu Marcinkēviču, ar jaunpilnieku Alvi Reinšmitu (diemžēl Alvis guva traumu – rokas lūzumu – un sacensības nevarēja turpināt), kā arī ar brāli […]

Sagādā lopbarību Jaunpils ugunsgrēkā cietušai saimniecībai 

Tāds skats Jaunpils Saulē pavērās vairāk nekā pirms mēneša, kad «Strautmaļu» šķūnī 2000 m² metru platībā nezināmu iemeslu dēļ izcēlās ugunsgrēks, kura dzēšanas darbos bija nodarbinātas četras autocisternas, traktortehnika un ļaudis no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Ieskandinās Ziemassvētkus Viesatās 

Viesatās svētku svinēšanas sāksies jau 17. decembrī 15.00, kad uz eglīti Viesatu kultūras namā tiek gaidīti paši mazākie – pirmskolas vecuma bērni. 19.00 tiek gaidīt arī visi pārējie viesatnieki – notiks Ziemassvētku ieskaņas koncerts, kuru būs sagatavojuši viesatējie pašdarbnieki. Tiek solītas dejas, dziesmas, kā arī izrāde «Visi prieki vējā» pēc H. K. Andersena pasakas «Cūkgans» […]

Amerikas atbalstītais projekts noslēdzas ar fotobalsi 

Kā pastāstīja Viesatu bibliotēkas vadītāja Sandra Šteina, vēl visu decembri pagasta iedzīvotāji fiksēs fotogrāfijās un vāks materiālus par visdažādākajām aktualitātēm pašu pagastā. Gala rezultātā taps izstāde, kurā projekta dalībnieki paveikto nodos vērtēšanai arī visiem pārējiem interesentiem.

Jaunpils muzejā notikusi dārzkopju godināšana 

Katru gadu laikā, kad vairums lauka un dārza darbu apdarīts, Jaunpils muzejā uz tikšanos tiek aicināti ļaudis, lai kopīgi godinātu tos novadniekus, kas šajā gadā varējuši padižoties ar sakoptākajām sētām un glītākajām puķu dobēm.

««...10...2223242526...30...»»
Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool