Ceturtdiena, 2018. gada 15. novembris
Undīne, Leopolds, Unda

Ielīgo Jaunpilī 

Šodien, 22. jūnijā visi novadnieki un arī viesi bija gaidīti pie Jaunpils pils, lai kopīgi ielīgotos jāņošanai rītvakar.

Jau trešo reizi noticis Viesatu maratons 

Trešo gadu pēc kārtas viesatnieki un arī visi pārējie, kuriem saulainā dienā ir vēlēšanās nevis vienkārši mājās uz dīvāna susts, bet gan izbaudīt sacensību garu brīvā dabā, tiek aicināti piedalīties «Viesatu Maratonā». Arī šogad, 10. jūnija rītā, maršruts jau bija karodziņiem nosprausts un gaidīja savus potenciālos mērotājus – gan lielus, gan mazus.

Jaunpils pretendēs uz Eiropas Gada pašvaldības godu (2)

Kā pastāstīja novada sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Eidmane, tikko kā Rīgas plānošanas reģionā iesniegts arī Jaunpils novada pieteikums, lai pretendētu uz Eiropas Gada pašvaldības titulu nominācijā «Pašvaldība senioru vērtības celšanai sabiedrībā».

Jaunpilī precizē projektu un adreses, gatavojas piedzīt parādus 

Kā nākamais novada sēdē tika izskatīts RAC «RATS» iesniegums ar lūgumu biedrībai aizdot 215 latus, kas nepieciešami, lai noslēgtu projektu, kā rezultāts jau šobrīd novērtējams – pie novada robežām uzstādīti jau četri tūrisma informācijas stendi. Par šādu summu lielāki izrādījušies izdevumi karšu izgatavošanai («Jāņa sēta»), nekā iepriekš ticis plānots un solījis iepriekšējais uzņēmums. Deputāti lēmumu […]

Sakārto dobes un izbūvē stāvlaukumu 

Atkarībā no laika apstākļiem, šonedēļ vai nākamās darba nedēļas sākumā tiks pabeigti darbi, kas rit pilnā sparā pie «Jaunkalnu» ēkas Jaunpils centrā.

Jaunpils skolēni skrien pēc liecībām 

Pavisam savādāk šogad tika aizvadīta pēdējā skolas diena un organizēta svētku līnija Jaunpils vidusskolā. Jau īsi pēc 9.00 klases (mazākie – kopā ar skolotājiem, lielākie – savā vaļā) devās meklēt norādītos kontrolpunktus, kur, pirms tikt pie liecības, bija jāveic vairāki uzdevumi, par kuru sagatavošanu bija parūpējušies vienpadsmitie

Jaunpils pašvaldība nolemj piedalīties atjaunotā tradīcijā – sveikt un apbalvot godalgotos skolēnus 

Atsaucoties Tukuma novada aicinājumam, arī Jaunpils pašvaldība lēma piedalīties atjaunotā tradīcijā – sveikt un apbalvot tos jauniešus, kuri šajā gadā ieguvuši godalgotas vietas reģionālajās vai valsts olimpiādēs.

Kartavkalnu apbedījumus nepētīs 

11. maija laikrakstā rakstījām par to, ka Jaunpilī Kartavkalnos talkas laikā tika atrasti cilvēku kauli un viduslaiku saktiņa. Talkotāji solīja informēt arheologus, taču, lai noskaidrotu speciālistu domas par neparasto atradumu, arī paši sazinājamies ar Latvijas Arheologu biedrības valdes priekšsēdētāju Juri Urtānu. Sākām ar jautājumu par to, vai tiks veikta izpēte, taču saruna aizvirzījās pavisam citā gultnē – ar stāstu par iespējām un varbūtībām.

Kafija ar politiķiem 

Aprīļa nogalē pils lielajā zālē tikās Jaunpils vidusskolas 10. līdz 12. klašu skolēni un domes deputāti, lai neformālā gaisotnē, pie kafijas tases iepazītos un pārrunātu jauniešu līdzdarbošanās iespējas novada attīstībā.

Jaunpilī atrod cilvēku kaulus /papildināts/ (5)

10. maijā, meža dienu talkotāji Jaunpils Kartavkalnos atrada divu cilvēku kaulus un senu saktu.

Jaunpils novada domes jaunā sabiedrisko attiecību speciāliste – Līga Eidmane (2)

Jau rakstījām, ka novada dome pēc ilgāka pārtraukuma tikusi pie jaunas sabiedrisko attiecību speciālists – Līgas Eidmanes. Izmantojām iespēju nelielā sarunā apvaicāties par sajūtām pēc trim domē pavadītām nedēļām, kā arī par jau paveikto un nākotnē ieplānoto.

Jaunpilī dod “zaļo gaismu” mazajam HES (5)

18. aprīlī Jaunpils novada domes finanšu komitejas sēdē piedalīties bija uzaicināts SIA «Strelēcija» pārstāvis Oskars Stankus, kurš klātesošos iepazīstināja ar ideju Jaunpils dzirnavu dīķī, vietā, kur veidojas ūdens pārgāzne, uzstādīt nelielu turbīnu.

Jaunpils Attīstības nodaļā – jauni speciālisti 

Kā pastāstīja attīstības nodaļas vadītāja Vija Zīverte, tikko kā noslēdzies konkurss un darbā apstiprināti divi jauni speciālisti. Proti, šonedēļ darbu Jaunpilī kā sabiedrisko attiecību speciāliste sākusi Līga Eidmane, bet ar 2. maiju attīstības nodaļas projektu koordinatores darba pienākumus sāks pildīt Anete Krūmiņa.

Kā Jaunpilī sniegu Lieldienās kausēja… 

Veiksmīgi pārlaižot lielo snigšanu Pirmajās Lieldienās, svētkus Jaunpilī tā pa īstam iešūpoja tieši šodien – otrajās Lieldienās. Ar lēkāšanu, dziedāšanu, skriešanu un smiešanu pils pagalmā tika kausēts šī pavasara negaidītākais un, cerams, arī pēdējais sniegs.

Jaunpilī vecāki izmanto iespēju sportot kopā ar bērniem (1)

Tieši pirms nedēļas, 23. martā, vecāki varēja piedalīties bērnu sporta stundā. Jau laikus – īsi pirms deviņiem no rīta, sporta tērpos un moži garā, Jaunpils sporta namā pulcējās 1. – 4. klašu bērni. Kopā ar viņiem bija tie vecāki, kas bija izbrīvējuši laiku, lai piedalītos skolotājas Daces Adiņas organizētajā tradicionālajā sporta dienā.

««...10...2122232425...30...»»
Pasākumu kalendārs

2018.11.15 | 13:00

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.15 | 14:00

Dārzkopju cildināšana Jaunpilī 

2018.11.15 | 17:00

Meierovica pieminekļa atklāšana Tukumā 

2018.11.15 | 20:00

Basketbols Lapmežciemā 

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool