Trešdiena, 2018. gada 19. septembris
Verners, Muntis

Kafija ar politiķiem 

Aprīļa nogalē pils lielajā zālē tikās Jaunpils vidusskolas 10. līdz 12. klašu skolēni un domes deputāti, lai neformālā gaisotnē, pie kafijas tases iepazītos un pārrunātu jauniešu līdzdarbošanās iespējas novada attīstībā.

Jaunpilī atrod cilvēku kaulus /papildināts/ (5)

10. maijā, meža dienu talkotāji Jaunpils Kartavkalnos atrada divu cilvēku kaulus un senu saktu.

Jaunpils novada domes jaunā sabiedrisko attiecību speciāliste – Līga Eidmane (2)

Jau rakstījām, ka novada dome pēc ilgāka pārtraukuma tikusi pie jaunas sabiedrisko attiecību speciālists – Līgas Eidmanes. Izmantojām iespēju nelielā sarunā apvaicāties par sajūtām pēc trim domē pavadītām nedēļām, kā arī par jau paveikto un nākotnē ieplānoto.

Jaunpilī dod “zaļo gaismu” mazajam HES (5)

18. aprīlī Jaunpils novada domes finanšu komitejas sēdē piedalīties bija uzaicināts SIA «Strelēcija» pārstāvis Oskars Stankus, kurš klātesošos iepazīstināja ar ideju Jaunpils dzirnavu dīķī, vietā, kur veidojas ūdens pārgāzne, uzstādīt nelielu turbīnu.

Jaunpils Attīstības nodaļā – jauni speciālisti 

Kā pastāstīja attīstības nodaļas vadītāja Vija Zīverte, tikko kā noslēdzies konkurss un darbā apstiprināti divi jauni speciālisti. Proti, šonedēļ darbu Jaunpilī kā sabiedrisko attiecību speciāliste sākusi Līga Eidmane, bet ar 2. maiju attīstības nodaļas projektu koordinatores darba pienākumus sāks pildīt Anete Krūmiņa.

Kā Jaunpilī sniegu Lieldienās kausēja… 

Veiksmīgi pārlaižot lielo snigšanu Pirmajās Lieldienās, svētkus Jaunpilī tā pa īstam iešūpoja tieši šodien – otrajās Lieldienās. Ar lēkāšanu, dziedāšanu, skriešanu un smiešanu pils pagalmā tika kausēts šī pavasara negaidītākais un, cerams, arī pēdējais sniegs.

Jaunpilī vecāki izmanto iespēju sportot kopā ar bērniem (1)

Tieši pirms nedēļas, 23. martā, vecāki varēja piedalīties bērnu sporta stundā. Jau laikus – īsi pirms deviņiem no rīta, sporta tērpos un moži garā, Jaunpils sporta namā pulcējās 1. – 4. klašu bērni. Kopā ar viņiem bija tie vecāki, kas bija izbrīvējuši laiku, lai piedalītos skolotājas Daces Adiņas organizētajā tradicionālajā sporta dienā.

Jaunpilī noskaidro labākos valša un salsas dejotājus (9)

Līdz ar pavasara iestāšanos, Jaunpils iešūpojas dejas ritmos, jo jau vairākus gadus pēc kārtas te tradicionāli notiek konkurss jauniešiem – žūrija izvērtē un nominē pašu saskanīgāko un atraktīvāko vidusskolas dejotāju pāri. Tā arī šogad, stājoties daudzskaitlīgas publikas priekšā, 23. martā Jaunpils vidusskolas vecāko klašu jaunieši sacentās, kurš labāk valsi griež un kurš ir atraktīvākais salsas dejotājs.

Par ko kļūt – jautājums joprojām aktuāls (3)

Šī nedēļa Jaunpils vidusskolā tika pilnībā veltīta bērnu nākotnei jeb tika skatīts, klausīts, pētīts neklātienē un klātienē viss par karjeru un profesijām. Jaunieši gan paši gatavoja darbus par to, kur un kā meklēt darbu, gan devās "ēnot" uzņēmējus un pašvaldības darbiniekus novadā.

Jaunpilī ražotajam sieram «West» sudraba medaļa 

Latvijas pārtikas ražotāji ar labiem panākumiem atgriezušies no Krievijas, kur no 13. līdz 17. februārim notika starptautiskā pārtikas izstāde «Prodexpo 2012».

Jaunpilī – «Kas garšīgs manā pagrabā un virtuvē» 

Sācies kā neliela avantūra, šoreiz jau trešo gadu pēc kārtas tieši, tā sauktajā, Armijas dienā jeb 23. februārī, uz pensionāru un dārzkopju biedrības organizētu pasākumu pulcējas ļaudis, kas vēlas dalīties virtuves noslēpumos.

Jaunpils muzejam jaunas mēbeles (5)

Jau nedēļu, tālu ceļu no Dānijas mērojušas un Jaunpili veiksmīgi sasniegušas, pilskunga kabinetā iekārtojušās laikam un vietai atbilstošas mēbeles. Muzejs savā īpašumā ieguvis septiņu mēbeļu komplektu debeszilos toņos, kas ir absolūtā saskaņā ar kabineta tapetēm.

Jaunpils bērni piedalās makulatūras vākšanas konkursā 

Arī Jaunpils novada bērni ir aktīvi iesaistījušies SIA «Zaļā josta» rosinātajā makulatūras vākšanas konkursā, kura noslēgums paredzēts jau 31. martā. Un, ja skolu savstarpējā konkurencē pašlaik jaunpilnieki ir apsteigti, tad individuālā makulatūras vākšanas sacensībā šobrīd vislabākie rezultāti ir Loretai Altenburgai.

Mācītājs Jānis Saulīte – apstiprināts uz pusgadu (5)

Jau vairāk nekā divus mēnešus Jaunpils draudzi vada mācītājs Jānis Saulīte. Kā esam jau rakstījuši, iepriekš mācītājs oficiāli netika apstiprināts un tika uzskatīts par "pagaidu variantu".

Jurģu feldšerpunkts Jaunpilī, iespējams, būs vēl tikai gadu 

Par padarīto pastāstīt Jaunpils novada domes sēdē bija aicināta arī Jurģu feldšerpunkta vadītāja un bijusī deputāte Inese Cine, kas aicināja klātesošos padomāt, vai šim nevajadzētu būt feldšeru punkta pēdējam darba gadam?

««...10...2122232425...30...»»
Pasākumu kalendārs

2018.09.18 | 10:00

Praktiska nodarbība CV rakstīšanā 

2018.09.18 | 17:00

Treniņš Kandavā 

2018.09.18 | 18:00

Vingrošana Zemītē 

2018.09.19 | 10:00

Izrāde Slampē 

2018.09.19 | 10:00

Multiplikācijas filma Zemītē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool