Otrdiena, 2018. gada 20. novembris
Anda, Andīna

Jaunpilī – bezmaksas izglītojošs seminārs par maksātnespējas procesu 

Rīt, 6. martā, Jaunpils novadā notiks seminārs, kura mērķis ir informēt iedzīvotājus un citus interesentus par fiziskās personas maksātnespējas procesu un darbinieku aizsardzību to darba devēja maksātnespējas gadījumā.

Mūspuses dziedones – Rita un Agita – «Koru karos» (5)

3. martā TV ekrānos atgriezīsies dziedamšovs «Koru kari». Un arī mums – bijušā Tukuma rajona iedzīvotājiem – būs, par ko īkšķus turēt un balsot, jo Dobeles violetos toņos ieturētajā korī savu vietu uz podestiem izcīnījušas mūspuses dziedones Rita Lazare un Agita Kalviņa.

Tukumā un Jaunpilī notiks bezmaksas semināri par maksātnespējas procesu 

Maksātnespējas administrācija sadarbībā ar ieinteresētajām pašvaldībām organizēs izglītojošu bezmaksas semināru ciklu iedzīvotājiem par fiziskās personas maksātnespējas procesu un darbinieku aizsardzību to darba devēja maksātnespējas gadījumā.

Izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu kustību festivālam Jaunpilī 

Uzsākta dalībnieku pieteikšanās bērnu un jauniešu kustību festivālam «Jaunpils 2013», kas turpināsies līdz 20. aprīlim. Festivāls norisināsies 26. aprīlī, taču sagatavošanās darbi daudzās izglītības iestādēs sākušies jau šobrīd. Festivālam aicināti pieteikties bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam.

Māris Lagzdiņš: Jaunpilī 2012. gads aizvadīts mierīgi (9)

Jaunajā gadā iešūpojoties, uz sarunu par veco – 2012. – gadu aicinājām novada pašvaldības policistu un Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības vadītāju Māri Lagzdiņu. Un tā, kā pašvaldības policista postenī jau šī gada martā, visticamāk, gaidāmas pārmaiņas, nedaudz ieskatījāmies arī četros aizvadītajos gados kopumā.

Jaunpilnieku eglīte trešajos Ziemassvētkos /VIDEO/ 

27. decembrī bija trešie Ziemassvētki. Mazajiem jaunpilniekiem šie bija īpaši svētki. Astoņdesmit viens bērns svētkos bija aicināts. Visi gan neatbrauca, jo lietus atkala ceļus slidenus bija pataisījis. Visi šie bērni mājās pie vecākiem dzīvo. Bērnu tēti – darbinieki. Strādā, ģimenēm maizīti un vēl ko labu nopelna. Sievas pa mājām bērnus audzina.

Tukuma apkārtnē cīņa ar sniegu turpinās 

Lai arī sniega tīrīšanas tehnika Tukuma apkārtnē pēdējās dienās strādājusi no agra rīta līdz vēlam vakaram bez pārtraukuma un nereti arī naktīs, ceļu ir daudz vairāk par tehnikas iespējām, atzīst komunālservisa «TILDe» speciālists Atvars Važa.

Jaunpilī viesojas Kirgīzijas delegācija (1)

4. decembrī Jaunpilī viesojās delegācija no Kirgīzijas. Delegācijas sastāvā bija zemes ierīcības speciālisti, teritoriju plānotāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Jaunpilī atkal apmāca jaunsargus 

30. novembrī Latvijas Jaunsardze atzīmē savu 20. gadadienu un tieši mēnesis pagājis, kopš Jaunpilī pēc ilgāka pārtraukuma atkal darbojas jaunsargu organizācija.

Jaunpils novadā – trīs jauni rotaļu laukumi 

Noslēguma fāzē ieiet divu jaunu rotaļu laukumiņu iekārtošanas darbi Jaunpilī un Saulē. Kā skaidroja Jaunpils novada sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Eidmane-Kabaka, iecere īstenota pēc Saules iedzīvotāju lūguma, taču vienlaikus pašvaldība radusi iespēju labiekārtot laukumu arī Jaunpils centra parkā.

Jaunpilnieki Latvijas valsts dzimšanas dienu svin /FOTO/ 

17. novembrī Jaunpils novada ļaudis Jaunpils pilī svinīgi atzīmēja savas valsts proklamēšanas 94. gadadienu.

Milzkalnē sveikti un apbalvoti kultūras darbinieki /FOTO/ 

Šodien, 2. novembrī, Milzkalnes tautas namā satikās kultūras darbinieki un svinēja savus svētkus, kuros sveica kolēģus apaļās darba jubilejās un izbaudīja tieši viņiem veltītus pārsteigumus.

Zināmi Jaunpils novada konkursa «Skaista mana sēta» laureāti (2)

9. novembrī 14.00 Jaunpils biedrības «Rats» telpās notiks ikgadējā Jaunpils novada dārzkopju cildināšanas diena jeb konkursa «Skaista mana sēta» laureātu godināšana.

Jaunpils Dzirnavu ezers – zivīm bagātāks 

Oktobrī Jaunpils ezerā divās kārtās tika ielaisti zivju mazuļi – 3600 līdaku un 1000 zandartu.

Jaunpils bērnudārzā «Zemenīte» atklāta «Dabas taka» 

Mazajiem Jaunpils bērnu dienas centra «Zemenīte» audzēkņiem pašu pagalmā tika atklāta «Dabas taka», kuras tapšanā roku pielikušas audzinātājas, vecāki un citi čakli izpalīgi.

««...10...1920212223...30...»»
Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool