Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Otrajās Lieldienās viesatnieki sauc sniegu /FOTO/ (1)

Jaunpils novadā tika svinētas gan pirmās, gan otrās Lieldienas. Tā Viesatās, Birzītē, Lieldienas atzīmēja 1. aprīlī. Kopā pulcējās tie vecāki un bērni, kurus pēkšņi uznākušais sniegputenis iebiedēt nespēja.

Dievkalpojumi Lieldienās 

Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīcā dievkalpojumi Lieldienu nedēļā: Zaļajā Ceturtdienā, 28. martā, 18.00, Lielajā Piektdienā, 29. martā, 18.00, Lieldienu naktī, 30. martā, 22.00; Lieldienu rītā, 31. martā, 7.00 un 11.00. 29. martā 20.00 Draudzes namā būs meditācija, lūgšanu nakts. Visi dievkalpojumi ar Svēto vakarēdienu.

Līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju nenoslēdz (5)

20. martā SIA «AAS «Piejūra»» telpās Tukumā, Pils ielā 18, Talsu, Dundagas, Engures, Jaunpils, Mērsraga, Rojas un Tukuma pašvaldību vadītāji bija plānojuši noslēgt “jumta” līgumu ar konkursa uzvarētāju – personu apvienību SIA «Kurzemes ainava» un «Jūrmalas ATU».

Vērtē pavārmākslu Jaunpils pilī (2)

Šo svētdien, 10. martā, 18.30 televīzijas ekrānos būs iespējams vērot, kā «Mūsdienu Latvijas garša» tiek meklēta Jaunpils pilī. «TV3» raidījuma bargo žūriju pārsteigt un iepriecināt centīsies Viduslaiku kroga šefpavāre Sandra Zariņa ar saviem palīgiem.

Jaunpils iedzīvotāju forumā – rekordliela aktivitāte /VIDEO/ 

3. martā Jaunpils vidusskolā norisinājās 3. iedzīvotāju forums, kas kopā pulcēja un par novada problēmām lika domāt vairāk nekā 100 dalībniekiem. Gala rezultātā, dienas garumā diskutējot, tika izvirzīti četri jautājumi, kuru risināšanā solās iesaistīties paši foruma dalībnieki.

Jaunais Jaunpils pašvaldības policists – Mārtiņš Knops (14)

Darba attiecības ar Jaunpils novada domi pašvaldības policista amatā līdz ar martu pārtraucis Māris Lagzdiņš. Tādēļ februārī tika izsludinās konkurss un meklēti jauni amata kandidāti.

Jaunpilī – bezmaksas izglītojošs seminārs par maksātnespējas procesu 

Rīt, 6. martā, Jaunpils novadā notiks seminārs, kura mērķis ir informēt iedzīvotājus un citus interesentus par fiziskās personas maksātnespējas procesu un darbinieku aizsardzību to darba devēja maksātnespējas gadījumā.

Mūspuses dziedones – Rita un Agita – «Koru karos» (5)

3. martā TV ekrānos atgriezīsies dziedamšovs «Koru kari». Un arī mums – bijušā Tukuma rajona iedzīvotājiem – būs, par ko īkšķus turēt un balsot, jo Dobeles violetos toņos ieturētajā korī savu vietu uz podestiem izcīnījušas mūspuses dziedones Rita Lazare un Agita Kalviņa.

Tukumā un Jaunpilī notiks bezmaksas semināri par maksātnespējas procesu 

Maksātnespējas administrācija sadarbībā ar ieinteresētajām pašvaldībām organizēs izglītojošu bezmaksas semināru ciklu iedzīvotājiem par fiziskās personas maksātnespējas procesu un darbinieku aizsardzību to darba devēja maksātnespējas gadījumā.

Izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu kustību festivālam Jaunpilī 

Uzsākta dalībnieku pieteikšanās bērnu un jauniešu kustību festivālam «Jaunpils 2013», kas turpināsies līdz 20. aprīlim. Festivāls norisināsies 26. aprīlī, taču sagatavošanās darbi daudzās izglītības iestādēs sākušies jau šobrīd. Festivālam aicināti pieteikties bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam.

Māris Lagzdiņš: Jaunpilī 2012. gads aizvadīts mierīgi (9)

Jaunajā gadā iešūpojoties, uz sarunu par veco – 2012. – gadu aicinājām novada pašvaldības policistu un Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības vadītāju Māri Lagzdiņu. Un tā, kā pašvaldības policista postenī jau šī gada martā, visticamāk, gaidāmas pārmaiņas, nedaudz ieskatījāmies arī četros aizvadītajos gados kopumā.

Jaunpilnieku eglīte trešajos Ziemassvētkos /VIDEO/ 

27. decembrī bija trešie Ziemassvētki. Mazajiem jaunpilniekiem šie bija īpaši svētki. Astoņdesmit viens bērns svētkos bija aicināts. Visi gan neatbrauca, jo lietus atkala ceļus slidenus bija pataisījis. Visi šie bērni mājās pie vecākiem dzīvo. Bērnu tēti – darbinieki. Strādā, ģimenēm maizīti un vēl ko labu nopelna. Sievas pa mājām bērnus audzina.

Tukuma apkārtnē cīņa ar sniegu turpinās 

Lai arī sniega tīrīšanas tehnika Tukuma apkārtnē pēdējās dienās strādājusi no agra rīta līdz vēlam vakaram bez pārtraukuma un nereti arī naktīs, ceļu ir daudz vairāk par tehnikas iespējām, atzīst komunālservisa «TILDe» speciālists Atvars Važa.

Jaunpilī viesojas Kirgīzijas delegācija (1)

4. decembrī Jaunpilī viesojās delegācija no Kirgīzijas. Delegācijas sastāvā bija zemes ierīcības speciālisti, teritoriju plānotāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Jaunpilī atkal apmāca jaunsargus 

30. novembrī Latvijas Jaunsardze atzīmē savu 20. gadadienu un tieši mēnesis pagājis, kopš Jaunpilī pēc ilgāka pārtraukuma atkal darbojas jaunsargu organizācija.

««...10...1819202122...30...»»
Pasākumu kalendārs

2018.09.20 | 10:30

Tikšanās ar dzejnieci Tumē 

2018.09.21 | 9:30

Olimpiskā diena Kandavā 

2018.09.21 | 10:00

«Olimpiskā diena» Tukumā 

2018.09.21 | 13:00

Izrāde «Dželsamīno melu zemē» Tukumā 

2018.09.21 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool