Rozālija, Roze

No «Jaunpils pienotavas» Ķimšu ūdenskrātuvē noplūst piesārņojums un iet bojā zivis /PAPILDINĀTS/ (3)

Svētdien,1. jūnijā Jaunpils novada makšķernieki informēja Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālo vides pārvaldi (Ventspils RVP) par Ķimšu ūdenskrātuvē bojā gājušām zivīm, portāls “Delfi” uzzināja VVD.

Tukuma, Kandavas un Jaunpils novados oficiālu peldvietu nav (2)

Lai arī šobrīd karstās dienas nomainījis brāzmains vējš un arī mūsu novadu iecienītāko peldvietu krasti ir tukši un klusi, vasaru neviens nav atcēlis un pavisam drīz, tiklīdz laika apstākļi to atļaus, šis vietas būs ļaužu piepildītas.

Jaunpilī sveikti labākie skolēni aizvadītajā mācību gadā /FOTO/ (3)

Ceturtdien, 29. maijā, Jaunpils vidusskolā notika svinīga aizejošā mācību gada pavadīšana. Skolas pagalmā tika sumināti audzēkņi ar labākajām sekmēm.

Jurģu iedzīvotāji palikuši bez veikala un ūdensapgādes 

Tā kā laika gaitā Jaunpils novada Jurģu iedzīvotājiem radušies vairāki jautājumi, ko uzdot novada domes vadībai un speciālistiem, pagājušajā nedēļā Jurģos notika iedzīvotāju sapulce.

Jaunpils svin novada svētkus un Ģimeņu dienu /FOTO/ 

18. maijā Jaunpilī tika atzīmēta Ģimeņu diena. Šogad tā tika svinēta kopā ar novada piecu gadu dzimšanas dienu un visas aktivitātes norisinājās Kartavu kalnos. Tur sporta skolotāji Dace Adiņa un Artūrs Zaremba ar saviem palīgiem bija sarūpējuši dažādus interesantus, sportiskus uzdevumus.

Gadskārtējā Tukuma koru apriņķa skatē /FOTO/ (8)

Sestdien, 17. maijā, Tukuma Raiņa ģimnāzijā norisinājās gadskārtējā Tukuma koru apriņķa skate. Korus vērtēja Dziesmu svētku virsdiriģenti Edgars Račevskis, Romāns Vanags un Gints Ceplenieks.

Tukuma deju apriņķa tautas deju kolektīvu skate (21)

Pirmdien, 5. maijā, Tukuma kultūras namā notika Tukuma deju apriņķa tautas deju kolektīvu skate, kurā piedalījās Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novada deju kolektīvi.

Jaunpils kustību festivālam – 20 /FOTO/ 

Jaunpils vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā un deju skolotāja Jaunpilī kustību festivālu rosina un vada jau divdesmito gadu. Trešdien, 30. aprīlī, Jaunpilī no Latvijas malu malām sadejoja 1000 dejotāju kāju pāri.

Lieldienu svinēšana Jaunpilī /FOTO/ 

Jaunpilnieki kopējas Lieldienas kā kuro reizi svin. Pirmajās, otrajās pārmaiņus. Pērn Pirmajās svinēja. Šogad – Otrajās. Kultūras nama vadītāja Silva Nordena teica tā: “Pirmās Lieldienas jaunpilnieki savās sētās, blakus novados svin.

Aicina pieteikt talkošanas vietas Jaunpilī 

Sesto gadu pēc kārtas 26. aprīlī visā Latvijā norisināsies Lielā Talka. Tāpat kā iepriekš, arī Jaunpilī novada iedzīvotājiem šajā dienā 10.00 būs iespēja darboties kopā un arī izmantot iespēju atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem.

Konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!» – Tukumā /FOTO/ 

Otrdien, 15. aprīlī, Tukuma kultūras namā norisinājās jau trešais konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!», kuru Tukuma, Engures un Jaunpils novada skolēniem rīko Kurzemes Mutes veselības centrs sadarbībā ar Tukuma novada Izglītības pārvaldi.

Jaunpilniece Sandra Prontekere – labākā pasta darbiniece Kurzemē 

Trešo gadu pēc kārtas «Latvijas pasts» sadarbībā ar «Latvijas Avīzi» organizē akciju – vēstuļu konkursu, aicinot iedzīvotājus pastāstīt par, viņuprāt, čaklākajiem, atsaucīgākajiem un visādi citādi labākajiem pasta darbiniekiem.

«Satiec savu meistaru» Tukuma un Jaunpils novados /FOTO; VIDEO/ 

«Satiec savu meistaru» svētdien, 6. aprīlī, norisinājās visā Latvijā. Mūsu žurnālisti pabija pie meistariem Pūrē, Jaunpilī un Tukumā.

Kas jauns Jaunpils pilī? 

Pagājušajā mēnesī Jaunpilī viesojās pašvaldības pieaicinātie eksperti, lai iepazītos ar problēmām, kas skar vēsturisko centru un tā objektus, to skaitā arī Jaunpils pili. Kamēr eksperti, kā arī pašvaldība domā, kā problēmas risināt, mēs par pērn paveikto un šogad plānoto izvaicājām pašvaldības aģentūras «Jaunpils» vadību.

Ko prot tavā pagastiņā? (7)

Šādu jautājumu 14. marta vakarā pašdarbības kolektīviem uzdeva Tumes kultūras darba organizatores Liene Bēniņa un Maruta Čauva, aicinot viņus parādīt to, kas pa gadu sastrādāts, kas interesants un kas pašiem devis gandarījumu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool