Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Pēc restaurācijas iesvētīts Jaunpils baznīcas altāris /FOTO/ 

Svētdien, 6. septembrī, Jaunpils evaņģēliski luteriskajā baznīcā draudze un viesi pulcējās, lai svinētu altāra iesvētīšanas dievkalpojumu. Dievkalpojumā kalpoja Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers un draudzes mācītājs Jānis Saulīte, dziedāja Jaunpils vokālais ansamblis «Vocalica».

Jaunpils pils krodziņa šefpavāre Sandra Zariņa uzvar konkursā «Siera un maizes sāļā torte» 

Jelgava notikuši Piena, maizes un medus svētki. To ietvaros notika «Siera un maizes sāļās tortes» konkurss, kurā uzvarēja Jaunpils pils krodziņa šefpavāre Sandra Zariņa.

Tukuma un Jaunpils piena izstrādājumiem – medaļas pārtikas izstādē «Riga Food 2015» (2)

A/s «Tukuma piens» un «Jaunpils pienotava» starptautiskajā pārtikas izstādē «Riga Food 2015» ieguvušas vairākas medaļas izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursos.

Sakārtotas ūdenstilpnes papildinās Jaunpils centra ainavu (1)

Šopavasar pašā Jaunpils centrā notika vērienīgi darbi: jau pavasarī pirms zivju nārsta samazināja ūdens līmeni Rūšu strautā un Bikstupītē, lai varētu veikt Rūšu strauta gultnes tīrīšanu un atjaunotu aizsprostu pie Jaunpils Dzirnavām.

Viesatu pagasta svētki aizvadīti godam (2)

Kā ik gadu, arī šogad Jaunpils novada Viesatu pagasta ļaudis svinēja sava pagasta svētkus. Šogad svētki pulcēja kopā teju simts dalībnieku: svinēt bija ieradušies gan pašmāju ļaudis, gan bijušie viesatnieki un kaimiņu novadnieki.

Jānis Siliņš – jaunais Jaunpils pašvaldības policists (16)

Jānis Siliņš: – Esmu dzimis Tukumā, bet pabeidzis Jaunpils vidusskolu. Bērnību esmu pavadījis šeit. Pēc vidusskolas devos uz Rīgu, uz bārmeņu skolu. Pusotra gada laikā ieguvu bārmeņa diplomu un arī strādāju šajā arodā aptuveni astoņus gadus.

Uz Jaunpils baznīcu nobruģēts celiņš un laukums 

Jaunpils baznīcas priekšā nobruģēts laukums 170 m² platībā. Tādējādi gan bruģītis ved uz baznīcu, gan arī ir sakārtota vieta starp pils stāvlaukumu un baznīcu.

Jaunpils sociālajam dienestam top jaunas telpas (4)

Jaunpils pagasta «Erģelnieku» mājai apvilkts žogs, jo tur pašlaik rosās celtnieki. Ēka tiek pielāgota sociālā dienesta vajadzībām.

Engures un Jaunpils novadu pašvaldībās uzņēma viesu delegāciju no Gruzijas 

Pagājušās nedēļas nogalē Engures un Jaunpils novadu pašvaldībās uzņēma viesu delegāciju no Gruzijas, no Kvareli pašvaldības. Kā mums pastāstīja Engures novada domes izpilddirektors Imants Valers, tad viesi atvesti no Pluņģes, kuru viņi apmeklējuši pirms ierašanās Latvijā.

Bezmaksas seminārs Jaunpilī (3)

19. augustā bezmaksas seminārs Jaunpilī Viesu mājā «Bramaņi»

Veselības veicināšanas un jaunatnes speciālists jaunpilniekiem vada vingrošanu (3)

23. jūlijā jau otro reizi uz nodarbībām pie Jaunpils stadiona bija ieradusies jaunpilnieku jaunā paaudze. Nu kurš gan negrib būt stiprs, vesels, par sevi pārliecināts?

Jaunpils ķimeņu siers kronēts par Siera karali 

Sestdien, 18. jūlijā, Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros notika Latvijas novadu Siera diena, kuru organizēja biedrība «Siera klubs». Siera svētku laikā notika siera karaļa – ķimeņu siera – kronēšanas ceremonija.

Atskats uz Dziesmu svētkiem: Engures un Jaunpils novads Rīgas 6. vsk. sākumskolā /FOTO/ 

Rīgas 6. vidusskolas sākumskolā Matīsa ielā 37/39 Dziesmu un Deju svētku laikā dzīvoja Engures un Jaunpils novada svētku dalībnieki.

XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētki rit pilnā sparā /FOTO/ 

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā, 11. novembra krastmalā, tika atklāti trešdien, 8. jūlijā, kad dejotāju pulkam, kas cītīgi strādāja jau kopš 6. jūlija, pievienojās kori.

Mazpulcēnu vasaras skola Jaunpilī 

16. un 17. jūnijā biedrība «Latvijas mazpulki» sadarbībā ar Jaunpils-Viesatu mazpulku rīkoja mazpulku vasaras skolu «Mazs bij` tēva novadiņ`is, bet diženi turējās».

Pasākumu kalendārs

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool