Sestdiena, 2018. gada 17. novembris
Uga, Hugo, Uģis

Policijai ātri jāreaģē un jābūt pieejamai (14)

Kā katru gadu iesākot, uz sarunu par pērn paveiktajiem darbiem un šī gada aktualitātēm aicinājām Tukuma policijas iecirkņa vadību. Sarunā piedalījās iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Sandris Stempers un kārtības policijas nodaļas priekšnieks Māris Trēde.

Kas jauns Jaunpils novada Sociālajā dienestā? (6)

12. februārī uz jaunām telpām pārcelsies Jaunpils novada sociālā dienesta darbinieki. Bet līdz martam atvēršanas svētkus jāpiedzīvo arī Klientu apkalpošanas centram, kad arī notiks oficiālā atklāšana ar visu lentas griešanu.

Jaunpilī notikusi diskusija un tikšanās ar patvēruma meklētājiem (6)

4. februārī Jaunpils pilī interesenti bija aicināti uz aktuālu semināru – biedrība «Patvērums «Drošā māja»» stāstīja par migrācijas un integrācijas problēmām, kā arī bija iespēja tikties un diskutēt ar pašiem patvēruma meklētājiem (Latvija tos uzņem kopš 1998. gada).

Viesatu bibliotēka – vieta, kur lasa, radoši darbojas, spēlējas un satiekas (1)

To, ka Viesatu bibliotēka ir vieta, kas pievelk gan mazos ķiparus, gan jauniešus, gan vecāka gadagājuma ļaudis, tuvākajā apkaimē zina visi. Kas tad ir tas maģiskais spēks, kas vilina uz bibliotēku?

Lielais novuss Jaunpilī (2)

Novusa kluba «Jaunpils» novusisti pēc sekmīgi aizvadītās 3. līgas Latvijas meistarsacīkstēs ieguvuši tiesības startēt Latvijas meistarsacīkšu 2. līgā, kurā piedalās 16 komandas.

Kāds ir pedagogu atalgojums Jaunpilī? 

Jaunpils skolā, kā pastāstīja direktors Jānis Liepiņš, mazākais atalgojums ir 287 eiro (pēc nodokļu nomaksas jeb uz rokas), kas ir par 10 stundām nedēļā jeb aptuveni pusslodzi.

Rāvu pusē pašiem sava ziemas prieku trase (2)

Rāvu puses ļaudis pārsteidz arī ar aktivitāti ziemas laikā. Edmunds Petrovs ar ģimeni un kaimiņiem no «Stūrīšu» un «Meža Prūšu» mājām jau divus gadus kaldinājuši ideju par ziemas prieku trases izveidošanu.

Viesatās ballējās seniori 

Kā jau katru gadu, arī šogad visi Viesatu pensionāri tika aicināti uz kopīgu pasēdēšanu un ziemas Saulgriežu atzīmēšanu. Tajā klātesošos ar gada ritiem atbilstošu repertuāru priecēja pašmāju folkloras kopa «Viesi», ko vada Arianda Puriņa.

Jaunpils projektu konkursam «Darām paši» – pirmā piecgade 

11. decembrī Jaunpils pilī uz svinībām bija lūgti tie, kuri piecu gadu laikā piedalījušies pašvaldības rīkotajā projektu konkursā «Darām paši». Šo piecu gadu laikā paveikta virkne darbu jeb 53 projekti, kas priecē gan pašus darītājus, gan daudzus novada iedzīvotājus un ciemiņus.

Viesatnieki ieskandina Ziemassvētkus (1)

12. decembra vakarā kā vieni no pirmajiem svētkus ieskandināja viesatnieki. Koncertu atklāja Ernesta Grigora muzikālais priekšnesums. Viņam pievienojās arī Viesatu bērnu un jauniešu deju kolektīvi.

Jaunpils baznīcā pēc restaurācijas atgriežas kroņlukturis /FOTO/ (1)

Jaunpils baznīcā atgriezies restaurētais kroņlukturis, kuru vajadzēja salikt un uzstādīt tam paredzētajā vietā, lai tas apmirdzētu dievnamu jau otrās Adventes dievkalpojumā.

Kā valsts svētkus aizvadīja Jaunpils novadā /FOTO/ 

Valsts svētki aizvadīti arī Jaunpils novadā – gan Viesatu kultūras namā, gan Jaunpils pilī. Šogad, par godu Latvijas Republikas 97. gadadienai, Jaunpilī pasniedza apbalvojumus saviem novadniekiem.

Jaunpilī patriotiskā nedēļa sākās ar Jaunsardzes treniņiem /FOTO/ (1)

Jaunpils vidusskolā Patriotiskā nedēļa sākās ar atklātajām audzināšanas stundām patriotiskās noskaņās un noslēdzās ar Jaunsardzes pulciņa treniņiem brīvā dabā.

Leģendu nakts Jaunpils pilī /FOTO/ 

«Leģendu naktī», 30. oktobrī, Jaunpils pilī norisinājās klejojumi nostātu un teiku gaņģos – caur nostāstiem un teikām meklēja to atbalsi mūsdienās. Ceļotāji zināmus un nezināmus nostāstus par Jaunpils pili un tās baroniem varēja uzzināt ekskursijā ar pils atslēgu glabātāju.

Jaunpilī filmē Somijas režisores vēsturisko drāmu «Sātana līgava» 

Līdz 23. oktobrim Jaunpils pilī norisinās Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Latvijas kopīgiem spēkiem veidots projekts – vēsturiska drāma, kas pie publikas, iespējams, nonāks ar nosaukumu «Sātana līgava».

Pasākumu kalendārs

2018.11.17 | 12:00

«Brīvības rogainings 2018» Kandavas sporta hallē 

2018.11.17 | 12:00

«Tukuma prozas lasījumi» Tukuma bibliotēkā 

2018.11.17 | 12:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

2018.11.17 | 13:00

Svētku koncerts Viesatās 

2018.11.17 | 14:00

Basketbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool