Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Jaunpils novada «Jaunkalnos» – papildu izdevumi

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2010. gada 11. septembris 11:14

Kā Jaunpils novada domes sēdē klātesošos informēja V. Zīverte, «Jaunkalnos», kur jumts jau nomainīts un pašlaik notiek siltināšanas, fasādes uzskaistināšanas darbi, darba gaitā secināts, ka ar jau piešķirto naudu remontam nepietiek.

Kā jau vecā ēkā, atklātas arī citas problēmas, kuras jānovērš, pirms veikt iekštelpu remontu. Un šim mērķim deputāti tika aicināti lemt par papildu aizņēmumu Valsts kasē – aptuveni 2 500 latu apmērā. Bet pirms balsošanas deputāts Ē. Strautiņš vēl vēlējās uzzināt, kādēļ tad jau iesākumā, proti, gatavojot tāmi, minētās problēmas nav pamanītas? Tāpat viņš izteicās, – "ja nesamaksās", tad būvnieki gan jau tāpat pratīs iekļauties jau esošajā tāmē… Tomēr Ē. Strautiņa taupības ideja vērā ņemta netika un, kā V. Zīverte uzsvēra, ietaupījums jau gūts pašā konkursā. Jo, ja 2008. gadā spriests, ka remontu ēkā varētu veikt par Ls 52 000, tad nu tas tiek īstenots par 26 000 latu. Tomēr Ē. Strautiņu tas nepārliecināja, un viņš balsoja "pret", savukārt A. Jakovels – atturējās.
Sēdē deputāti vienojās arī par aizņēmumu (112 000 latu apmērā) Viesatu kultūras nama otrās kārtas remontam un atpūtas vietas «Birzīte» iekārtošanai. V. Zīverte uzsvēra, jo ātrāk pagasta pārvalde, bibliotēka un kultūras nams atradīsies vienā ēkas daļā, jo ātrāk tiks gūts ietaupījums, piemēram, uz apkures rēķina. Savukārt atpūtas vietas tehniskais projekts vēl top. Plānots, ka tiks noasfaltēts deju laukums, iekārtots volejbola laukums u.tml. Vecais projekts, kā, atbildot uz Ē. Strautiņa jautājumu, uzsvēra V. Zīverte, nebūs īstenojams, jo pārāk iespaidīgs. Un Ē. Strautiņam vien nācās secināt, ka par projekta izstrādi iepriekš samaksāts velti…Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Vietējais teica:

    Kas uz to deju laukuma dejos ,tie riktīgie dejotāji jau laimi citā zemē meklē ,bet mēs te vēl plačus taisām .

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool