Piektdiena, 2019. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
SIA «Amberland Wood» komanda – Gundars Vēgners, Dairis Bufals, Kristaps Roze, Arturs Balams, Toms Valainis un Mārtiņš Bērziņš
Foto: Agris Jansons

Jaunpils jaunieši apgūst, kā radīt un pasniegt idejas /FOTO/

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 29. jūlijs 11:04

Ar pikniku un dažādām aktivitātēm Levestes jaunveidotajā sporta laukumā 27. jūlijā, noslēdzās projekts, kas aicināja vietējos jauniešus atklāt vai attīstīt radošumu, kā arī jau laikus sagatavoties darba tirgum.

Kopumā šajā pasākumā piedalījās 28 jaunieši vecumā no 13 līdz pat 21 gadam. Viens no galvenajiem ieguvumiem, stāsta projekta vadītāja Baiba Rassa – jaunie apguvuši sevis pasniegšanas prasmes, jo bieži vien ir tā, ka ideju viņiem netrūkst, taču prezentēt tās – vēl īsti neprot. Tad nu trīs dienu garumā, kombinējot teorētiskās un arī pavisam praktiskās nodarbībās, mācījušies, kā to  labāk un saistošāk paveikt.

Tāpat projekta dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar jau dzīvē īstenotām idejām jeb paviesoties dažādās sfērās strādājošos un izmēros atšķirīgos uzņēmumos. Te, uzsver B. Rassa, lielu paldies būtu jāsaka tieši pašiem uzņēmējiem, kuri piekrituši uzņemt kuplu jauniešu pulciņu un arī spējuši atbildēt uz tā neskaitāmiem jautājumiem. Jau vēstījām, ka paviesošanās notika zemnieku saimniecībā «Joži», kā arī pavisam jaunā mēbeļu ražotnē, kas lokalizējusies Jurģu ciemā. Tās pašas diena noslēgumā pabijuši «Rogu» mājās, kas specializējas lauku tūrismā un, lai cik dīvaini tas nebūtu, bērniem, kuri arī it kā nav pilsētnieki, te  ļoti viss interesējis – sākot ar teliņiem un beidzot ar siera siešanas, sviesta kulšanas praktiskajām nodarbībām. Vēl dienu iepriekš viesojušies individuālajā šūšanas uzņēmumā pie Inese Andreces, kā arī Priednieku ģimenes uzņēmumā «Jaunpils projekts». Pašā pirmajā projekta dienā gan jaunieši vēl bijuši nedaudz samulsuši un jautājumus tik daudz neuzdeva, tomēr tāpat tā bija iespēja pašu acīm skatīt, ka arī te uz vietas – Jaunpilī – ir gana daudz, ar ko nodarboties. Vajag tikai uzņēmību!



Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.19 | 10:00

Dievkalpojums Kandavā 

2019.04.19 | 11:00

Krusta ceļš Kandavā 

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool