Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Jaunpilī sumina novada audzēkņus un padagogus

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 5. jūnijs 09:03

Svinīgā pieņemšana un apbalvošanas ceremonija notika 30. maijā Jaunpils pils laulību zālē. Apbalvojumu, sarkanu rozi, kā arī foto mirkli pasākumā saņēma Rūta Alise Vaivare (skolotājas V.Rubīna, M. Grīnfelde), Jana Dakša (V. Rubīna, I. Dakša), Paula Valaine (I. Dakša), Kalvis Rautseps (G. Kāle), Anna Krista Dakša (G. Kāle, I. Inkina), Anete Grāvīte (I. Dakša, G. Leimane), Tīna Birģele (G. Leimane), Nikola Smeltere (G. Ķirsone, I. Miķelsone, I. Inkina, A. Bīlava), Rodrigo Amatnieks (T. Juzupa), Patrīcija Andersone (I. Skricka,T. Juzupa), Marija Sīmane (I. Skricka), Patriks Grīnfogels (I. Liepiņa), Roberts Muško (I. Liepiņa), Katrīna Sapnova (A. Bogataja), Zane Buklagina (I. Liepiņa, I. Inkina), Nadīna Pahmurkina (I. Inkina), Rihards Kozlovskis (T. Juzupa), Gustavs Kondrāts (D. Mežraupa), Vineta Medvecka (A. Bogataja), Justīne Zorika (D. Mežraupa, A. Zaremba, Z. Stepanova), Agneta Anuškova (I. Dakša), Viktorija Niedre (I. Dakša), Megija Blūmane (I. Dakša), Ieva Arbidāne (D. Mežraupa), Demija Riekstiņa (T. Juzupa, l. Bierande), Linda Grāvīte (I. Dakša, I. Miķelsone, I. Inkina), Benita Karule (I. Dakša), Everita Muceniece (G. Leimane), Daiga Medvecka (G .Leimane, T. Juzupa, L. Bierande),  Rūdolfs Kindzulis (I. Dakša), komanda angļu valodas olimpiāde – Roberts Muško, Ralfs Andersons Patriks Grīnfogels (V. Rubīna), fizikas olimpiādes komanda – Rūta Alise Vaivare, Tīna Jankovska, Linda Grāvīte, Nikola Smeltere (I. Inkina), Karlīna Briede (D. Mežraupa), Rainers Pašulis (A. Zaremba), Loreta Altenburga (A. Zaremba), Renarts Ruskulis (A. Zaremba), Žaklīna Pahmurkina (A. Plezers), Ance Anuškova (A. Zaremba), Kaspars Zariņš (A. Zaremba), Valdislavs Rinkevičs 3. vieta krosā (A. Zaremba), Albīna Juzupa (A .Zaremba, T. Juzupa), Ingus Siliņš (A. Zaremba), Ģirts Rudenko (A. Zaremba), Kristiāna Krīgerte (A. Zaremba), Evija Rubene (A. Zaremba), Solveiga Liene Ķergalve (A. Zaremba), Ilna Anna Rone (A. Zaremba), Kristīne Sergejeva (T. Juzupa), Lauma Gredzena (I. Dakša), Sintija Ješkova (A. Pērkons), Elvita Marija Tiļļa (I. Inkina), Ieva Renāte Tiļļa (I.Inkina), Kerija Zute (I. Zāģere), Karlīna Leimane (E. Folkberga), Terēze Rautsepa  (L. Bēniņa), Ulvis Gavariņš (A. Stoļarovs), Marta Kristapsone (T. Juzupa. L. Bēniņa) un jaunie futbolisti – Dainis Nikolajevs, Jānis Grīnfogels, Arnolds Nikolajevs.


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2018.11.18 | 11:00

Svētku skrējiens Tukumā 

2018.11.18 | 11:00

Simtgades velobrauciens Pūrē 

2018.11.18 | 11:00

Valsts svētki Tukumā 

2018.11.18 | 15:30

Valsts svētki Kandavā 

2018.11.18 | 19:00

Valsts svētki Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool