Ramona, Ritma

Jaunpilī skolotājus sveica šodien

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2009. gada 5. oktobris 18:33

Pirmdienas rīts Jaunpils vidusskolā atnāca nepierasti kluss – bez bērnu čalām un neskaitāmo kāju dipoņas skolas kāpnēs, jo 5. oktobrī te tika oficiāli atzīmēta Skolotāju diena. Teicot aizkustinošus vārdus, tika sumināti šogad atzītākie mācību spēki, bet pēc tam pedagogi pilnu krūti izbaudīja savu svētku dienu.

Kā pirmā ziedus šajā rītā no direktora Jāņa Liepiņa rokām saņēma novada priekšsēdētāja Ligita Gintere, kas arī pati reiz bijusi skolotāja. Viņas teiktās dzejas rindas, kuras šo svētku sumināmie – skolotāji – noklausījās elpu aizturējuši, aizkustināja daudzus. Kā nekā runāts tika par to, ka ikdienas steigā reizēm jāapstājas un jāieskatās sevī, jāieklausās savās velmēs. Un kaut arī Tukuma novada izglītības pārvaldes vadītāja Velta Lekse, atšķirībā no iepriekšējās runātājas, gan solījās runāt "pa sauso", arī viņas runa par pavasari ar pārliecību, ka tas taču noteikti būs klāt, lika skolotājiem noraust pa asarai. Taču Skolotāju dienas oficiālā daļas noslēgums jau bija tikai un vienīgi priecīgs notikums, jo tika pasniegti Atzinības raksti un dāvaniņas šogad novērtētākajiem Jaunpils vidusskolas skolotājiem. Un tā Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu saņēma Mārīte Kabaka, kas skolā uztur muzikālo garu, Irēna Liepiņa – rūpējas gan par zināšanu eksakto pusi, gan bērnu ritmiskiem deju soļiem. Bet «Swedbank» speciālbalva – klēpjdators – nominācijā «Labākais skolotājas» tika pasniegta Irēnai Martuzānei, kas māca valodas un ik gadu organizē Jaunpilī Kustību festivālu.
Svētku dienas turpinājumā skolas ēdamzālē tika pasniegta karsta kafija un tikko ceptas plātsmaizes, gardi smaržojoši pīrādziņi. Bet pēc tam izzinoši sportiskas svētku izlaides Jaunpils skolotājus gaidīja Jelgavā, kur visi tika aizvizināti ar pašvaldības uzsaukto busiņu.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool