Sestdiena, 2019. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs

Jaunpilī par ūdens zudumu maksās visi mājas iedzīvotāji

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 8. septembris 16:49

”Ir pieņemts lēmums par to, ka 2018. gadā visās daudzdzīvokļu mājās jāuzstāda kopīgie ūdens skaitītāji. Un turpmāk mājas iedzīvotāji  arī pēc tiem nerēķināsies. Tādi jau ir daudzās daudzdzīvokļu mājās pilsētā. Tas, protams, rada zināmas problēmas, jo kopējā skaitītāja rādītāji nereti atšķiras no privātajiem. Jo mēdz būt tā, ka, piemēram, pagrabtelpās ir kādi ūdens zudumi. Tad, kad visās mājās būs kopīgie skaitītāji, šie ūdens zudumi tiks sadalīti uz iedzīvotājiem – pie katra iedzīvotāja skaitītāja procentuāli nāks klāt ūdens daudzums. Ja vienā dienā, uzņemot kopējo skaitītāju un individuālos skaitītājus, saliekot kopā, rādījumi sakritīs, tad viss kārtībā, bet, ja kaut kas pietrūks, tad maksās konkrētās mājas iedzīvotāji. Tās ir tās prasības, kas mums kā sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem būs jāievēro,” skaidroja G. Jubiņš. Uz jautājumu, vai būs līdzekļi, par ko šos kopīgos skaitītājus uzlikt, G. Jubiņš atbildēja, ka pietiks, jo maksa tiekot jau iekļauta apgādes tarifā. Iedzīvotāju mājokļos skaitītāji jau esot salikti.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. patriots teica:

  Ja maksa par ūdens komercskaitītāju uzstādīšanu visu laiku ir bijusi iekļauta tarifā, bet skaitītājus uzstādīs tikai 2018. gadā, tad pakalpojuma sniedzējam noteikti ir izveidojušies nopietni naudas līdzekļu uzkrājumi.

 2. KKP teica:

  Mācieties no mums – Kandavas KKP, par rēķina paziņojumu arī nauda jāiekasē 1 EUR. Skat un KKP mēnesī no novada iekasēs par paziņošanu 4000 EUR – mācieties no kandavas novada. Tā ir abonēšanas maksa no jaunās varas.

  • Cenrādis teica:

   Kurtuves apmeklējums – ekskursija 2 EUR,
   Rēķina paziņojums 1 EUR,pa pastu 2 EUR
   Laipns smaids un sarunas ar Latvijas Zaļo partiju – 10 EUR,ar priekšnieci 100 EUR.

  • secinājums teica:

   Maksas iekasēšana par rēķina sagatavošanu ir slēpts tarifa paaugstinājums (apejot regulatoru). Tad jau arī jebkurā lielveikalā varētu iekasēt naudu par čeka izsniegšanu.

   • + teica:

    Vajadzētu pie Domes līdzīgi kā Maxima pie tualetes Naudas Rikturi:) ai Dzīvosim ZAĻI: pateica I.P un izdomāja jaunu nodokli par gaisa elpošanu un sāvvietu pie Domes: I.P. (Vienotība – Zaļie – Saskaņa).

  • ieteikums teica:

   Kandavas novada domei apsvērt iespēju nākošgad daļu no Latvijas simtgadei veltītā Lielā Praida pasākumiem rīkot Kandavā. Nost ar tradicionālajām latviskajām vērtībām! Lai dzīvo kretīnisms, brīvība un demokrātija!

  • kandavnieks teica:

   Toties KKP pēc novada vadoņu norādījuma ir uzsākusi vēl nebijušu pozitīvisma kampaņu un domes mājaslapā atspoguļo gandrīz vai ikvienu uzņēmuma ikdienas darbību.

 3. kkp i.p: (maksas) ROKTURIS teica:

  Tagad pie mana kabineta būs Priekšnieces maksas rokturis, cenrādis pec vienošanās. Žogs man ap māju jau ir. Katlumājas apskates 5 Eur, Rēķins 1 EUR, Foto pasākumos – līgumrēķins. DZĪVOSOM ZAĻI KANDAVĀ: I.P. Sīkāka info domē pie mazā lodziņa:)

 4. Ioanns teica:

  jauntukumā tas pats.

 5. hehe teica:

  Tad jau tūlīt visur šī sistēma panesīsies, naudas kārie atkal tiks pie čungura.

  • boļševiks teica:

   Ja jau Latvijā visas dzīves sfēras ir degradētās līdz “zelta teļa” kulta līmenim, tad tautai ir jākļūst tikpat nekaunīgai! Grib “politiķi” parazitēt uz tautas masu rēķina, un tautas balsojumam ir praktiski nenozīmīgs sakars ar pareizo, jeb attiecīgām aprindām vēlamo, personu nonākšanai pie varas grožiem – maksājiet ragā. Vajag noteikt stingru cenrādi par katru balsojumu, – un lai šamie protas vai iet ieskrieties!

 6. MONSANTA teica:

  ieksēsim naudu par Kandavas domes un sēžu apmeklējumiem :2 EUR! MONSANTA. Ļoti ĢMO Zaļa pārtka!

 7. Kuilis teica:

  Visa dome izrakņāta – Kuilis visu atrisinās (koferts). Nu jūs visi manās rokās – teica koferts un aizgāja pie I.P.

 8. Šepte teica:

  Man tik daudz tās šeptes, ka nav pat laika uz iedzīvotāju sapulcēm atnākt protokolēt – teica Domes kancelejas vadītāja un panēma prēmiju iz kases. Šepte ir šefte = ja tas būtu darbs – uzticētu citiem:) Inga piekrita un ieteica trīs zvaigžnu kartupelim – nauda nesmird!

 9. Mm teica:

  Zudums rodas elementāri…..kaimiņš patin atpakaļ skaititaju un lieta darita

  • secinājums teica:

   Tas nozīmē, ka šāda ūdens patēriņa starpības sadalīšana ir negodīga, jo godīgie pilsoņi maksās vairāk, bet ūdens zagļi atkal, kā vienmēr šajā valstī, izies cauri sveikā. Brīnums, ka šo sistēmu nepielieto arī elektroenerģijas tirgoņi.

 10. Ha teica:

  Gatavojaties tik maksāt 🙂 Pilsētas daudz.mājās par šo gadu piemēram tikai viens mēnesis bija bez liekā koeficenta !!! Tā lūk !!

  • boļševiks teica:

   Interesants 4.maija režīma darboņu izdomājums! Ja līdz šim vēl kāds propagandas apdullināts plebejs iedomājās, ka uzstādīs ūdens skaitītāju un maksās tikai par paša patērēto, tad varas vīri un sievas viņam parāda pigu, sakot – maksāsi, nabadziņ, arī par visām mūsu neizdarībām un neprasmi sakārtot lietas. Acīmredzot bez jauniem Kauguru nemieriem šeit neiztikt!

Pasākumu kalendārs

2019.05.25 | 6:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.25 | 6:00

Makšķerēšana Kandavā 

2019.05.25 | 10:00

Orientēšanās Kandavā 

2019.05.25 | 12:00

Skeitparka sezonas atklāšana Kandavā 

2019.05.25 | 17:00

Futbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool