Aleksejs, Aleksis, Alekss

Jaunpilī atklāts atjaunotais futbola laukums /VIDEO/

Autors: Jaunpils ND Sabiedrisko Attiecību vadītāja Baiba Rasa
Twitter
FaceBook
print
2015. gada 19. septembris 19:44

 

Ar azartiskām futbola spēlēm atklāts atjaunotais futbola laukums Jaunpilī. Mammas spēlēja pret bērniem un par bumbu laukumā cīnījās arī Jaunpils entuziasti. Paralēli futbola spēlēm, lielie un mazie jaunpilnieki Spēka kontrolpunktā kopīgiem spēkiem uzstādīja Jaunpils spēka rekordu.

Jāmin, ka rekonstruētais futbola laukums ir nestandarta izmēra – 3200 m² liels un ir piemērots bērnu un jauniešu spēlēm, un treniņiem. Rekonstrukcijas darbi ritēja raiti un laukuma tapšanā ieguldīts liels darbs: veikta augsnes ielabošana, ievesti apmēram 120 m³ smilts un tik pat daudz skābā purva kūdra, nolasīti akmeņi, izlīdzinātas mikrobedres, būtiski uzlabots laukuma zāliena sugu sastāvs un veikti citi laukuma labiekārtošanas darbi. Jāmin, ka pirms tam laukuma virsmu sedza ap 80% sūnu, pieneņu, ceļmallapu, taču šobrīd laukums ir drošs spēlētājiem, jo 95 līdz 98% futbola laukuma virsmu sedz tam atbilstošās graudzāles.

Rekonstrukcijas darbi pašvaldībai izmaksāja teju 4000 eiro, taču jāmin, ka kopējās darbu izmaksas ir uz pusi lielākas, jo brīvprātīgo atbalstītāju devums arī mērāms ap 4000 eiro. Jaunpils novada dome saka paldies visiem brīvprātīgajiem – Guntim, Uldim un Arvim Nikolajeviem, Tālim Sipeniekam, Jānim Krūmiņam, Raivim Pranim, Arvim Rasam, Jaunpils Brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem un visiem, kas palīdzēja rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbos – par atbalstu futbola laukuma rekonstrukcijas darbos.

Eiropas sporta nedēļas noslēgumā – svētdien, visi bija aicināti uz pastaigu pa Jaunpili, nūjošanu, skriešanu, vingrošanu parkā un riteņbraukšanu.

Paldies par aktīvo nedēļu Sabiedrības veselības veicināšanas speciālistam Andrim Fridrihsonam un visiem palīgiem!

Vairāk bilžu skatiet ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Buks teica:

    Cerams laukumu laistīs…

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool