Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Jaunpilī atklāj bērnu rotaļu laukumiņu un svin jubileju

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2010. gada 4. oktobris 18:34

Kad visur citur Latvijā atzīmēja Skolotāju dienu, 1. oktobrī, Jaunpils dienas centrs «Zemenīte» svinēja savu gandrīz gada jubileju un oficiāli atklāja jaunizveidoto bērnu rotaļu laukumiņu.

Ideju vēl daudz

Agita Trokša, centra vadītāja, stāsta, ka rotaļu rīkus Jaunpils vidusskolas kādreizējā volejbola laukuma vietā izdevies uzsliet, pateicoties vecāku atbalstam un projektam. Pavasarī tapis pieteikums projektu konkursam un rotaļu laukuma izveidei izdevies piesaistīt Ls 350. Pārējo summu sametuši vecāki, kas rotaļu laukuma tapšanā piedalījušie ne tikai, gādājot materiālus, bet arī, cītīgi strādājot. Paši brīvdienās slējuši šūpoles, citus rīkus, palīdzējuši laukumiņu iekārtot un sakopt. Atklāšanas dienā visi, kas roku laukumiņa tapšanā bija pielikuši, tika sumināti, audzinātājas katram dāvāja nelielu velti veselības stiprināšanai un arī apēdamu "ziedu pušķi". A. Trokša stāsta, – kaut kad nākotnē plānots apgūt arī vēl plašākas teritorijas, piemēram, domājot par sportiskām aktivitātēm, iecerēts iekārtot bērniem laukumu ar vingrošanas rīkiem un laukumu futbolam. Šādi tādi uzlabojumi noderētu vēl arī iekštelpās, kaut pašas audzinātājas jau pacentušās radīt omulīgu vidi, piemēram, apgleznojot kādreizējā skolas internāta sienas, bērniem sagādāti viņiem piemērotāki galdiņi u.tml. Bet rudens mazāk dzestrās dienas nu «Zemenītes» mazuļi, nu kopskaitā jau 31, var pavadīt svaigā gaisā, apgūstot jau uzstādītos rotaļu rīkus.

Lenta un šampanietis

Kā atklāšanas reizē pienākas, pagalmā notika arī simboliska lentas griešanu, kas tika uzticēta novada domes priekšsēdētājai Ligitai Ginterei. Viņa gada jubilejā «Zemenītei» dāvāja gardumiem pilnu tūtu, vienlaikus novēlot bērniem biežāk nekā konfektes, notiesāt dārzā, laukā, mežā atrodamos labumus. Savukārt bērni, audzinātāju vadībā un rudens lapu izrotāti, vecākiem atrādīja to, ko nu šī gada laikā samācījušies – gan dziedāt tieši šim gada laikam veltītas dziesmas, gan dejot un ritmiski soļot. Pareizos dziesmu vārdus un deju soļus mazuļiem atcerēties palīdzēja Agita Trokša un Gunta Kaudze, kas šoreiz iejutās rudens rūķu tēlos. Bet pēc svinīgā koncertiņa vecāki un bērni jaunajā laukumiņā notiesāja plātsmaizi un iemalkoja šampanieti, tika šoreiz – bērniem domāto.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool