Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Ievēlēti Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novadu domju deputāti (provizoriskie rezultāti)

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 4. jūnijs 11:01

Zināmi vēlēšanu provizoriskie rezultāti Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novados

Tukuma novadā

“Tukuma pilsētai un novadam”  ieguvusi 2847 balsis (32,02%) un 6 deputātu vietas. (Ēriks Lukmans, Modris Liepiņš, Aivars Volfs, Ludmila Reimate, Sergejs Kovaļovs, Normunds Rečs).

Latvijas Zaļā partija ieguvusi 1704 balsis (19,17%) un 3 deputātu vietas (Agris Zvaigzneskalns, Kaspars Liepa, Reinis Duksītis).

“No sirds Latvijai” ieguvusi 877 balsis (9,87%) un 2 deputātu vietas (Daiga Reča, Edmunds Grīnbergs).

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”  ieguvusi 778 (8,75%) un 2 deputātu vietas (Guna Roze, Ilvars Ozoliņš).

Partija “VIENOTĪBA” ieguvusi 1230 balsis (13,84%) un 2 deputātu vietas (Artis Jomerts, Dace Lebeda).

“LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA” ieguvusi 1189 balsis (13,37%) un 2 deputātu vietas (Jānis Eisaks, Arvīds Driķis)

Kandavas novadā

Latvijas Zaļā partija ieguvusi 685 balsis (22,80%) un 4 deputātu vietas (Egils Bariss, Inga Priede, Guntars Indriksons, Inna Jēkabsone)

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” ieguvusi 447 balsis  (14,88%) un 2 deputātu vietas (Raivis Bērziņš, Kaspars Ševčuks)

“LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA” ieguvusi 743 balsis (24,73%) un 4 deputātu vietas (Alfreds Ķieģelis, Ivars Marašinskis, Signe Ezeriņa, Ivars Lasis)

No sirds Latvijai ieguvusi 392 balsis (13,04%) un 2 deputātu vietas (Dainis Rozenfelds, Romeks Fabjančiks)

Latvijas Reģionu Apvienība ieguvusi 682 balsis (22,70%) un 3 deputātu vietas (Gunda Cīrule, Solvita Zvirgzdiņa, Leonārija Gudakovska)

Jaunpils novadā

«Viesatām būt» ieguvusi 151 balsis (19,31%) un 2 deputātu vietas (Arvis Rasa, Līga Bierande)

Zaļo un Zemnieku savienība ieguvusi 615 balsis (78,64%) un 7 deputātu vietas (Ligita Gintere, Dace Adiņa, Raivo Altenburgs, Raivis Pranis, Velga Pavlovska, Jānis Krūmiņš, Andris Fridrihsons)

Engures novadā

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” ieguvusi 2283 balsis (87,71%) un 14 deputātu vietas (Gundars Važa, Ilgvars Francis, Andris Kalnozols, Oskars Kambala, Aija Rudovska, Normunds Šērs , Ģirts Krūmiņš, Viesturs Ošnieks, Atis Bērziņš, Gunta Lāce, Olita Ulmane, Normunds Velps, Andis Otto, Gatis Buraks)

“Gods kalpot mūsu Latvijai” ieguvusi 209 balsis (8,03%)  un vienu 1 deputāta vietu (Māra Dumbre)

Birkas:


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. pipsis teica:

  Apsveicu visus ar majas sedesanu un divana pirsanu, rezultata visos novados tie pasi darmojedi.

 2. tukumniece teica:

  Tukuma pilsētai bēdīgi rezultāti. Tie paši iesēdējušies vecie atkal pie varas, nožēlojami!

 3. Karma teica:

  Vecajiem jau nepietiek vairākumu, lai turpinātu vadīt Domi.
  Lai atpūšas.

 4. CVK teica:

  Paldies “GUDRĀ“ Tukuma pils.un novada publika kas mūs ievēlēja.

 5. gaga teica:

  Nav ko ņaudēt! Rīdzeniekiem vēl vairāk nepaveicās – Nilam 32 no 60 vietām.

 6. Fakts teica:

  Visa tā gudrā dir..a par pliku velti.. esam tur, kur esam! Pareizi vien ir.. kalpu tauta saimniekus nemaina.

 7. alnis teica:

  vismaz krievi domē!

 8. Jj teica:

  Labi ka tukuma novadam netika tie kuriem nevajadzēja tiks…..patiess prieks…..

 9. apsveicu teica:

  Apsveicu “No sirds Latvijai” ievēlētos!

 10. Paldies teica:

  Paldies visiem,kas vēlēja. Mēs pašvaldību ierēdņi atkal 4 gadus varēsim netraucēti un bez raizēm būt.
  Liels paldies vēlētājiem!

 11. Oja teica:

  Vismaz prieks ka rudais aiz strīpas palicis! Bet pārmaiņas būs – faktiski – veco piempašo oponenti tagad ja metīsies uz vienu roku tad sprunguļus pierastajā varas kliķes ritenī pabazīs un nebūs vairs tik viegli shēmot – normāls rezultāts

  • Rudā teica:

   Rudovskis pat necentās nekur tikt- izpilddirektora vietā deputātam nesēdēt- kur siltāk? Un deputāti atkal viņu ievēlēs??? Tas ir jautājums.

 12. Engur teica:

  Engurē forši – visi no vienas partijas – gandrīz!!!

 13. Kauns Tukums! teica:

  Izskatās,ka Tukumniekiem viss forši un ļoti labi dzīvo(nekas netrūkst)…Ja ievēl visus tos pašus blēžus…Tad,lai tikpat labi dzīvojas un nesuudzaties,ka ir slikti!

 14. Prieks teica:

  Rezultāts nemaz nav tik slikts Tukumā, kā varēja domāt. Rudovskis ār Nikolājevu patiešām palikuši aiz strīpas! Tas ir sasniegums!
  Zariņš, Rosickis, un gandrīz visa vecā “zemnieku savienības” varza arī nekur nav tikusi! Urrāā!!

  • Domnieks teica:

   Nu un ka neievēlēja-pagājušā rwizē no pirmā numura ar aiz svītras palika,bet valdošā kliķe visiem uzspļāva un šo par izpildirektoru iecēla…tad tagad kas mainīsies?

   • tukumnieks teica:

    JĀMAINĀS! MUMS IR VISIEM JĀGRIB, LAI KLIĶE ŠĀDUS RUDOS NEIZVELK ĀRĀ UN NEIELIEK PAR IZPILDDIREKTORIEM! MUMS UN TIKAI MUMS JĀBŪT AKTĪVIEM UN PRASĪGIEM!!!!!

 15. ZZS teica:

  Ārprāts,kas te ievēlēts?Jānis Eisaks!Tas taču uzmet visu savu komandu,ka tikaj domē tikt…Tagad varēs saziepēties Lukmanim,lai iedod kādu amatu un turēs muti(muļķi,kas par viņu balsoja)-ko vinjs jums var iedot?Tukša galva,uztaisīs boksa mačus hallē un varēsiet priecāties,un teikt “Re,es par viņu balsoju”.

 16. 0PIS teica:

  ĶIEĢELIS atkal 4 gadus siltā,biežā krēslā un varēs kārtējo reizi tikai solīt tukšus solījumus,malači kandavnieki,dzīvojiet tālāk ar vistas smadzenēm….

 17. Slikti teica:

  Kandavai nu bus Ssudi… Esmu šoka ar ievēlētajiem purniem.

 18. beatrise teica:

  kas nekaiš veciem blēžiem-komunistiem,sa.nemt lielas pensijas,lielas algas,bet vietējiem pensionārien plikas pigas:naudiņas,nav,naudiņas nav,KNAPI MUMS PIETIKS ALDZIŅĀM UN CEĻOJUMIEM-PIEREDZES APMAIŅAI,MANS SUNS SĀKA ZVIEGT KĀ ZIRGS,NOBIJOS,HA,HA,HĀ !!!

 19. kaimiņiene teica:

  Daini Rozenfeld,kāpēc tik slikti,nu būs ziepes abiem arFabjančiku

  • s. teica:

   Konservus atdot nevajadzēs, nomierinies.

  • zinātājs teica:

   Acīm redzot kandavniekiem labāk par saimniekiem savā novadā patīk dažādi nacionāli noskaņoti pastaldauņi un par putnu čivināšanu Abavas krūmos muldošas “zaļi” iekrāsojušās niecības. Nu ko, paši vien izvēlējieties vēl četrus bada un panīkuma gadus. Laikam jau joprojām ir spēkā vecais teiciens: nekaisi pērles “cūkām”, tām tāpat neko vairāk par pabalstiem un skaistu uzrunu par pašu naudu uzrīkotos svētkos nevajag.

 20. smiekls teica:

  Zvaigznes kalnieši te žvadz atkal!Ja neievēlēja vairāk no jūsu idiņu partijas,tad tā ir jūsu problēma.Viss ir tā kā tam jābūt.

 21. iet uz labo pusi teica:

  vecie nevelk vairs, ni un ni. Tauta to redz. Būs domē vismaz kādas pārmaiņas.

 22. Engures nov. zēni teica:

  Sūnas priekšgalā. Gaidām “Šlokenbeka 2” . Lai Tev Važa balss nenodreb, kad melosi atkal! Bet Kalnu-Ozolam zvejnieku zābakus, lai purvus izbristu.

 23. Sarakstu skaits teica:

  regulē rezultātus! Tātad, cik ilgi tie nespēs apvienot intereses un cik ilgi nespēsim izlemt balsot par vienu sarakstu, tik ilgi būsim totālā pakaļā… Kaut kas jāmaina!

  • vēlētājs teica:

   Intereses apvienot nevarēs nekad! Jo vairāk sarakstu, jo tautai lielāka izvēle. Paskat, kas notiek ar Engures novadu? Kas notiek, kad nav no kā izvēlēties? Kad gadu gadiem ir vieni un tie paši savu biznesu apmaksātāji par iedzīvotāju naudu! Pretīgi!

 24. Novērotājs teica:

  Kandavas novada deputātiem jauni dzērāji piepulcējušies ,savos kaktos varēs zvanīties un bīdīt lietas ,kā vēlēšanas naktī to darīja.

 25. gaga teica:

  Vajadzētu runāt konkrētāk: kādu biznesu apmaksā par iedzīvotāju naudu? Ja ko zini, pastāsti arī citiem, nevis tikai kaut ko pa tukšo raksti. Manuprāt, Engurē bija ideāli- ko gribēja, varēja svītrot, ko gribēja , varēja atstāt. Tukumā katrā sarakstā bija, ko gribējās svītrot un katrā, ko gribējās ievēlēt. Visu nosaka cilvēka personība.

  • >gagam teica:

   tu muļķis galīgs esi? Kur tev kādas iespējas izvēlēties? Ja novadā ir 15 deputātu vietas un tikai 2 saraksti, no kuriem otrais ir tikai izkārtne ar pāris cilvēciņiem? Cik tad tu svītrosi no tā viena paša saraksta ārā? Visus? Un metīsi biļetenu iekšā ar visiem izsvītrotajiem blēžiem??? Tad jau vienalga būsi balsojis par šo vienu pašu sarakstu! IZVĒLES TAD NAV NEKĀDAS!

   • Ilze teica:

    Mēs sarakstā tikai 5 neizsvītrojām 🙂
    Bet, izskatās, ka jāgatavojas pašiem pēc 4-8 gadiem kandidēt. Citādi tā arī maksāsim savus nodokļus profesionāliem atsēdētājiem un savu biznesa interešu balstītājiem.

 26. Znatoks teica:

  FREDIS meklē balsis lai tiktu krēslā jo no sapņu 7 ir ieguvis tikai 4 balsis ,jo Lokomotīves Viesturs Tiltiņa un ŠTOFERTS noleca nost….

 27. Vērotājs teica:

  Luzeriem pat nelidzēja veletaju iebarošana ar Konserviem un Banānu dalīšana kā Zigerists savā laikā un kur tad vēl veletāju balsu zvejošana pievedod velētājus uz vēlēšanu iecirkņiem ,laikam Tomer Dieviņš ir un savu taisnību tas ir aizstāvējis Paldies DIEVAM

  • MMB teica:

   kādus konservus deva? Es nedabūju.

   • laucinieks teica:

    Man gan liekas, ka “No sirds Latvijai” bija vienīgais saraksts, kurā bija apvienojušies normāli un varoši cilvēki. Diemžēl tautai patīk sev līdzīgi, tāpēc tā masveidā iebalsoja dažādas niecības.

    • redzējām teica:

     normāli, varoši cilvēki apakšveļā!

    • frizieris teica:

     kā tad???? Ja kundzīte var uztaisīt tādu mākslīgu frizūru, tad jāpadomā gan….- gaumes nav, laikam līdz neseko un etiķete ir sveša. Secinājums- domāšana arī varētu būt kā tai laikā, kad tādas frizūras bija modē.

 28. Kandavnieks teica:

  Kas tad Fredim vēl vajag ?Amatnieks taču māju nobeidz būvēt viņām
  Kas tad Dainim vēl vajag .?Amatnieks taču māju uzbūvēja viņam
  Kas tad Ārijai vēl vajag .?Amatnieks taču māju nobeidza būvēt viņai

 29. Vērotāja teica:

  Dainim beidzot jāsāk iet uz baznīcu un jāsāk jauna un šķīsta dzīve jālūdz grēku piedošana….

 30. gaga teica:

  Izskatās, ka Kandavā ir iespējama mēru maiņa

 31. Znatoks teica:

  Kurš mēru tad nomainīs nākošo mēru..?? Fredi mainīs Dainis vai Štoferts atgriezīsies vai Bārnijs būs klāt..?

 32. skarbi,bet fakts teica:

  Ļoti interesanta sadale.No sirds Latvijai 9.87% un 2.deputātu vietas,Nacionālā apvienība Visu Latvijai 8.75% un 2.deputātu vietas,bet Zaļajai partijai 19.17% un 3 deputātu vietas.Kaut kā nereāli.

 33. Putnis teica:

  Laikam kāds nav samaksājis par deputatu balsim tapec zalajiemTukuma tikai 3 balsis

 34. Mamuts teica:

  Paldies, jums alņi. Varēsim jums vel labu laiku pirst mutēs un kraut čupas uz galvām, paldies zābaki.

 35. smukums teica:

  Trešā sasaukuma ievēlētajiem deputāiem kā piemēram,
  D.Lebedai,L.Reimatei vajadzētu pieprasīt atskaiti par paveikto 8 gadu laikā.Ļoti konkrēti.
  Interesanti ko,piemēram,D.Lebeda varētu pateikt,ja kultūras nama darbību viņa vispār nav spējīga vadīt.Viņa var vadīt zema (jostas līmeņa) pasākumus un zviegt.Intelektuālā kapacitāte,pareizāk sakot,-iztrūkst.

  • ... teica:

   Draugs, lēnāk pār tiltu.
   Varam būt priecīgi, ka mūsu domē ir tādi cilvēki kā Ludmila Reimate un Dace Lebeda, kuras katra savā jomā ir īstas profesionāles ar milzīgu pieredzi – tieši tas ir nepieciešams domes deputātiem – gribētos novēlēt, lai šis dāmām nav pēdējais sasaukums. Veiksi darbos abām!

  • interesanti teica:

   kuram viņa ir no ievēlētajiem? a, ko?

  • iksa teica:

   Te nu var redzēt, ka puisis (meitene) nezina, par ko runā; droši vien paķēris “ģeniālu” domu no kāda metāliska feisbuka. Reimate un Lebeda ir vienas no labākajām gan savās darbavietās, gan deputātu amatā.

 36. Ērika teica:

  Tagad vismaz Ķieģelis varēs palīdzēt savam dēlam pabeigt mājas celtniecību par iedzīvotāju naudiņu.

 37. Kikus teica:

  Laidiet tak Demo Lieni…aukstas klases màksliniece

 38. Verotajs teica:

  MMB tad TEV jazvana luzeriem lai TEV iedod konservus

 39. Kā jums nav kauna teica:

  Alfrēds un Rozenfelds vismaz cilvēkiem ir palīdzējis, redzēsiet ko Inga čivinā un dziedās:) Kā soliste jau uzstājās bruņinieku pilskalnā: ha ha ha

  • Solvita teica:

   Kam tad vēl bija jāpalīdz? Skaidrs ka cilvēkiem. Kam tad citi palīdz?

  • smiekliņš teica:

   Smiekli nāk. Dainis palīdzējis cilvēkiem dalot tiem konservus ar notecējušu termiņu

   • zinātājs teica:

    Tavi domē savēlētie personāži novedīs novadu līdz tik zemam līmenim, ka Daiņa dalītie konservi liksies kā debesu manna. Plānprātiņiem vajadzētu liegt vēlēšanu tiesības, tad varbūt varētu valstī nodibināt kārtību.

 40. Vērotājs teica:

  MMB atvaino biju izgājis uz kūti apkopt lopus bet davinatiem konserviem jau ir vienalga kas viņus iztukšo

 41. Vērotājs teica:

  MMB a Tu varbūt neno Kandavas apgabala tad jau TEV tie Konservi nepienakas….

  • Bāc teica:

   Konservi laba lieta! Zaļie piedāvās skaisto ainavu un prieku: satāties uz putniem laukā – ne viņi sēj, ne pļauj bet ir paēduši un skaisti čivina:)

 42. Vērotājs teica:

  man jau liekas ka tie Zemnieki sēj stada un plauj un novac savu ražu un citā lauciņā nemaz nelienjo 3 zalie mēreļi sev mājas ir uzbliezuši pa skaisto Kandavā vieinigais tam rouzijam ta būda sanaca vienā cenā ar to Tualeti pie tirgus un tagadin es vairs nesaprot vai tā Tualet ir tik lab vai tā būda ir tik slikt

 43. Vērotājam novērotājs teica:

  Nestāsti nu te pasakas par deputātu krēslus nekārojošiem zemnieciņiem un lauku darbos aizņemtajiem lauksaimniekiem, kas to vien dara kā rukā pa kūtīm un miglo savus rapšu laukus. Paskaties labāk un paskaiti, cik sarakstos ir savos lauku darbos aizņemto zemnieciņu no savām zemnieku saimniecībām, un paskaties arī kāds ir šo dikti nodarbināto sīko zemnieku saimniecību apgrozījums un peļņa!

 44. diez, teica:

  tos nobeigušos rukšus Kandavas pagastā pagājušajā nedēļā tiešām uzgāja Ķieģeļa mednieku kluba platībās?

 45. zinātājs teica:

  Kandavā pašlaik notiek intensīva amatu un citu privilēģiju dalīšana. Nezin pa kādu caurumu deputātos iesprukusī blondā zaļi iekrāsojusie tautas kalpone nu strikti paģēr savai braņdžai (sastāvošai no cilvēkiem, kurus dieviņš dikti mīlē) gluži vai visus iespējamos un pat neiespējamos domes un tās struktūrvienību vadītāju amatus. Vismaz labi, ka viņa nav vecis, jo tad noteikti pieprasītu sev arī pirmās nakts tiesības. Kaut gan neko nevar zināt arī šajā situācijā.

 46. Inguci teica:

  Aizej pie kāda pensionāra

 47. Vērotājs teica:

  Noverotājam! šie trīs Zemnieku mēri Sev mājas par Jūsu naudu uzbuvēja gan un tagad piesedz pakaļas…..savas ,īstiem Zemniekiem jau nav laika, bet tiem dikdieņiem mēreļiem gan atradas laika vadīt Novadu un būvet Sev mājas…vai tad ne ta

 48. Ūpis teica:

  Rouzijs varetu Laimes māju par pilsētas Mēriju parverst

 49. Jēpis teica:

  Zinātājam.Tev jau laikam pašvaki jo Esi Atkarigs no fredīša bet varbūt no Rouzija ja tad jau nekā…..japalidz konservus un bananus dalīt tad jau rezultāti neizpaliks

 50. smieklīgi teica:

  Iesniegta sūdzība CVK par vēlēšanām Viesatās, kur notikusi it kā nelikumīga aģitācija, vai tiešām tie 150 balsotāji nevarēja sadalīt šīs deputāta vietas, tātad redzat kā vienam otram gribas būt deputātam.

 51. Jēpis teica:

  Zinātājam Kandava viss jau sadalīts ,jo nekas interesants nenotiekas
  Rīgā arī klusums

  • zinātājs teica:

   Vēl jau dala un sola viens otram mūžīgu mīlestību. Nu kaut vai līdz brīdim līdz KNAB šos pelnīti sašņorēs un ievietos tur, kur Saule neiespīd. Nu neizdosies šiem nekrietneļiem īstenot nekrietnos varas sagrābšanas un novada izlaupīšanas plānus!

 52. Jēpis teica:

  Zinātājam šito gan nebiju dzirdejis Kur tad KNABA ticis kurš kaut ko izlaupīs mans neko nezina gan padod man privatu info bušu atpalicis no Kandavas dzīves

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool