Meldra, Meldris, Melisa
Foto: Agris Jansons

Zeķu ražotnei «M.P. Socks» Smārdē taps jauns cehs /FOTO/

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 10. aprīlis 11:13

«M.P. Socks» teritorijā Smārdes pagastā aiz ražošanas korpusa iekārtots būvlaukums. Šeit saskatāmas aprises jaunajam ražotnes ceham. 6. aprīlī jaunās ēkas pamatos svinīgi tika iebetonēta kapsula ar vēstījumu nākotnei.

Jaunā piebūve dos iespēju paplašināt ražošanas telpas par 1 764 m², tādējādi kopējā ražošanas platība uzņēmumā būs 3 905 m², kas dos iespēju par 25% palielināt saražotās produkcijas – zeķu un zeķubikšu – apjomu, kā arī uzlabos darba apstākļus strādājošiem. Kopējās abu ēku pārbūves izmaksas aizsniedz 1 050 905 eiro, no tām 433 635 € ir Eiropas Reģionālas attīstības fonda līdzfinansējums.

Svinīgajā pasākumā uzrunu teica uzņēmuma direktore Inta Jasoviča. Tika nolasīts arī SIA «M.P. Socks» valdes locekļa Mortena Bundgaarda novēlējums. Liecībai jaunā ceha pamatos iemūrēja kapsulu, kurā ielika vēstījumu: košas, mazas zeķītes, laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» 6. aprīļa numuru un 1 € monētu. Simboliski ar ķelli javu pamatos ielika gan uzņēmuma vadītāja, gan sabiedrisko attiecību speciāliste Meldra Zdanovska, gan objekta būvnieku – SIA «Velve-AE» valdes loceklis Edgars Elksnis, būvdarbu vadītājs Ivars Feldmanis, Egils Elksnis, gan būvuzraugs Mareks Zakutājevs, gan SIA «Būves un būvsistēmas» pārstāvji, gan Eiropas Savienības projektu vadītāja Alise Indriksone, Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un izpilddirektors Imants Valers.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 7. aprīļa, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. tukums teica:

  strauji augošs uzņēmums(ar lielu kadru mainību)

 2. ???? teica:

  Kāpēc mainās darbinieki? Maza alga, slikti darba apstākļi, attieksme no vadības puses slikta? Varbūt kas cits?

 3. feinšmekers teica:

  Ka tavu māti! Tik smukas celtnieces reti kurā būvobjektā var sastapt!

 4. Broņa teica:

  kur tik daudz zeķu Smārde liks? Zeķes vairāk nekā Latvijā cilvēku!

 5. Nu nu teica:

  Super varēs vairāk kalpu pieņemt!!

 6. haha teica:

  Pazinja tur straadaja. Reali javergo kaa sunjiem tur, maksaa zem minimalaa, murgs. Attieksme arii eaot superiiga… bet nu izdomajushi labi, kpc jamaksa kkada zviedrija 7eur stundaa stradniekiem, ja Lv vergos pa1,50h. Smiekliigi un bedigi

 7. tautas kontrole teica:

  Pēc bildēm jau var redzēt, kādi darba apstākļi tur ir strādniekiem. Strādnieki puspliki – skaidrs, ka nekādas ventilācijas darba telpās nav. Strādnieki burtiski iekrauti līdz acīm tajās zeķēs. Gatavās produkcijas grēdas visapkārt, zeķu kalni līdz griestiem! Darba telpas šauras, nav, kur apgriezties!

  • skaidrs teica:

   Viss skaidrs un saprotams no komentāriem – kārtējā vietējo cilvēku verdzināšana. Tad vēl saka un raksta, ka cilvēki negrib strādāt! Vai tad mūsu valdība, pašvaldības, kontrolējošās iestādes nevar iejaukties? Katrs dara, kā grib!

 8. Jauki teica:

  Firma jau laba.. bet vaditaja jau nepadoma to ka no stradniekiem izspiez pedejo sulu.. tik daudz prasa no viena cilveka un pectam vel parmet kapec nestrada kartigi.. zagli tur ari strada.. tos pluss 30 cilvekus viniem bus gruti dabut deļ vadibas attieksmes. Darbs uz nervu pamata.

 9. Anna teica:

  Tikai algas nekādas.

 10. Zuze. teica:

  Izskatās pēc kārtējās netīrās naudas atmazgāšanas.

 11. Tur stràdàju! teica:

  Vasarà pie karstuma iekštelpàs nav gaisa,ventilàcijas nav,jàstràdà vergojot,jo tiek apgrieztas algas,cilvéki àk un iet,ja nepiekrìt stràdàt virsstundas un sestdienas,par kuràm nemaksà,gatavi noést ar attieksmi! Un,atvainojiet,Intai slava jau sen zinàma,-gudri runàt màk,tas arì viss! Cik cilvéki ar gadu pieredzi nav izésti…

 12. Anonims teica:

  “VIEREIZEJS” uznemums latvija.! Unikums! Nakat visi Tukuma slaisti tur stradat. Pirmos 6 menesus sanemsiet cieto algu, kaut par deguna rubinasanu, bet pec tam bus Figa. Jastrada naktis un virstundas (Bet tikai tad kad viniem to vajag, pasutijums deg) Bet kad sanemsiet algas lapinu, neredzesiet ne neguletas naktis, ne parstradatas stundas. Un nedomajiet cinities par tam, jo zinasiet kur ir durvis. Bet galvenais vadiba! Sakot no pasas apaksas! Ar ta saucamajiem tehnologiem un beidzot INTAS! Izeda Meldru! Tagad Meldra viniem ir ka foto seja, jo ir redzama visas bildes. Ja velaties iet tur stradat, apdomajat vai tas ir to verts. !!!!!!!!!

  • Leons teica:

   Ha Vai tad Melderieni var izzest, blefs, vina pati kadu izedis, vinai tak pec veca ir palikusas pils un parejas pilij lidzigas majas un buves pie kapiem, gudra.

 13. gailīts teica:

  sar….s tam Važas kantorim

 14. Gribu precizēt teica:

  Kura tā Inta ir,ar melniem matiem vai Meldrai blakus blondā.

 15. Inta teica:

  Kas tā par Intu? No kurienes uzradusies? Vai tukumniece, vai ienācēja uzkundzējusies vietējiem?
  Laikam jau Meldra bija cilvēcīgāka, tādi par priekšniekiem neder!

 16. esoš darbinieks teica:

  Kas tie par cilvēkiem kas to raksta, dusmas rauj nac stradā un ari algu dabūsi. un liekat Intu mierā, nav daudz tādu uzņēmumu kur vadība ir tik atsaucīga.

 17. temīda teica:

  Tās normas kuras tur jāpilda, jau nenosaka ne Jānis vai Pēteris, bet gan Dānijas vergturi. Kādēļ gan viņiem izdevīgs šāds uzņēmums Tukumā? Šeit pieejams lētais darbaspēks…. Un uzņēmuma vadība pie tā nav vainīga. Normas izstrādātas tā, lai 8 stundās vairāk par minimālo algu nenopelnītu. Un tie čīkstētāji, kuri tur strādā, un sūdzas, ka slikti var taču sameklēt citu darbu.?!

 18. tērauds teica:

  Ei, beidzat vienreiz D….! Manējā tur strādā jau gadiem un nesūdzas! Komentētajos laikam salasījušies visas sliņķes un sliņķi, kuri ne par ko grib saņemt lielu algu! Loši, vnk sāciet strādāt un nebūs jāņaud!!!!! Saulainā Latvijas nākotne… pfu pfu pfu…

  • temīda teica:

   TAVĒJĀ laikam strādā kantorī baltos cimdiņos, tur jau cietā alga, nav jāsmērē rociņas ar netīrām zeķēm…

   • tērauds teica:

    Redz, pat par kantori tev nav saprašanas, tur neviens nestrādā, bet sēž. Bet es teicu – strādā! Varbūt pieleks 🙂

     • Anonims teica:

      Nekaitini mani!!! Tu pats tur neesi nostrādajis ne vienu mirkli, un ne tev spriest!!! Dāņu karogs tev rokās un ej strādāt par vergu!!! Es apmēram saprotu, no kuras puses vējš pūš, un kam tur tik ļoti strādājās!!! Bet pie Intas nekas nav mūžīgs!!!! Viņai visi vienudien apnīk!!!! Kā man patiks kad viņa pati varēs Nonas vietā ar slotu strādāt!!!! Zeme apaļa!!!! Un tā būs!!! Kaut vai par Meldru sodība!!! Aleksis visu safīrēja, un tā čangalene izēda īpašnieci!!! Vo akna!!! Mortenam viņas pakalpojumi viendien apniks, tad Nonas slota rokās ar visu dāņu karogu!!! Vai viņa sacerējās, ka tas viņu ņems līdzi uz Eiropu?????

 19. gailenis teica:

  Uz žoga šai fabrikai vēl tikai trūkst uzraksts: “Arbeit macht frei”, tikai dāņu valodā. Citādi, apsveicu ražotnes īpašnieku(s).

  • Anonims teica:

   tieši tāāā!!!! Maksā kā grib un pēc deguniem!!! Kad Mortens atbrauc uz parbaudi no Dānijas, tad Intai tik jauks smaids pret darbiniekiem parādās, ka vemt gribās, bet ikdienā staigā kā fūrija!!! Mašīnasas vecas, Dānijā izmestas. Bija mums forš mehāniķis-Paul onkulis, kurš zināja patiesību par tiem hlamiem, prasija jaunas detaļas!!! Par to viņu ātri atlaida-labo hlamu vai durvis tur!!! Un tā ir ar visiem!!!

 20. Johnyy teica:

  Nostrādāju šeit gandrīz 7 mēnešus, nu ko es lai pasaku ? Kolektīvs ļoti labs, Algas vairāk atgādina pabalstu, darba apstākļi slikti – gaisa nav, adīšanas cehā cilvēki raujās entās dienas pa 12h dienām un naktīm (pretēji solītajam par 3 strādā un 3 brīvajām, jo trūkst cilvēku) elpojot auduma putekļus, jo ventilācijas praktiski tur nav, ko tas nodara veselībai, spriežat paši.. Dāņu vergturu normas izpildīt ļoti grūti, bet runā, ka esot iespējams ja vel vairāk muguru saliec, bet visam tam pa virsu vel attieksme ir jāiztur! Virsstundas tiek sauktas par pārstrādātajām, jo no likuma skatu punkta tā ir vieglāk par tām vienkārši nemaksāt, bet par to neviens necīnās, tiem kas cīnās ir jāiet prom,jo tā esot uzņēmuma politika. (viens no tiem arī es)
  Man paveicās un bija tas gods strādāt noliktavā no 8-17 kā parastajam mirstīgajam un protams ofisam,. kad nācu 8 uz darbu un 17 beidzu tad pie agregātiem veljoprojām sēdēja vieni un tie paši cilvēki, kas protams nozīmē ka arī šūšanā un pārējā apstrādē arī jāmauc vismaz 12h lai ko sagrabinātu,.un viņas iznesot to smagāko darbu nepelnīja tik daudz, cik es..
  Ā, mums tagad lepni reklamē jauno piebūvi – paplašināmies,brauc no NTZ, ved ekskursantus utt. kur dabūs cilvēkus, lai dievs nogrābstās.. JO attieksme no direktores puses ir fantastiski kretīniska, nelietišķa un neloģiska, pēc visa spriežot viņa tur ilgi nenoturēsies, jo acīmredzami ir tas, ka cilvēks nav tik ļoti izglītots cik amats prasa, un nav ne mazāko zināšanu par to kā ir jāvada un jāmotivē cilvēki (kolektīvs) , ar mirkļa acīs smaidīšanu vien nepietiek, ja pēc tam garastāvokļa svārstību laikā apēd visus pēc kārtas, protams, radus izlaižot 😀 Katrā ziņā lielākajai daļai kolektīva šķiet ka drīz uzņēmuma īpašniekam atvērsies acis par patieso iemeslu kadru mainībai un darba spēku trūkumam,. Bet tur esot arī bijuši labi laiki, vismaz attieksmes ziņā, kad direktore bija tagadējā Sabiedrisko attiecību speciāliste un KĀDREIZĒJĀ direktore, nu taij laikā kad grāmatvede bija tagadējā direktore , kas īsti notika,? es domāju, ka paši sapratāt.. Katrā ziņā esmu 100% pārliecināts ka šo postu izdzēsīs, bet nu .. LAI SLAVA TAM, LAI SLAVA TAM, tam labajam pīrāgam, aij pohuj, savējie sapratīs – patiesība te vien ir, kas to var pateikt, kas nē.. VEIKSMI!

 21. Zeķe teica:

  BRIESMĪGA IESTĀDE!!!

  VAI NU JŪS PATS DĒĻ INTAS TANTES AIZIESIET, VAI NU JŪS ATLAIDĪS!
  Cilvēku 3 mēnešu vietā apmāca 2 nedēļas un palaiž strādāt 😀

  Ne velti pāris gadu laikā ir nomainījušies padsmit mehāniķu.

 22. Šuvēja teica:

  Nosauciet man Tukuma šūšanas uzņēmumu kur būtu viegls darbs?! Ne dāņu ne arī latviešu šūšanā nav viegli. Ja strādā nevis ņaud un čīkst tad nopelnīt tur var. Nepilnības vēl ir darba organizācijā. Bet kur tad ir ideāli?!

 23. Wh-no TK teica:

  Ss.lv katru dienu jauns sludinajums.ja jau tur ir tik labi.Kapeec jaliek sludinajumi?Vai tiesas uznemums aug ar katru dienu.padomajat pirms ejat.

 24. Re teica:

  Anonīmais tu esi niecība,smadzenes kā vistai

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool