Otrdiena, 2018. gada 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris
Foto: Agita Puķīte

Sveikti arī Engures novada skolotāji

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 12. oktobris 16:02

6. oktobrī Skolotāju dienai veltītajā sarīkojumā Milzkalnes tautas namā skolotāji saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas, Izglītības pārvaldes, Engures novada domes Atzinības rakstus, kā arī Engures novada balvu «Gada skolotājs».

Engures novada apsveikums Milzkalnes sākumskolas skolotājai Sanitai Piderei, Lapmežciema pamatskolas skolotājai Līgai Tomelei un Ivetai Meierei (viņai piešķirta arī «Swedbank» balva), Lapmežciema pirmsskolas skolotājai Aivitai Ābolai, Engures mūzikas un mākslas skolas skolotājas Velgai Melnei un Ilzei Kalniņai, Engures PII «Spārīte» audzinātājai Marikai Timermanei un skolotājas palīdzei Santai Ķiršakmenei, Engures vidusskolas skolotājam Aivaram Treidem, Andželai Grūbei, Mārai Dumbrei, Indrai Krēgerei, Agitai Pumpurei, Smārdes psk. skolotājai Ievai Krūmiņai un Ivetai Brakmanei.

Savukārt Engures novada domes balvu «Gada skolotājs« saņēma Engures «Spārītes» skolotāja Dace Novika, Smārdes psk. skolotāja Anda Germova un Engures mūzikas un mākslas skolas skolotāja Jolanta Balode.

Ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu apbalvoja skolotāju Benitu Egli no Lapmežciema psk., savukārt ar Tukuma novada Izglītības pārvaldes Atzinības rakstu – skolotājas Lolitu Jansoni un Zaigu Kauķi no Lapmežciema psk., Dainu Ratkus no Smārdes psk., kā arī Sarmu Skujiņu un Daci Lāci no Engures vsk.


Komentēt

Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. februāra 18.20 līdz 1. marta 17.10
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs ZivsVisi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators