Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna
Andas Germovas bērnības sapņi piepildījušies – viņa ir sporta skolotāja
Foto: Rūta Fjodorova

Smārdes skolas sporta skolotājai Andai Germovai – IZM Atzinības raksts

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 13. oktobris 13:43

Smārdes pamatskolas skolotāja Anda Germova Skolotāju dienā tika apbalvota ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu. Kā apliecinājums tam, ka apbalvojums pelnīts, ir saņemtie ziedi un bijušo skolēnu – absolventu ielenkums salidojumos. Un arī skolā sporta skolotāji aizvien ir kopā ar saviem audzēkņiem ne tikai stundās, bet arī pēc stundām, sporta spēļu pulciņos un jauno satiksmes dalībnieku pulciņā.

“Es neuzskatu, ka kaut kā īpaši šo apbalvojumu būtu pelnījusi. Es vienkārši tikai daru savu darbu. Visi skolotāji jau dara, nu, kurš skolotājs nedara?! Skolotāju – haltūristu man savā dzīvē nav nācies sastapt,” saka Anda Germova. Tomēr viņa atzīst, – lai arī cik labi skolotājs nebūtu sagatavojies stundām, tomēr ne visiem izdodas noturēt stundā disciplīnu, tāpēc būt labam skolotājam, tā esot Dieva dāvana. Un ir arī tā, ka tos skolotājus, kas prot noturēt taisnīgu stingrību, bērni mīl. Lai gan pašlaik skolā esot arī bērni ar nopietnām uzvedības problēmām. ”Var integrēt klasē tādus, kam ir mācīšanās grūtības, bet nevar integrēt ar uzvedības grūtībām. Bērnus ar uzvedības grūtībām būtu jāņem ātrā no klases un jāstrādā ar katru no viņiem atsevišķi. Turklāt, ja ar viņiem strādā atsevišķi, izrādās, ka bērns ir normāls, var iemācīties. Bet mums jau nav tādu apstākļu un iespēju,” saka Anda un piebilst, ka viņa savās stundās un, audzinot savu klasi, aizvien ir modra, lai vienaudži viens otram nenodarītu pāri.

Anda ir dzimusi pūreniece, bet uz Smārdi abi ar vīru Daini, kurš arī ir sporta skolotājs, atnākuši no Cēres. Savulaik pēc Fizkultūras institūta beigšanas Dainis aizgāja uz Cēri strādāt un tur satika Andu. Apprecējušies un ģimenē izaudzināts dēls Ulvis un meita Amanda. Savulaik Anda un Dainis bija arī sporta pasākumu organizatori pagastā.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 13. oktobra, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Alex teica:

    Visu cieńu!Un gribétos arí Dainim pateikt, paldies!

  2. Toma teica:

    Priecajos.Lai Tev labi klajas!

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool