Marija, Marika, Marina
Foto: Rūta Fjodorova

Smārdes skolas 95. jubilejā /FOTO/

Twitter
FaceBook
print
2015. gada 18. septembris 14:25

12. septembris bija īpaša diena, kad Smārdes pamatskolā uz salidojumu skolas 95. dzimšanas dienā pulcējas šīs skolas absolventi, esošie un bijušie skolotāji, darbinieki, skolas atbalstītāji un draugi.

Bet salidojuma svinīgā daļa aizsākās ar piemiņas brīdi Kārniņu kapos, kur skolotāji un absolventi aizdedza svecītes pie skolas dibinātājas Lidijas Braucējas atdusas vietas, apmeklēja arī bijušās direktores Ritas Pāvulas un vairāku citu skolotāju un skolas darbinieku kapu kopiņas. Pēc Kārniņu kapu apmeklējuma visi devas uz Smārdes pamatskolu, kuras lielajā zāle bija cilvēku pārpildīta. Un aizvien aizvien vēl nāca bijušie absolventi un jau pirms svinīgas ceremonijas dāvināja ziedus saviem skolotājiem.

Skolas jubilejas svinības atklāja skolas direktore Gunta Lāce. Viņa sveica salidojuma dalībniekus un apliecināja daudzu pārliecību, ka atgriešanās kādreizējā skolā nāk ar savu mājas sajūtu tad, ja katram ir kāds skolotājs, kas savulaik iekritis sirdī, bijis īpaši tuvs. Tāpēc arī pateicība skolai un skolotājiem vijas cauri visai dzīvei. G. Lāce arī sveica absolventus un skolotājus skolas 95. jubilejā no skolotājam Ināras Zeimanes, Rūtas Jēkabsones, Veltas Neimanes, Intas Podnieces un Renātes Neilandes, kas skolu atcerējās svētkos, bet uz šīm svinībām nevarēja ierasties.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 17. septembra, numurā ŠEIT!

 Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool