Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Šlokenbekas muižā norisinājās piektais un šogad pēdējais taku skrējiena «Stirna buks 2015» posms

Autors: Dārta Plaude
Twitter
FaceBook
print
2015. gada 25. augusts 08:10

Šo sestdien, 22. augustā, Šlokenbekas muižā norisinājās piektais un šogad pēdējais taku skrējiena «Stirna buks 2015» posms. Apskatot dalībnieku sarakstus, secinām, kas sacensībās piedalījās vismaz 1200 dalībnieku!

Kas tas par Stirnu buku?

«Stirnu buks» ir biedrības «Engures sportam» (Rimants Liepiņš, Sandis Čilipāns, Gints Konošonoks, Aldis Rocēnsm Signis Vēvere) organizētais taku skrējiens, kas notiek pa dažāda seguma ceļiem un takām (asfalts – ne vairāk kā 5 līdz 10% no distances kopējā garuma, lauku ceļi ar grants segumu, aizauguši meža ceļi, reiz bijušas takas un bezceļi, meža ceļi, stigas un takas).

Darbnīcās un ar burkānu uz siena kaudzes

Mēs – žurnālisti – palikām turpat muižā gaidīt pirmos finišētājus un pie viena apskatīties, kas tad notiek apkārt, jo zinājām, ka «Stirnu buka» noslēgumam bja pieskaņoti arī muižas svētki.

Piektā «Stirnu buka 2015» posma – Āžu kalna distances – rezultāti

Susuriem. GM1 1. vietā Marta Ļaudama, 2 – Alise Komasa, 3 – Sofija Galvanovska; GM2 – 1. vietā Viktorija Bogdanova, 2 – Marta Kuzņecova, 3 – Anna Goša; M3 – 1. vietā Izabella Bogdanova, 2 – Karīna Mellace, 3 – Marta Balanasa; G Z1 – 1. vietā Mārtiņš Ieviņš, 2 – Bruno-Svens Zvejnieks,  3 – Valters Amsils; GZ2 – 1. vietā Mārtiņš Skrastiņš, 2. – Alberts Grāpis,  3. – Rauls Sakne. Grupa Z3 1. vietā Indriķis Desainis, 2 – Rainers Balodis, 3 – Kristaps Ozols.

Zaķiem. Grupā VZ1 1. vietā Ingus Bogdanovs, 2. – Niks Zauls, 3. – Eduards Šveics-Mikeļševics; VZ2 1. vietā Artūrs Niklāvs Medveds, 2. – Daniels Kārkliņš, 3. – Aigars Feteris; VZ3 – 1. vietā Jānis Gailis, 2. – Valdis Aņikejevs, 3. – Oskars Cimermanis; SZ1 – 1. vietā Laura Kazāka, 2. – Kitija Zaula, 3. – Elizabete Lukašova; SZ2 1. vietā Anastasija Vidončikova, 2. – Anna Konovalova, 3. – Annija Zāģere. Grupā SZ3 1. vieta Ināra Lūse, 2. – Iveta Caune, 3. – Ginta Šalma.

Stirnu bukiem. Grupā VBJ 1. vietā Dāvis Dišlers, 2. – Kristaps Starts, 3. – Jevgeņijs Bogdanovs. Grupa VB2 – 1. vietā Andris Jubelis, 2. – Jānis Kūms, 3. – Uģis Karasevs. Grupā VB3 – 1. vietā Kaspars Kārkliņš, 2. – Nauris Rūdulis, 3. –  Antis Zunda. Grupā SBJ – 1. vietā Klinta Lauska, 2. – Linda Boldāne, 3. – Evija Melberga. Grupā  SB2 – 1. vietā Dace Banga, 2. – Linda Katlapa, 3. – Ieva Mauliņa. Grupā SB3 – 1. vietā Iveta Pūpola, 2. – Laura Lapiņa, 3. – Lita Dzelme.

Lūšiem. Grupā VLJ 1. vietā Kristaps Bērziņš, 2. – Didzis Glušņevs, 3. – Kristaps Magone; VL2 1. vietā Anatolijs Macuks, 2. – Kristaps Kaimiņš, 3. – Andris Ronimoiss. Grupā VL3 – 1. vietā Āris Kundziņš, 2. – Juris Šehtels, 3. – Jānis Actiņš. Grupā SLJ – 1. vietā Kaidi Keir Kukk, 2. – Rasa Grāvīte, 3. – Māra Braslava. Grupā SL2 – 1. vietā Ilona Marhele, 2. – Laura Čakle, 3. – Irīna Štūla-Pankoka. Grupā SL3 – 1. vietā Maija Pūpola, 2. – Ludmila Joce, 3. – Līga Līce.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. mr teica:

  sudains pasakums par visu bija jamaksa.Par to ka bērns pakrāso dalības maksa 3 eiro,Tas rimants biku attēdies

 2. LInda teica:

  Un tik stulbi noorganizēts, kā var izdomāt skriešanas trasi pāri šosejai un brīvdienā, kad visi brauc uz jūru?
  Sastrēgums nejēgā, sviests pilnīgs!

 3. Arturs teica:

  Viennozīmīgi labākais un pozitīvākais skriešanas seriāls, kāds Latvijā jebkad ir bijis! Gaidam nākamo gadu!

 4. bēdīgs teica:

  mr pirms ko tādu rakstīt būtu painteresējies:
  Dalības maksu iekasēja Šlokenbekas muiža no apmeklētājiem kuri nepiedalījās skrējienā, nevis Rimants. Jo bērniem kuri piedalījās Stirnubuka skrējienā visas aktivitātes bija pieejamas bezmaksas.

 5. Sabīne teica:

  Šis man nebija piemais pasākums un varu teikt ka viens no labākajiem.. Bērniem bija ļoti daudz aktivitātes pa brīvu un viņi bija nodarbināti pa visiem 100%, tas kur bija jāmaksā tas arī bija ļoti feini jo bērniem tika dots materiāls un darbiņu varēja līdzi ņemt. Uzskata ka tā ir tik simboliska samaksa par to. Esmu bijusi Liepājā uz skriešanu un tur vispār bērniem nebija ko darīt. Ko var teikt pasākums bija laicīgi reklamēts, un tie kas uz jūru gribēja tikt ir arī ciri ceļi.. un šoseja nebija pilnībā slēgta, kā tas notiek citur.. Pasākums bija super..:)

 6. Zoja teica:

  Čīkstētāji čīkst, muļķi runā muļķības, organizatori un skrējēji laimīgi un gaida nākamo sezonu! Sēdiet un un resnējiet dīvānos āksti!

 7. agne teica:

  Superīgs pasākums! Rimants un Co malači! Ja kādam kaut kas nepatīk, lai saorganizē labāku. Čīkst jau tie, kas paši neko nevar.

 8. Modris teica:

  Paldies , pasākums , kas pelnījis atzinību. Latvijā šobrīd skriešna ir Topā un parto paldies Jums daudzajiem organizatoriem . Bet Stirnbuks ir atradis savu nišu un tā ir īpaša , Tā ir visai ģimenei , ikvienam . saglabājiet . to dabiskumu un noturiet savu līnuju.

 9. Gints(stirnubuks) teica:

  No sirds atvainojamies tiem cilvēkiem,kuriem mūsu skriešanas pasākums traucēja izbaudīt pilnvērtīgas brīvdienas.

  • Gintam teica:

   Beidziet, par ko atvainojaties!? Ka ieguldījāt savu laiku, naudu un pūliņus superīga pasākuma noorganizēšanā!? Vien-rei-zēji labs pasākums. Iz-ci-li! Jūs – visi organizatori – malači! Un es nemaz neesmu skrējējs, bet – biju, redzēju, novērtēju.

 10. Vinnis teica:

  Pasākums bij ļoti , ļoti jauks. Un vispār kopš grožus savās rokās tur Daiga—- muiža ir atdzimusi. Pasākumi vienmēr noorganizēti . Tiem kas kaut kas nepatīk , tiem nepatiks nekad nekas. Tie gaudotāji lai sēž mājās.
  Patika , ka bija domāts par bērniem. Mani mazie rakari sajūsmā.
  Paldies par gardajām pusdienām dalībniekiem.

 11. dalībnieks teica:

  pirmo reizi piedalījos ļoti iepatikās, tagad esmu saslimis ar šādiem pasākumiem….jautri,pamēģiniet !

 12. Agnese teica:

  Šis ir pats labākais pasākums skrējēju līdzjutējiem. Labi noorganizēts, prieks apmeklēt! Šogad bija pat labāks pasākums nekā pagājušo gadu! Malači! 🙂

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool