Valgudis, Ralfs, Vitālijs
Madara Bartkeviča «Saules ceplī»

Radoši piepildīta 1. aprīļa nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 30. marts 20:05

Pirmajā aprīļa nedēļas nogalē visos Latvijas novados un arī Tukumā norisināsies projekts «Satiec savu meistaru!», kurā būs iespēja izzināt un izmēģināt dažādas prasmes, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē. Vēl, ciemojoties mūspusē, būs iespēja vērot teātra izrādi, uzzināt aktualitātes par dārzkopību, vērot motosacīkstes enduro sportā, kā arī palutināt sevi un nobaudīt īstus itāļu ēdienus.

Jau piektdien, 31. martā no 11.00 līdz 17.00 Tukumā, tirdzniecības centrā «Tukums» («Rimi») gardēžiem un itāļu virtuves cienītājiem būs iespēja nobaudīt īstus itāļu ēdienus, jo šeit viesosies «Lazanjas Republika» – izbraukumu kafejnīca ar dažāda veida lazanjām, kas pagatavotas pēc tradicionālām itāļu mājsaimnieču receptēm kā arī ar dažādiem citiem ēdieniem. Adrese: Tirdzniecības centrs «Rimi», Pasta iela 14, Tukums.

No piektdienas, 31. marta, līdz 2. aprīlim dažādi amatnieki un tautas lietišķās mākslas meistari visā Latvijā aicina uz pasākumu «Satiec savu meistaru!» Uz individuālām nodarbībām, atvērtām darbnīcām, paraugdemonstrējumiem, lekcijām, koncertiem, dančiem un kopīgu muzicēšanu aicinās vairāk nekā 440 meistaru visos Latvijas novados. Vairāk informācijas www.satiecsavumeistaru.lv

Savukārt Tukuma pusē no piektdienas, 31. marta līdz 2. aprīlim – visas trīs dienas no 12.00 līdz 14.00 pie sevis viesoties aicina meistars Jānis Lasmanis, kurš piedāvā iepazīties ar koka māksliniecisko apstrādi. Adrese: «Papeles», Slampes pagasts, Tukuma novads.

Sestdien, 1. aprīlī no 10.00 līdz 14.00 Tukuma Audēju darbnīcā būs iespēja piedalīties nodarbībā «Tukuma novada etnogrāfiskā krekla šūšana» ar meistari Agitu Pumpuri. Adrese: Tukuma Audēju darbnīca, Tidaholmas iela 3, Tukums.

Tāpat 1. aprīlī no 11.00 līdz 16.00 darboties keramikas darbnīcā «Saules ceplis» aicina meistare Madara Bartkeviča. Adrese: «Margrietas», Smārdes pagasts, Engures novads.

Arī Irlavā 1. aprīlī no 11.00 līdz 17.00 ciemos gaidīs divas amata meistares. Iepazīties un izmēģināt pirts pinduļu veidošanu piedāvās meistare Gaida Apsīte un biedrība «Irlavas interešu klubiņš». Adrese: «Svēteļi», Irlavas pagasts, Tukuma novads. Savukārt aušanu un gobelēnu veidošanu piedāvās Irlavas audēju darbnīca un meistare Ingūna Sīmane. Adrese: Pasta ēka, Irlavas pagasts, Tukuma novads.

Svētdien 2. aprīlī Pūres Kultūras namā interesenti aicināti uz nodarbību «Senais izšūšanas veids – krustdūriens. Jaunās metodes un pielietojums». Nodarbību vadīs radošo ideju klubiņa «Smukumlāde» vadītāja Līga Bite. Adrese: «Vārpas», Pūres pagasts, Tukuma novads.

Tie, kas interesējas par dārzkopību 1. aprīlī aicināti uz Tukuma ledus halli, kur norisināsies «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rīkotā ikgadēja dārzkopju tikšanās. Tajā piedalīsies un par jaunumiem stāstīs Rinalds Rullis no stādu audzētavas «Blīdene», SIA «Bioefekts» pārstāvji, Vija Rožukalne no «Aldermaņa» dārzniecības, Mārtiņš Maltenieks ar puķuzirņiem, Liāra Gintere ar pupiņu kolekciju un Zenta Plezere ar gladiolām, kā arī pasākumā sagaidāmi dažādi citi pārsteigumi. Adrese: Tukuma ledus halle, Stadiona iela 3, Tukums.

Enduro sporta cienītāji sestdien, 1.aprīlī aicināti pulcēties atkal Ķesterciema Bušu karjerā, kur norisināsies Latvijas kausa 1. posms Cross Country sacensībās. Starts solo motociklu klasēm – 11.00, kvadraciklu klasēm – 14.00. Adrese: Bušu karjers, Ķesterciems, Sēmes pagasts, Tukuma novads.

Ja nebūsiet noguruši, tad 1. aprīļa vakarā pēc radoši un izzinoši pavadītas dienas 18.00 visi aicināti uz Tukuma Kultūras namu, kur Tukuma teātris piedāvās skatīt P. Putniņa izrādi «Debešķīgā tikšanās sievietībā» – farsu piecās ainās. Režisore valda Rācenāja. Intrigai un brīdinājumam – skatītājiem līdz 16 gadu vecumam izrādi apmeklēt nav ieteicams! Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1,

Visi laipni aicināti uz radošu darbošanos mūspusē! Uz Tukumu pēc smukuma!

 Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool