Ceturtdiena, 2018. gada 13. decembris
Veldze, Lūcija

Cik maksās pusdienas Lapmežciema bērniem 

Lapmežciema novada domes sēdē 17. janvārī deputāti noteica jaunus izcenojumus ēdināšanas pakalpojumiem izglītības iestādēs.

Bērni jāpotē pret ērču encefalītu 

Lapmežciema novadā deklarētiem bērniem no 1 līdz 18 gadu vecumam pienākas bezmaksas vakcinācija pret ērču encefalītu. Vakcīnu var saņemt pie ģimenes ārstiem, pie kuriem bērni reģistrējušies.

Lapmežciema pamatskolā būs medicīnas kabinets 

Lapmežciema pamatskolas direktore Andra Mančasa lūgusi pašvaldību nodrošināt, lai skolā būtu pieejams medicīnas darbinieks. Novada domes deputāti 17. janvārī sēdē nolēma izveidot skolā medicīnas kabinetu, izdevumus iekļaujot 2008. gada budžetā.

Lapmežciema dome meklē komunālā uzņēmuma vadītāju 

Lapmežciema dome izsludinājusi konkursu uz pašvaldības uzņēmuma «Krants» vadītāja vietu. Uzņēmums sniedz komunālos pakalpojumus iedzīvotājiem.

Bezspēcīgi pret nelikumīgo būvniecību? (1)

Lapmežciema novada domes deputātiem jau divkārt nācies tērēt savu dārgo laiku, lai spriestu par nelikumīgo būvniecību. Šoreiz – īpašumā «Mežbeltes».

Engures pagasta padomes ārkārtas sēdē 

18. janvārī notika Engures pagasta padomes ārkārtas sēde, kurā apsprieda budžetu, lēma par ēdināšanas maksām skolēniem un citiem jautājumiem.

Paaugstinātajam ūdens līmenim jāmeklē citi iemesli 

Lapmežciemā iedzīvotāji sūdzas, ka daudzviet, arī pie Kaņiera, ir paaugstināts ūdens līmenis, tas nāk pagrabos, garāžās, rada slapjus pagalmus. Tika vainots ūdens līmenis atjaunotajās slūžās uz Starpiņupes, un bija aizdomas, ka slūžu atzīmes, kas norāda ūdens augstumu, nav pareizas. 110 iedzīvotāji parakstīja lūgumu pārskatīt jautājumu par ūdens līmeņa noregulēšanu Starpiņupē.

Noslēgusies rokdarbu izstāde 

Noslēdzies Lapmežciema novada pensionāru padomes un muzeja rīkotais adījumu konkurss, un no darbiem muzejā bija iekārtota bagātīga rokdarbu izstāde. Žūrijas komisija bija muzeja apmeklētāji.

Engures pagasta padomes sēdē pieņemtie lēmumi 

Engures pagasta padomes kārtējā sēde notika 15. janvārī. Tajā stundas laikā izskatīja 10 jautājumus. Iepazīstinām ar sēdē pieņemtajiem lēmumiem.

Lapmežciemā sporta halles celtniecībai pasūtīs jaunu projektu un ņems kredītu 

SIA «Firma L4» izstrādājusi ekonomisko pamatojumu, lai realizētu izstrādāto Lapmežciema sporta halles tehnisko projektu. Izpētes rezultāti norāda, ka Lapmežciema novada dome halli uzcelt nevar nedz saviem spēkiem, nedz arī, piesaistot privāto kapitālu. Tāpēc no esošā tehniskā projekta jāatsakās.

Lapmežciema novada pašvaldības budžets 2008. gadam 

Lapmežciema novada dome apstiprinājusi pašvaldības budžetu 2008. gadam.

Neatlaidīgā darbā kaldināta izaugsme (5)

Lapmežciema centra daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji sūdzējušies pašvaldībā, ka ražotne apkārtnē izplatot dūmus un nepatīkamu smaku. Aprunājāmies ar dažiem nejauši satiktiem lapmežciemniekiem.

Pasākumi Lapmežciemā 

* No 8. janvāra Lapmežciema muzejā skatāma Bērnu grāmatu autora Alberta Kronenberga dzīvei un daiļradei. * 9. februārī vokālie ansambļi dosies uz skati Tukumā. * 16. februārī «Brīzes» dejotāji piedalīsies Tukuma rajona ziemas dižkoncertā. * 22. februārī – Tukuma rajona «Bēbīšu sadancošana». * 23. februārī – pašdarbnieku humpalu balle ar devīzi «Taupības režīms». * 7. […]

Engures pašvaldības budžets 2008. gadam 

Engures pagasta padomē apstiprināts pašvaldības budžets 2008. gadam.

Engurē maina sociālo pabalstu apmērus 

Engures pagasta padomes sēdē 1. janvārī deputāti grozīja sociālo pabalstu summas.

Pasākumu kalendārs

2018.12.13 | 13:00

Ēdienu gatavošana Zantē 

2018.12.13 | 14:00

Kino Kandavā 

2018.12.13 | 17:00

«Darām paši» noslēgums Jaunpilī 

2018.12.14 | 10:00

Eglīte bērniem Džūkstē 

2018.12.14 | 10:00

Eglītes iedegšana Slampē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool