Ceturtdiena, 2019. gada 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Engurnieki uzvar valsts mācību olimpiādēs (2)

2. martā kļuva zināms, ka valsts bioloģijas olimpiādē 3. vietu un bronzas medaļu ieguvis Engures vidusskolas 12. klases skolnieks Edgars Grinbergs.

Noslēpumainais Edmunds Pētersons (2)

Otrdien notika Engures pagasta padomes sēde. Uz sēdes beigām ieradās Lapmežciema novada un Tukuma rajona padomes bijušais priekšsēdētājs Edmunds Pētersons. Viņa mērķis bija runāt ar Engures pagasta deputātiem. Kā izteicās daži deputāti, Pētersona kungs esot iecerējis izteikt vairākus priekšlikumus. Taču E. Pētersons uzstāja, ka viņš nerunās ar deputātiem žurnālista klātbūtnē. Savukārt Engures pagasta padomes deputāti uzskatīja, ka viņiem no žurnālistiem nekas nav slēpjams. Tad nu Pētersona kungs apgriezās, un prom bija.

Engurnieki neguļ ziemas miegu! 

Uz savu, nu jau trešo, kopīgo sanākšanu pulcējās engurnieki, kas mīl, lasa un raksta dzeju. Šoreiz pasākuma iniciatori – vietējā Literātu pulciņa vadītājs Pēteris Cīmanis un Engures bibliotēkas vadītāja Ilga Švalbe. Klausītājos – pagasta pensionāri.

Atklāj jauno Engures mākslas skolas ēku (1)

Sešu mēnešu laikā tapusi jaunā Engures Mākslas skolas ēka. To būvēja SIA «ISAM» par pagasta naudu. Engures "Gaismas pils" vērte – 615 000 latu.

«Unda» saņem Vācijas tautsaimniecības balvu 

Zivju pārstrādes uzņēmums «Unda» saņēmis Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kameras rīkotā konkursa Vācijas Tautsaimniecības balvu Latvijā. Balva tika piešķirta divās kategorijās – mazam un vidējam uzņēmumam par izciliem sasniegumiem Vācijas un Latvijas saimniecisko sakaru attīstībā un eksporta apjomu palielināšanā un speciālbalva par kultūras projektam, kas sekmējis Vācijas un Latvijas starpkultūru attīstību.

Engurniekiem dārgākas atkritumu apsaimniekošanas cenas 

Engurnieki ar satraukumu sagaidījuši jaunās atkritumu apsaimniekošanas cenas.

Lapmežciemā atvērs Bērnu un ģimenes atbalsta centru «Zaķīšu pirtiņa» (1)

Pēc apmēram pāris nedēļām Lapmežciemā atvērs Bērnu un ģimenes atbalsta centru «Zaķīšu pirtiņa». Pašlaik rit vēl pēdējie apdares darbi, tiek saskaņotas viss prasības ar dažādiem kontrolējošiem dienestiem, meklēti darbinieki – sirsnīgs un atbildīgs pirmsskolas pedagogs, pedagoga palīgs un auklīte.

Lapmežciema novada domi vada Normunds Velps 

Janvāra sākumā Lapmežciema novada domes priekšsēdētāju Edmundu Pētersonu Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns atstādināja no amata.

Engures Mūzikas un mākslas skola pārcelsies uz jaunām telpām (1)

6. februāris Engures vēsturē būs īpaša diena, jo jaunās telpas vērs Engures Mūzikas un mākslas skola. Šajā skolā pagasta jaunajai paaudzei ir dota iespēja mācīties deviņās dažādās licencētās apmācības programmās.

Izmaiņas zivsaimniecības vadībā 

Zemkopības ministrijā notikusi Zivsaimniecības pārvaldes reorganizācija. Zivsaimniecības pārvaldes funkcijas sadalītas starp Zemkopības ministriju un Latvijas Zivju resursu aģentūru.

Lapmežciemā meklēs bijušās būves 

14. decembrī Lapmežciema Tautas namā pulcējās pagasta iedzīvotāji uz sanāksmi, lai kārtējo reizi apspriestu pagasta ar teritoriālo plānojumu, kura izstrāde ir ievilkusies garumā. Turklāt tieši šī iemesla dēļ reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns sagatavojis rīkojumu par novada domes priekšsēdētāja Edmunda Pētersona atstādināšanu no amata.

Edmunds Pētersons atstādināts no Lapmežciema domes priekšsēdētāja amata /papildināts/ (2)

14. janvāra pusdienas laikā internetā rodamā informācija liecināja, ka no amata atstādināts Lapmežciema novada domes priekšsēdētājs Edmunds Pētersons un vēl deviņu citu pašvaldību vadītāji.

Lapmežciema pamatskola sporta stundās – uz slēpēm 

Lapmežciema pamatskolēni ziemā – sniega dienās, sporta stundās slēpo. Pie skolas apgūst soļus distanču slēpošanā. Bet, ja laiciņš laukā jauks, tad slēpo dabas parkā, Kupskalnos Siliņupes krastā.

Mūzikas un mākslu skolai pašiem savs kalendārs 

Engures mūzikas un mākslu skola izdevusi savu kalendāru 2009. gadam. Tas stāsta, ka nākamajā gadā apritēs skolas 15. dzimšanas diena.

Noslēgusies akcija «Izpalīdzīgākais novada iedzīvotājs» Lapmežciemā 

Gada nogalē Lapmežciema dome rīkoja akciju «Izpalīdzīgākais novada iedzīvotājs». Ikviens novada pārstāvis tika aicināts pastāstīt pat līdzcilvēkiem, kuri šā gada laikā kādam ir palīdzējuši. Akcija notika no 24. novembra līdz 15. decembrim. Pieteikuma anketas varēja iemest balsojuma kastītēs Ragaciemā, Lapmežciemā, Bigauņciemā vai arī nodot domes sociālajā dienestā.

Pasākumu kalendārs

2019.04.25 | 12:00

Skolu deju kolektīvu koncerts Tukumā 

2019.04.25 | 13:30

Atvērto durvju dienas Kandavā 

2019.04.25 | 16:00

Auduma apgleznošanas Kandavā 

2019.04.25 | 18:30

Skriešana Milzkalnē 

2019.04.25 | 19:00

«Māsa Kerija» Tukuma kultūras namā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool