Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Pieaug interese par grāmatām (1)

Kopš Milzkalnes bibliotēka mājvietu radusi Šlokenbekas muižas ansambļa ēkā, tā ir ne tikai bagāta literatūras krātuve, bet arī mājīgi iekārtota lasītava.

Engures pensionāru padome jaunās telpās (8)

Engures bijušās jūrskolas internāta ēkas galā, kur kādreiz bija Mūzikas un mākslas skolas klases, pie durvīm uzradies jauns uz raksts «Pensionāru padome».

Engurē ledus priekus bauda līdz tumsai (2)

Ziemā, kad aizsalst ūdeņi, Engures jaunie hokejisti dodas uz Vecupi, kur gandrīz vai par baltu velti daba devusi iespēju visiem slidotgribētājiem baudīt leduspriekus.

Latvijā lielākā strausu ferma tepat, Smārdē (1)

Jā, tā nu ir – valstī lielākā strausu ferma atrodas Engures novada Smārdes pagasta «Līčos», netālu no Rīgas-Ventspils šosejas Tukuma apkaimē, pie tilta pāri dzelzceļam. Ferma pieder individuālajiem komersantiem «Aleksandrīna KK» – Aleksandram un Inai Buravļoviem.

Tukuma lidlaukā būs arī pasažieru termināls (4)

Šodien kapsulu iemūrēja «Tukums Airport» lidlauka pasažieru termināla ēkas pamatos.

Lapmežciema biedrība «Māmiņas bērnu labklājībai» izsaka pateicību deputātiem par atbalstu (3)

Novada domes sēdi apmeklēja Lapmežciema biedrības «Māmiņas bērnu labklājībai» pārstāve Diāna Keviša. Viņa izteica pateicību deputātiem par atbalstu.

Par godīgu Engures novada budžetu (6)

  "Atsaucoties uz 6. janvāra laikraksta «Latvijas Avīze» izlasīto Edmunda Pētersona izteikumu par novadu reformām un ar to saistītajām sekām: Engures novada domes valdošā pozīcija izrīkojas, kā grib, nevēlas veidot kopīgu budžetu, vienotu samaksas sistēmu, ar jūsu laikraksta starpniecību gribu uzzināt, vai tas atbilst patiesībai? Pēc kādiem kritērijiem budžets tiek sastādīts? Kā tas skars katru […]

Lapmežciemā – atmiņu vakars kopā ar “Mazo Selgu” (2)

Piektdienas vakarā Lapmežciema tautas namā notika pasākums, kas aizkustināja daudzas sirdis – kā sendienās uz ballīti aicināja kādreiz tik populārais vokāli instrumentālais ansamblis "Mazā Selga".

Pensionārus uz pusdienām aicina «Upesloki» 

Milzkalnē, viesu namā «Upesloki», jau pirms kāda laika ierīkota kafejnīca. Taču no šī gada tās īpašniece Daiga Horelika katru trešdienu uz pusdienām aicina ciema pensionārus.

Vecgada nakts burvība Milzkalnē 

Kad vecais gads pārmijās ar jauno – 2010.gadu, Milzkalnes iedzīvotāji, sekojot iepriekšējo gadu tradīcijai, devās pagalmā, lai kaimiņš kaimiņam novēlētu Laimīgu Jauno gadu.

Pie eglītes aktīvākie lasītāji 

Engures bibliotēkā izveidojies aktīvāko lasītāju klubiņš, kura dalībnieki ne tikai nāk uz bibliotēku, lai apmainītu jaunu lasāmvielu, bet arī sapulcējas, lai pārspriestu un padiskutētu par vienu vai otru izlasīto grāmatu.

Adventes koncerts Milzkalnes tautas namā 

Svētdien, 20. decembrī Milzkalnes Tautas namā notika ceturtais Adventes koncerts, kuru sniedza bērnu popgrupa no Engures «Jāņmārtiņi» un Milzkalnes Tautas nama jaunie dziedātāji, kuri pie skolotājas Ivetas Ingevicas – Bērziņas mācās nedaudz vairāk kā pāris mēnešus.

Engures novadā saņemtas norēķinu kartes par elektroenerģiju 

Engures novadā jau ir saņemtas kartes, ar kurām būs iespējams norēķināties par elektrību. Tas ir «Latvenergo» dāvinājums mazturīgajām ģimenēm.

Lapmežciemā ir tradīcija Ziemassvētkos rīkot rokdarbu izstādi (1)

Lapmežciema muzejā ceturtdienas vakarā atklāja Engures novada rokdarbnieču sarūpētu izstādi. Šī tradīcija – rīkot rokdarbu izstādi muzejā tiek ievērota jau vairākus gadus. Un katru gadu čaklās darbiņu darinātājas ir sarūpējušas aizvien jaunus un jaunus pārsteigumus.

Sūtība – būt labai skolotājai (2)

Milzkalnes sākumskolas skolotāju Inetu Belcāni godināja Latvijas valsts svētku svinībās Smārdē par ilgadēju un radošu darbu.

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool