Vera, Vaira, Vairis

«Milzkalnieki» sveica «Dreņģerus» jubilejā (1)

Folkloras kopa «Milzkalnieki» sestdien devās uz Bausku, kur bija ielūgti uz Codes folkloras kopas 30. dzimšanas dienu.

«Spārītē» viesojās Cūkmens (6)

Šodien 12. oktobra rītā, pirmsskolas izglītības iestādē «Spārīte» valdīja visnotaļ sportiska un radoša atmosfēra. Vispirms bērni noskatījās audzinātāju sagatavotu uzvedumu par to, kā mežā ierodas sēņotāji, sarīko pikniku un visu iepakojumu, kurā bija iesaiņoti dažādi kārumi, turpat mežā pamet. Atgriezušies pēc kāda laika mežā, sēņotāji atrod pašu piemēsloto vietu, kur nekas vairs negrib augt….

Lapmežciemā izveidota sieviešu futbola komanda 

Kad uzzinājām un interesējāmies par to, ka Lapmežciemā ir nodibinājusies sava sieviešu futbola komanda, tās treneris Ilgvars Francis teica – vēl jau visam esot tikai pats sākums, tāpēc esot bail, lai par daudz nesaliela.

Roberts Grīnvalds – Latvijas labākais sava vecuma tenisists (1)

Lapmežciemnieks Roberts Grīnvalds guvis visai atzīstamus panākumus tenisā. 2009. gadā viņš kļuva par Latvijas čempionu savā vecuma grupā, 2010. un 2011. gadā – dažāda mēroga sacensību uzvarētājs, Latvijas izlases dalībnieks.

Milzkalnē visas ielas tiks apgaismotas (1)

Dienas sarūk un drīz vien apgaismojums būs vajadzīgs gan, dodoties uz darbu, gan – no darba mājas. Milzkalnē iela, kura, varētu teikt, bija teju vai viena no pirmajām apdzīvotajām, palikusi bez apgaismojuma nakts stundās. Tā ved no Šlokenbekas muižas gar dzīvojamām mājām uz auto detaļu ražotni «Rohling Auto Motive Milzkalne». Pašvaldībā nolemts šo situāciju vērst […]

Līdz apkures sezonai Milzkalnē pārbūvē siltumtrasi 

Turpinās darbi pie jaunās siltumtrases izbūvē no SIA «Šlokenbeka» katlu mājas uz Šlokenbekas muižu.

Jaunais mācību gads Lapmežciema pamatskolā 

Lapmežciema pamatskolā sācies jaunais mācību gads. Skola – gaiša, skaista – sagaidījusi atgriežamies audzēkņus no vasaras brīvdienām.

Balva Tomam Lācim un viņa skolotājai Inesei Vīksniņai (2)

31. augustā Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks pasniedza apbalvojumu tiem Latvijas skolēniem un viņu skolotājiem, kuri guvuši panākumus starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs.

Engures «Spārītē» svin Zinību dienu (4)

Engures bērnudārzs «Spārīte» ir īpašs ar to, ka tā ir viena no 35 mācību iestādēm, kur 2010. gadā sāka īstenot pilotprojektu sešgadīgo mācību programmas ieviešanai.

Aviācijas bumbas vietā – par laimi – boja! (7)

Svētdienas, 7. augusta, vakarā atpūsties gribētājus Klapkalnciema pludmalē pārsteidza formās tērptu vīru rosīšanās un pamatīgi pārvietošanās ierobežojumi.

Klapkalnciema operfestivālā izspēlē “Zelta zirgu” (1)

30. jūlijā Klapkalnciema balles placī notika jau astotais Klapkalnciema operfestivāls. Šoreiz režisora Jura Strengas un producentes Ilzes Strengas vadībā izlolota un klapkalnciemnieku un viņu draugu spēkiem izspēlēta Raiņa saulgriežu pasaka “Zelta zirgs".

Vislatvijas biškopju saiets Abragciemā 

Sestdien, 30. jūlijā Abragciema kempingā pulcējas biškopji no visas Latvijas. Te notika ikgadējais, lielais Latvijas biškopju saiets. Pasākumu atklāja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Smārdē – sporta svētki 

Sestdien Smārdē notika sporta svētki. Gadu no gada svētku dalībnieku skaists aug. Pērn pieteicās deviņas komandas, šogad jau par divām vairāk.

Uz Latvijas izcilnieka godu pretendē Toms Lācis no Engures 

Turpinās konkursa «Latvijas izcilnieki 2011» otrā kārta. Pašlaik notiek tautas balsojums par pašiem labākajiem konkursa kandidātiem. No mūsu novada konkursā piedalās Engures vidusskolas 9. klases skolnieks Toms Lācis. Jau esam rakstījuši par to, kā Toms brauca uz Stambulu, uz 19. Starptautisko Vides olimpiādi, kur ieguva sudraba medaļu, viņš ir arī vairāku dažāda mēroga mācību olimpiāžu […]

Kāpēc Milzkalnes dīķī ūdens kļuvis tumšāks? 

Esam saņēmuši fotogrāfijas, kuru autors ir nobažījies, ka Milzkalnes dīķī no jaunā izcirtuma puses ar strauta ūdeņiem ietecējis piesārņojums. Radušās aizdomas par to, ka dīķī būtu iekļuvuši naftas produkti. Attēlā redzamais skats bijis ieraugāms tūlīt pēc Jāņiem, pēc lielajām lietavām.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool