Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Līdz apkures sezonai Milzkalnē pārbūvē siltumtrasi 

Turpinās darbi pie jaunās siltumtrases izbūvē no SIA «Šlokenbeka» katlu mājas uz Šlokenbekas muižu.

Jaunais mācību gads Lapmežciema pamatskolā 

Lapmežciema pamatskolā sācies jaunais mācību gads. Skola – gaiša, skaista – sagaidījusi atgriežamies audzēkņus no vasaras brīvdienām.

Balva Tomam Lācim un viņa skolotājai Inesei Vīksniņai (2)

31. augustā Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks pasniedza apbalvojumu tiem Latvijas skolēniem un viņu skolotājiem, kuri guvuši panākumus starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs.

Engures «Spārītē» svin Zinību dienu (4)

Engures bērnudārzs «Spārīte» ir īpašs ar to, ka tā ir viena no 35 mācību iestādēm, kur 2010. gadā sāka īstenot pilotprojektu sešgadīgo mācību programmas ieviešanai.

Aviācijas bumbas vietā – par laimi – boja! (7)

Svētdienas, 7. augusta, vakarā atpūsties gribētājus Klapkalnciema pludmalē pārsteidza formās tērptu vīru rosīšanās un pamatīgi pārvietošanās ierobežojumi.

Klapkalnciema operfestivālā izspēlē “Zelta zirgu” (1)

30. jūlijā Klapkalnciema balles placī notika jau astotais Klapkalnciema operfestivāls. Šoreiz režisora Jura Strengas un producentes Ilzes Strengas vadībā izlolota un klapkalnciemnieku un viņu draugu spēkiem izspēlēta Raiņa saulgriežu pasaka “Zelta zirgs".

Vislatvijas biškopju saiets Abragciemā 

Sestdien, 30. jūlijā Abragciema kempingā pulcējas biškopji no visas Latvijas. Te notika ikgadējais, lielais Latvijas biškopju saiets. Pasākumu atklāja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Smārdē – sporta svētki 

Sestdien Smārdē notika sporta svētki. Gadu no gada svētku dalībnieku skaists aug. Pērn pieteicās deviņas komandas, šogad jau par divām vairāk.

Uz Latvijas izcilnieka godu pretendē Toms Lācis no Engures 

Turpinās konkursa «Latvijas izcilnieki 2011» otrā kārta. Pašlaik notiek tautas balsojums par pašiem labākajiem konkursa kandidātiem. No mūsu novada konkursā piedalās Engures vidusskolas 9. klases skolnieks Toms Lācis. Jau esam rakstījuši par to, kā Toms brauca uz Stambulu, uz 19. Starptautisko Vides olimpiādi, kur ieguva sudraba medaļu, viņš ir arī vairāku dažāda mēroga mācību olimpiāžu […]

Kāpēc Milzkalnes dīķī ūdens kļuvis tumšāks? 

Esam saņēmuši fotogrāfijas, kuru autors ir nobažījies, ka Milzkalnes dīķī no jaunā izcirtuma puses ar strauta ūdeņiem ietecējis piesārņojums. Radušās aizdomas par to, ka dīķī būtu iekļuvuši naftas produkti. Attēlā redzamais skats bijis ieraugāms tūlīt pēc Jāņiem, pēc lielajām lietavām.

Svin Jūras un Zvejnieksvētkus 

Šīs nedēļas nogalē norisinājās tradicionālie Jūras un Zvejnieksvētki, to ietvaros Engurē un Lapmežciemā notika daudz dažādu pasākumu, kurus apmeklēja liels skaits svētku viesu.

Apspriedīs Engures novada attīstības plānu 

Engures novadā notiek novada attīstības plāna 1912.- 2018. gadam un vides pārskata 1. redakcijas sabiedriskā apspriešana.

Smārdes pagastā gatavojas grants ieguvei 

Pašlaik rosība notiek Smārdes pagasta «Mazkalāčos», notiek samērā vērienīgi karjera sagatavošanas darbi: tiek ņemta nost augsnes virskārta, māls un tas tiek vests pāri ceļam, pretējā pusē veidojot uzbērumu.

Līgo Smārdes uzņēmumi (3)

Dienu pirms Līgo svētkiem Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa devās aplīgot Smārdes pagasta uzņēmējus un viņu darbiniekus. Priekšsēdētājam palīdzēja folkloras kopa "Milzkalnieki" un kultūras nama vadītāja Ilze Vekšina.

Milzkalnē Jāņi ielīgoti 

22. jūnija vakarā Milzkalnes tautas namā notika Jāņu ielīgošana. Ar svinīgo rituālu, kurā piedalījās Smārdes pašdarbnieku kolektīvi un pasākuma viesi, tika iedegts Jāņu ugunskurs. Pēc tam visi pašdarbības kolektīvi, sākot ar visjaunākajiem dziedātājiem popgrupu "Dažreiz" un beidzot ar senjoru ansambli sniedza koncertu.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool