Patrīcija, Patriks, Ludis, Ludvigs, Ivonna

Engures vidusskolas skolēniem panākumi animācijas filmu festivālā 

Engures vidusskolas datorgrafikas pulciņa dalībnieki piedalījās GIF Animācijas filmu festivālā internetā. Festivālu rīkoja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Bērnu un jaunatnes Centra Rīgas skolēnu pils.

XIII Starptautiskais Masku tradīciju festivāls – Tukumā (1)

Festivālu rīko Latvijas folkloras biedrība,Tukuma kultūras nams un folkloras kopa “Milzkalnieki". Tajā piedalās 16 folkloras kopas no Latvijas un Mažeiķiem Lietuvā.

Apspriež labiekārtošanas projektus Lapmežciema stadionam un parkam 

Rudenī Lapmežciema apkārtnē strādāja Latvijas Lauksaimniecības universitātes ainavu arhitektūras plānošanas programmas studenti. Viņi pētīja pie Tautas nama un muzeja piegulošo ainavu un izstrādāja šai vietai labiekārtošanas projektu. Katra studenta darbu bija iespējams aplūkot Tautas namā.

Engurē pabeigts palu ūdeņu novadīšanas projekts (3)

Lai novadītu pavasara palu ūdeņus, SIA «Meliorprojekts» pabeidzis projektu «Ķīšupītes ūdens noteces daļēja novirzīšana uz Engures – Vecupes upi». Tā rezultātā tika atjaunots un iztīrīts novadgrāvis. Šis novadgrāvis savieno Ķīšupi ar Vecupi. Projekta izmaksas – Ls 22 462.

Engurē divu nedēļu laikā kopš iegādes jāreģistrē suņi (5)

Engures novadā jau vairākus mēnešus pastāv kārtība, ka visiem iedzīvotājiem divu nedēļu laikā kopš iegādes, ir jāreģistrē savi suņi, jāsamaksā Ls 3 nodeva, pretī saņemot reģistrācijas numuriņu, kas sunim jāpiestiprina pie kakla siksniņas.

Smārdes «Ezermalās» glabā Kārļa Miesnieka piemiņu 

31. janvārī gleznotājam Kārlim Miesniekam 115. dzimšanas diena.

Tukuma lidostas būvniekiem algām nesanāk… (10)

Ap Ziemassvētkiem saņēmām sūdzību par to, ka celtniekiem objektā "Tukuma lidosta", kur tiek būvēts termināls, nemaksā algas. Pa svētkiem dažs esot palicis bez jebkādiem iztikas līdzekļiem… Izskanēja pat doma par streika rīkošanu…

Lapmežciema tautas namā izstāde par Jūrmalciemu dzīvi 

Piektdienas, 13. janvāra, vakarā Lapmežciema Tautas namā pulcējas ļaudis, kurus interesē jūrmalciemu vēsture un attīstības iespējas.

Nodibināta Zatlera reformu partijas atbalsta grupa (9)

Otrdienas, 10. janvāra, vakarā Milzkalna atpūtas kompleksā uz partijas dibināšanas sapulci pulcējās Engures novada Zatlera reformu partijas atbalstītāji. Atbilstoši statūtiem, lai nodibinātu nodaļu, nepieciešami 20 cilvēki, bet, lai nodibinātu atbalsta grupu – pietiek ar pieciem.

Engurē top jauns vietējais tirdziņš (3)

Jau pirms vairākiem gadiem pagasta deputātiem bija iecere Engurē izveidot tirdziņu. Vieta, kur pašlaik pārdod ziedus, stādus nav īsti piemērota, jo tai garam iet iela un iznāk, ka vienlaicīgi uz ielas atrodas gan pircēji, gan garāmbraucošās automašīnas.

Neatbalsta ne jaunu zvejas rīku, ne kuģu iegādi 

Decembra nogalē Rojā notika diskusija «Piekrastes zvejniecība Latvijā no Papes līdz Ainažiem», ko rīkoja Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra Zivsaimniecības sadarbības tīkls kopā ar Talsu konsultāciju biroju.

Jānis Pūce atstāj Engures vidusskolas direktora amatu (26)

Vakar Engures novada domes sēdē deputāti piekrita, ka no Engures vidusskolas direktora amata atbrīvo Jāni Pūci.

Lapmežciema muzejā izstāde «Krāsainie Ziemassvētki» 

Lapmežciema muzejā iedibināta tradīcija – Ziemassvētkos un Lieldienās rīkot rokdarbu izstādes. 15. decembrī uz izstādes atklāšanu pulcējās kupls pulciņš čaklo rokdarbnieču no Lapmežciema, Ragaciema un Bigauņciema.

Engurē iededzina ciema egli (1)

Jaunu Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju piektdienas vakarā ieviesa Engurē. Pie kultūras nama izpušķota Ziemassvētku egle.

Piektdien iedegs Engures egli 

Otrdien pie Engures kultūras nama Andris Krišjānovs un Normunds Zīrups uzstādīja Ziemassvētku egli.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool