Pirmdiena, 2019. gada 18. februāris
Kintija, Kora

Deju studija «Alegorija» ceļojumā apkārt kosmosam 

Sestdienas, 9. jūnija vakarā Milzkalnes tautas nama zālē notika deju studijas «Alegorija» sezonas noslēguma izrāde «Apkārt kosmosam rozā burbulī».

Mākslas un Bērnu aizsardzības diena Engurē (2)

1. Jūnijā Engurē notika Mākslas dienas un pasākumi, kas saistīti ar Bērnu aizsardzības dienu.

Mākslas diena Lapmežciemā 

Lapmežciemā Bērnu aizsardzības dienas un Mākslas svētku pasākums 1. jūnijā sākās ar teātra izrādi “Notikums Dārzā".

Palīdzēsim ugunsgrēkā cietušajiem! 

Kūlas dedzināšanas sezonas noslēgumā tāda kā gluži vai nemanīta garām paslīdēja ziņa par to, ka 12. maijā ap 3.00 Engurē aizdegusies koka māja un divi šķūnīši. Ugunsgrēkā ar tvana gāzi saindējusies 1921. gadā dzimusi sieviete, kas nogādāta Tukuma slimnīcā. Tomēr aiz šās skopās informācijas slēpās kādas ģimenes laime nelaimē – viņi palika dzīvi. Tiesa, tikai ar to, kas mugurā…

Par Latvijas vienīgajiem sešiem koka tiltiem var uzzināt Ceļu muzejā 

Muzeju nakts pasākumos piedalījās arī Latvijas ceļu muzejā Šlokenbekā. Un izrādījās, ka interese par muzeja ekspozīciju ir pietiekami liela – 19. jūnija vakarā te pabija apmēram 400 apmeklētāju, noteiktais darba laiks krietni vien tika pārsniegts un pēdējie apmeklētāji muzeju atstāja tikai pusnaktī. Muzejā bija apskatāma lauka ekspozīcija – ceļu būvniecības tehnika, ceļazīmes no dažādiem laikiem utt.

Apstiprina jauno Engures pašvaldības policijas priekšnieku (8)

Engures novada pašvaldības policijas vadītāja apstiprināšana amatā bija domes sēdes pirmais jautājums. Izsludinātajā konkursā pieteicās 11 kandidāti, no kuriem uz pārrunām tika saukti seši. Pēc pārrunām apstiprināšanai uz domes sēdi tika izvirzīts Jānis Vancāns.

Gausajā jūdzē sāk būvēt jūras novērošanas sistēmas torni 

Ragaciemā Gausās jūdzes pirmajā auto stāvlaukumā, braucot no Klapkalnciema puses, notiek būvdarbiem raksturīgā rosība. Beidzot ir reāli sākušies darbi jūras novērošanas sistēmas torņa būvniecībā. Darbus šeit veic SIA «Enpro», kas esot uzvarējusi Valsts Aizsardzības objektu un Iepirkuma biroja konkursā.

Ceļotāju dienā Ķemeru nacionālajā parkā 

5. maijā Ķemeru Nacionālajā parkā notika Ceļotāju diena, kurā plašākai sabiedrībai bija iespējas iepazīt šīs teritorijas daudzveidību.

Milzkalnē sadziedas bērnu un jauniešu popgrupas (1)

Milzkalnes tautas namā 6. maijā notika bērnu popgrupu un studiju sadziedāšanās. Šāds kopkoncerts ar devīzi “Saulīte smaida, dziesmiņas gaida", jau ir kļuvis par tradīciju – uz sadziedāšanos dažāda vecuma bērni un jaunieši sabrauc jau trešo gadu.

Kaņiera ezerā atklāta atjaunotā laivu bāze 

3. maijā tika prezentēta Kaņiera ezerā atjaunotā laivu bāze. Pašlaik šeit atjaunots un pārbūvēts ir it viss: ieklāts bruģītis, no jauna uzbūvēta administrācijas ēka, atjaunotas laipas. Pie bāzes administrācijas ēkas uzcelts arī putnu vērošanas tornis, jo Kaņiera ezers ir ne tikai bagāts zivīm, bet tā ir arī mājvieta daudzām putnu sugām.

Smārdē turpina iekopt Vēja dārzu (1)

Smārdē līdzās K. Zāles piemineklim, 1. pasaules karā kritušo strēlnieku piemiņas vietai tiek iekopts Vēju dārzs. Talkas regulāri šeit notiek jau vairākus gadus pēc kārtas. Pagasta iedzīvotāji Vēju dārza veidošanā piedalās labprāt un strādā pašaizliedzīgi.

Prezidents Andris Bērziņš talko Lapmežciema Gausajā jūdzē /FOTO/ (1)

Lapmežciema Gausajā jūdzē Lielajā talkā piedalījās Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš. Viņš talciniekiem novēlēja veiksmīgu darbu un uzsvēra, ka ir labi, ka šajā dienā sakopj ar atkritumiem piegružotās vietas, bet sevišķi nozīmīgi ir radīt kaut ko jaunu. Šajā gadījumā tie būs krasta kāpu stiprinājumi ar pinumiem no kārklu klūgām.

Krišjānis Kariņš viesojas Engurē 

Pagājušās nedēļas nogalē ar Engures iedzīvotājiem un vidusskolas jauniešiem tikās Eiroparlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Līnijdeju festivāls Milzkalnē 

14. aprīļa vakarā Milzkalnes Tautas namā notika līnijdeju festivāls.

Lieldienas Smārdes kultūras centrā 

Tā kā Lieldienas bija sniegotas, tad Smārdes „Vēja dārzā" iecerēto svētku tradīciju pasākumi tika pārcelti uz Smārdes kultūras centru pamatskolā.

Pasākumu kalendārs

2019.02.18 | 12:00

Konkurss «Balsis» Kandavā 

2019.02.27 | 11:00

Sacensības skolēniem Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool