Boļeslavs, Bērtulis

30. aprīlī būs izmaiņas Jūrmalas un Tukuma vilcienos 

«Pasažieru vilciens» informē, ka 30. aprīlī noteiktas izmaiņas Jūrmalas un Tukuma virziena elektrovilcienu kustības sarakstos. Vilcienu saraksti tiks mainīti saistībā ar dzelzceļa sliežu ceļu remontdarbiem posmā Priedaine-Dubulti no 9:05 līdz 15:15.

Engures novadā iesniegti divi deputātu kandidātu saraksti (4)

Engures novada Vēlēšanu komisijā iesniegti divi – nacionālās apvienības «Visu Latvijai» – «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» un Centriskās partijas «Latvijas Zemnieku Savienība» – šīs vasaras pašvaldības vēlēšanu deputātu kandidātu saraksti.

Saeimas deputāti testē Tukuma un Engures novadu ceļus (12)

Pagājušajā piektdienā, 12. aprīlī, biedrība «Latvijas Ceļu būvētājs» aicināja Saeimas deputātus un žurnālistus apskatīt ceļus Tukuma un Engures novadā. Aicinājumam atsaucās vien divi deputāti Andrejs Elksniņš no «Saskaņas centra» un Edmunds Demiters no «Reformu partijas».

Aprīļa beigās notiks ikgadējās Putnu dienas Latvijā (1)

27. un 28. aprīlī Latvijas Ornitoloģijas biedrība un Dabas aizsardzības pārvalde aicina interesentus piedalīties ikgadējās Putnu dienās. Putnu dienu pasākumos būs iespēja redzēt gada putnu – kākauli, kā riesto rubeņi, iespaidīgus zosu barus vai izveidot putnu būri piemājas strazdu pārim.

Engures novada Cālis 2013 

Sestdien, 13. aprīlī, Engures Mūzikas un Mākslas skolā uz konkursu „Engures novada Cālis 2013” pulcējas mazie dziedātāji no trīs līdz sešu gadu vecumam.

Pirmie deputātu saraksta iesniedzēji Tukumā – «Nacionālā apvienība» /papildināts ar kandidātu sarakstu/ (17)

Šodien, 12.aprīlī, sākās un līdz 22. aprīlim turpināsies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana šā gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanām. Deputātu kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām pieņems republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijas. Tukuma novada domes vēlēšanām 12. aprīļa rītā kā pirmie sarakstu iesniedza Nacionālā apvienība. Iesniedzējs bija Ralfs Birķis.

Senāts negroza lēmumu par tiesvedības izbeigšanu Tukuma lidlauka lietā (1)

Augstākās tiesas (AT) Senāts negroza lēmumu par tiesvedības izbeigšanu dažu aktīvistu strīdā ar Tukuma novada domi Tukuma lidlauka lietā, aģentūru «LETA» informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja.

Lieldienas Smārdes Vēju dārzā 

Svētdien Smārdes pagasta Vēju dārzā pulcējas pagasta iedzīvotāji, lai kopīgi piedalītos Lieldienu tradīcijās. Tās iesākās ar folkloras kopas „Milzkalnieki” dziesmām un šūpošanos. Vēl arī pasākuma turpinājumā minēja mīklas, gāja rotaļās, ripināja olas, dzina putnu.

Priecīgas Lieldienas! 

Kaut gan laukā joprojām mūs ik rītu sveicina itin ziemīgs laiks un asni zem ledus vēl dus, tomēr šonedēļ Engures pusē jau laikus sākās gatavošanās Lielajai dienai, kas ir atdzimšanas simboliskā vēsts, jo atgriežas Saule, gaisma un siltums.

Dievkalpojumi Lieldienās 

Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīcā dievkalpojumi Lieldienu nedēļā: Zaļajā Ceturtdienā, 28. martā, 18.00, Lielajā Piektdienā, 29. martā, 18.00, Lieldienu naktī, 30. martā, 22.00; Lieldienu rītā, 31. martā, 7.00 un 11.00. 29. martā 20.00 Draudzes namā būs meditācija, lūgšanu nakts. Visi dievkalpojumi ar Svēto vakarēdienu.

Jauna automaģistrāle Rīga-Ventspils un apvedceļš Pūrē, iespējams, pēc 12 gadiem (11)

Lai uzlabotu satiksmi un tās drošību, nākotnē – ap 2025. gadu – iecerēts veikt vērienīgus autoceļa Rīga-Venspils rekonstrukcijas darbus 46,7 km garumā, posmā no Ķemeru līdz Kandavas pagriezienam. Autoceļa posms līdz Ķemeru pagriezienam jau ir izpētīts.

Engures pašvaldības policija strādā un mācās 

Engures novada pašvaldības policija dibināta pērnā gada 18. jūnijā. Tās priekšnieks Jānis Vancāns ir nokomplektējis, tā teikt, savu komandu, viņam ir trīs padotie – vecākais inspektors Nils Matrozis, inspektori Sandis Plasiņš un Elmārs Kalvāns.

Līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju nenoslēdz (5)

20. martā SIA «AAS «Piejūra»» telpās Tukumā, Pils ielā 18, Talsu, Dundagas, Engures, Jaunpils, Mērsraga, Rojas un Tukuma pašvaldību vadītāji bija plānojuši noslēgt “jumta” līgumu ar konkursa uzvarētāju – personu apvienību SIA «Kurzemes ainava» un «Jūrmalas ATU».

Akvelīna Līvmane un Juris Kalniņš – Engures novadā (2)

Engures kultūras namā 30. martā 15.00 viesojas Akvelīna Līvmane un Juris Kalniņš ar izrādi «Kāpēc mums jāprecas?» Izrāde «Kāpēc mums jāprecas?» ir gandrīz nopietna komēdija. Izrāde par patiesi svarīgo – mīlestību, uzticību, cieņu.

Engures novada dome tiekas ar iedzīvotājiem (1)

6. martā Milzkalnes Tautas namā notika Engures novada domes priekšsēdētāja Gundara Važas un domes darbinieku tikšanās ar iedzīvotājiem. Tikšanās iniciatori bija pensionāri, kuriem laika gaitā sakrājušies vairāki jautājumi pašvaldībai.

Pasākumu kalendārs

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Volejbols Tukumā 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

2019.08.24 | 10:30

Sporta svētki Ķesterciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool