Pirmdiena, 2019. gada 24. jūnijs
Jānis

Mūžībā aizgājis dzejnieks Imants Ziedonis 

Trešdien, 27. februārī, 79 gadu vecumā miris izcilais Tautas dzejnieks, Tukuma novada Goda pilsonis Imants Ziedonis.
Atvadīšanās notiks 6. martā Rīgas Domā.

Latvijas snovbordistu čempionāts – Milzkalnā 

«Latvijas snovbordistu čempionāts 2013» norisināsies šī gada 2. martā Smārdes pagasta Milzkalnā. Titula izcīņa norisināsies uz šobrīd diviem lielākajiem tramplīniem Latvijā – «step down» un «step up jump».

Ekspresis «Rīga-Tukums-Rīga» darba dienu vakaros – no 1. marta /precizēts/ (8)

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» informē, ka no 1. marta, pasažieru pārvadājumu uzlabošanai maršrutā Rīga-Tukums darba dienās tiks norīkots papildu elektrovilciens-ekspresis «Rīga-Tukums-1-Rīga», kā arī noteiktas izmaiņas vairāku elektrovilcienu kustības sarakstos.

Apgabaltiesa negroza lēmumu par tiesvedības izbeigšanu Tukumu lidlauka attīstīšanas lietā (34)

Administratīvā apgabaltiesa šodien atstāja negrozītu zemākās instances lēmumu daļā, ar kuru pērn bija izbeigta tiesvedība iedzīvotāju prasībā pret Tukuma lidlauka attīstīšanu.

SIA «Zamelsons» Smārdē savā ražotnē izmanto saules baterijas (1)

Labs sava uzņēmuma saimnieks aizvien domā, kā varētu ražošanas procesu padarīt lētāku. Zinām, ka elektroenerģija ir dārga un paliek aizvien dārgāka. Tāpēc Smārdes pagasta zivju pārstrādes uzņēmuma SIA «Zamelsons» valdes priekšsēdētājs Dzintars Zariņš un valdes locekle Jeļena Zariņa nolūkojuši un uz savas ražotnes jumta uzstādījuši saules baterijas.

Rūķi aktivizējas Engures pagastā (1)

Ziemassvētkos un Jaunajā gadā daudziem cilvēkiem rodas vēlme dot un pateikties labiem cilvēkiem, arī pašiem būt iejūtīgākiem pret līdzcilvēkiem. Īpašu mīļumu gribas sniegt tieši bērniem. To sajuta arī kāda Engures pagasta draugu grupa, kas Plieņciemā un Apšuciemā parasti pulcējas vien skolu un studiju brīvlaikos.

Jauniešu mūzikas festivālā – arī engurnieki /VIDEO/ 

Šajā sestdienā, 12. janvārī, 15.00 Latvijas Radio 1. studijā notiks projekta «Jauniešu iesaistīšana profesionālajā klasiskajā mūzikā» festivāls – koncerts. Koncertā jaunie mūziķi vecumā no 9 līdz 19 gadiem rādīs savas prasmes muzicējot ar visdažādākajiem instrumentiem dažādos mūzikas žanros.

«Latvijas Lepnums» – smārdenieks Andris Ramoliņš (3)

26. decembra vakarā televīzijas ekrānos varējām vērot laikraksta «Diena» un TV3 akcijas «Latvijas Lepnums» nominēto pretendentu godināšanu. Īpašs prieks, ka nominācijā «Novadnieks» balvu saņēma Engures novada uzņēmējs Andris Ramoliņš.

Engurē cīnās par tradicionālo kausu galda spēlēs 

Tradicionāli, ka pirmajos Ziemassvētkos Engures kultūras namā pulcējas vīri, lai izcīnītu Engures kausu galda spēlēs. Sacensības šahā, galda tenisā un novusā norisinās visas dienas garumā, bet minifutbola spēlētāji uz kausa izcīņu pulcējās otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī.

Zivju pārstrādes uzņēmumam «Unda» – 20! 

22. decembrī Engures kultūras namā Ziemassvētku ballei pulcējās zivju pārstrādes uzņēmuma «Unda» darba kolektīvs. Šoreiz tā nebija parasta, ikgadēja Ziemassvētku svinēšana, bet gan uzņēmums pie svētku egles atzīmēja savu 20. dzimšanas dienu.

Tuvi un tāli ciemiņi pansionātā «Rauda» /FOTO/ (2)

Trešdien, 19. decembrī, Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, novada sociālā dienesta vadītāja Ina Balgalve un sociālā darbiniece Inita Kanenberga «Raudas» pansionātā dzīvojošos novadniekus sveica Ziemassvētkos.

Trešās adventes koncertā Milzkalnē (1)

16. decembrī Milzkalnes tautas namā notika 3. adventes koncerts «Brīnumu gaidot». Koncertu Milzkalnes un tuvākas apkārtnes iedzīvotājiem sniedza Engures Mūzikas un mākslas skolas jaunie mūziķi.

Sniega ziņas Engures novadā 

Svētdienas rītā arī Engures novadā sākās lielākie pārbaudījumi autobraucējiem, kam vajadzēja nokļūt darbā. Vējš sniegu bija sapūtis no vienas vietas citā, veidodams dziļas, neizbraucamas kupenas.Kā mūs informēja Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, sūdzību, ka kāds novada teritorijā būtu ieputināts sniegā un nevarētu pārvietoties pa ielām un ceļiem, neesot.

Divreiz pa 12.12.12. jeb lapmežciemniecei Rozei Skujai – 100 (1)

12. decembrī Lapmežciemā Roze Skuja kopā ar saviem tuviniekiem svinēja savu 100. dzimšanas dienu. Viņa ir rīdziniece, nākusi no slavenās Zēbergu dzimtas, kam Latvijas pirmās brīvvalsts laikā piederējusi sava rēdereja. Rozes kundzes dzimšanas datums ir 1912. gada 12. decembris jeb, kā saka, maģiskais 12.12.12.

Specbalva Baskāju takai konkursā «Jaunais tūrisma produkts 2012» 

7. decembrī tika noskaidroti un nosaukti konkursa «Jaunais tūrisma produkts 2012» uzvarētāji. Katrā kategorijā pieci augstāk novērtētie tūrisma produktu veidotāji saņēma arī «Q Latvia» kvalitātes zīmi.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool