Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Ceļotāju dienā Ķemeru nacionālajā parkā 

5. maijā Ķemeru Nacionālajā parkā notika Ceļotāju diena, kurā plašākai sabiedrībai bija iespējas iepazīt šīs teritorijas daudzveidību.

Milzkalnē sadziedas bērnu un jauniešu popgrupas (1)

Milzkalnes tautas namā 6. maijā notika bērnu popgrupu un studiju sadziedāšanās. Šāds kopkoncerts ar devīzi “Saulīte smaida, dziesmiņas gaida", jau ir kļuvis par tradīciju – uz sadziedāšanos dažāda vecuma bērni un jaunieši sabrauc jau trešo gadu.

Kaņiera ezerā atklāta atjaunotā laivu bāze 

3. maijā tika prezentēta Kaņiera ezerā atjaunotā laivu bāze. Pašlaik šeit atjaunots un pārbūvēts ir it viss: ieklāts bruģītis, no jauna uzbūvēta administrācijas ēka, atjaunotas laipas. Pie bāzes administrācijas ēkas uzcelts arī putnu vērošanas tornis, jo Kaņiera ezers ir ne tikai bagāts zivīm, bet tā ir arī mājvieta daudzām putnu sugām.

Smārdē turpina iekopt Vēja dārzu (1)

Smārdē līdzās K. Zāles piemineklim, 1. pasaules karā kritušo strēlnieku piemiņas vietai tiek iekopts Vēju dārzs. Talkas regulāri šeit notiek jau vairākus gadus pēc kārtas. Pagasta iedzīvotāji Vēju dārza veidošanā piedalās labprāt un strādā pašaizliedzīgi.

Prezidents Andris Bērziņš talko Lapmežciema Gausajā jūdzē /FOTO/ (1)

Lapmežciema Gausajā jūdzē Lielajā talkā piedalījās Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš. Viņš talciniekiem novēlēja veiksmīgu darbu un uzsvēra, ka ir labi, ka šajā dienā sakopj ar atkritumiem piegružotās vietas, bet sevišķi nozīmīgi ir radīt kaut ko jaunu. Šajā gadījumā tie būs krasta kāpu stiprinājumi ar pinumiem no kārklu klūgām.

Krišjānis Kariņš viesojas Engurē 

Pagājušās nedēļas nogalē ar Engures iedzīvotājiem un vidusskolas jauniešiem tikās Eiroparlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Līnijdeju festivāls Milzkalnē 

14. aprīļa vakarā Milzkalnes Tautas namā notika līnijdeju festivāls.

Lieldienas Smārdes kultūras centrā 

Tā kā Lieldienas bija sniegotas, tad Smārdes „Vēja dārzā" iecerēto svētku tradīciju pasākumi tika pārcelti uz Smārdes kultūras centru pamatskolā.

Siltinās skolu ēkas Lapmežciemā un Engurē (1)

Novadā noslēgts līgums par Engures vidusskolas un skolas internāta, Lapmežciema pamatskolas un pirmsskolas izglītības iestādes ēku siltināšanas darbiem, kurus veiks SIA «Uzars celtniecība». Engures pagastā paredzēts veikt darbus Ls 24 8720,40 apmērā, bet Lapmežciemā – par Ls 88 367,92. Siltināšanas darbiem paredzētais ES finansējums ir 86% no nepieciešamās summas, pašvaldības finansējums – 15%. Engurē paredzēts […]

Notikusi Engures novada teritorijas plānojuma pirmā sabiedriskā apspriešana 

Engures novadā izstrādā novada teritorijas plānojumu. Darbu veic SIA «Reģionālie projekti».

Laimdotai Silavai 40. radošā darba gads (1)

Sestdienas vakarā Milzkalnes tautas nama zāle bija piepildīta, uz skolotājas un vairāku ansambļu vadītājas Laimdotas Silavas 40 radoša darba gadu jubileju pulcējās visi tie, kuri ir draugos ar dziesmu.

Lapmežciema bibliotēka tiks pie jaunām, izremontētām telpām 

Lapmežciemā vecās pagastmājas pirmā stāva telpās Liepu ielā 4 notiek vērienīgs remonts. Šeit atbrīvotas pirms tam kādam būvmateriālu veikalam iznomātās telpas, kas nu tiek remontētas. Paredzēts, ka uz šīm telpām pārcelsies Lapmežciema bibliotēka un interneta pieslēguma punkts.

Milzkalnē izdejots un izspēlēts stāsts «Izrāde» (2)

10. marta vakarā Milzkalnes tautas namā notika modes deju studijas «Alegorija» vecākās grupas uzvedums «Izrāde».

Engures bērnudārzam «Spārīte» 25. dzimšanas diena (1)

Sestdien, 3. martā, Engures bērnudārzs jeb, kā tagad pieņemts teikt, pirmsskolas izglītības iestāde «Spārīte» svinēja 25. dzimšanas dienu.

Cepuru balle Engurē 

2. martā 15.00 Engures vecajā jūras skolā notiks tikšanās ar cepuru kolekcijas īpašnieci Lidiju Rozenu-Plikausi.

Pasākumu kalendārs

2018.09.23 | 10:00

Miķeļdienas gadatirgus Jaunpilī 

2018.09.23 | 15:00

Kino Slampē 

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool