Trešdiena, 2018. gada 14. novembris
Fricis, Vikentijs, Vincents

Medus draugu diena Engurē 

Sestdien Engurē, Kursas ielā 10, sagaidīja daudzus ciemiņus. Pie biškopjiem Ilzes un Jura Roņiem visas dienas garumā brauca tie, kas vēlējas iepazīties ar biškopību.

Lapmežciemā atklāj gleznotājas Anitas Melderes portretu izstādi 

8. septembrī Lapmežciema muzejā pulcējās vietējie mākslas mīļotāji un mākslinieki, lai izstādes atvēršanas svētkos sveiktu savējo – kaimiņieni, skolotāju, mākslinieci – Anitu Melderi.

Atsavina nekustamos īpašumus par labu «Tukums airport» (5)

19. martā Engures novada domē tika saņemts SIA «Tukums airport» iesniegums, kurā uzņēmums lūdza atsavināt pašvaldībai piederošos nekustamos īpašumus 101,06 ha un 39,73 ha platībā, ieguldot abus īpašumus uzņēmuma SIA «Tukums airport».

Milzkalnē gatavojas celt Ceļu muzeja tehnikas ekspozīcijas halli 

Pie smagnējiem Šlokenbekas muižas vārtiem iespējams iepazīties ar jaunā ceļu muzeja būvniecības ieceri. Iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties tās sabiedriskajā apspriešanā, kas sākusies 20. augustā un turpināsies līdz 27. septembrim, kad paredzēta sabiedriskās apspriešanas sapulce.

Engures baznīcai mainīs jumtu, durvis un krāsos fasādi (3)

Engures baznīcai tiek remontēts jumts. Kā pastāstīja draudzes priekšniece Marta Ruka, draudze krājusi naudu, ko guvusi no zemes iznomāšanas, pārdevusi nelielu meža gabalu, vākusi ziedojumus, kā arī pieņēmusi Somijas draugu palīdzību. Saliekot visus kopā, nolemts uzlikt baznīcai jaunu jumtu, nokrāsot sienas, nomainīt durvis.

Sestdien uz Saieta namu Engurē! 

Sestdien, 24. augustā, Engures Saieta namā būs tikšanās ar vizuālas mākslas pedagoģi Māru Alksni. Šeit atklās viņas izstādi «Zīds un rotas».

Smārdes skolā gatavojas jaunajam mācību gadam (1)

23. augustā Smārdes pamatskolas skolēnu vecāki pulcēsies uz sapulci, lai iegūtu informāciju par jauno mācību gadu.

Latvijas valsts specializētie atašeji viesojas Engures novadā (3)

Engures novada Smārdes pagasta «Eglājus» apmeklēja Latvijas valsts pārstāvji Briselē – specializētie atašeji no Zemkopības, Finanšu un Ārlietu ministrijām, lai iepazītos ar Kurzemes saimniecību attīstību un ikdienas problēmām.

Smārdes pagasts uzņem viesus no Vācijas 

Šonedēļ Smārdes pagasts sagaidīja viesus no draugu pašvaldības Ostervesēdes (Vācija).

Milzkalnes sākumskolā rit remontdarbi 

Pie Milzkalnes sākumskolas (bijušā tautas nama) ēkas notiek remontdarbi, kurus veic SIA «Amatnieks» celtnieki.

Zvejniekciemos Jūras un Zvejnieku svētkus svin /FOTO/ 

Jūlija otrajā sestdienā Zvejnieku svētkus svin Lapmežciemā, bet Engurē – Jūras svētkus. Kā Lapmežciemā tā arī Engurē svētku pasākumu bija daudz. Katrs sev tīkamāko varēja izvēlēties. Sportot, dziesmas un mūziku klausīties, kā arī vaigā satikt Jūras bosu Neptūnu un viņa valšķīgās nāras.

Tenorsaksofons – dāvana no Japānas Engures mūzikas un mākslas skolai 

Engures Mūzikas un mākslas skolā sagaidīja viesus no Japānas, kas ieradās ar skolai visnotaļ noderīgu dāvanu – tenorsaksofonu. To skolas direktorei pasniedza Latvijas goda konsuls Japānas Okinavas salā Onags Scshimitsu un Arakaki Shukichi. Viņus pavadīja mūsu valsts aizsardzības ministrs Artis Pabriks, kas ir skolas vecāku padomes loceklis.

Smārdē ūdenssaimniecības projekta darbi rit, atbilstoši grafikam 

Smārdes ciemā norisinās ūdenssaimniecības projekta 3. kārta, kurā paredzēts veikt ūdensvada izbūvi un kanalizācijas kolektora rekonstrukciju, kā arī kanalizācijas sistēmas ierīkošanu. Projekta kopējās izmaksas – Ls 991 617. Darbus veic pilnsabiedrība «MMC-Būve».

Engures vidusskolai – balva par sasniegumiem 

Trešdien, 20. jūnijā, Izglītības un zinātnes ministrijā tika sveiktas skolas, kuru audzēkņi 2011./2012. mācību gadā guvuši panākumus mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos.

Top fotoizstāde par zvejnieku darbu un dzīvi (1)

Zvejnieku svētkos 14. jūlijā iecerēts atklāt interesantu starptautiska mēroga fotoizstādi par piekrastes zvejnieku dzīvi. Pašlaik gan vēl nav zināms, vai izstāde notiks Engurē vai Lapmežciemā.

Pasākumu kalendārs

2018.11.14 | 13:00

Vēstures lekcija «Pils tornī» Tukumā 

2018.11.14 | 14:00

Kino Kandavā 

2018.11.14 | 14:30

Lasītāju klubiņš Jaunpilī 

2018.11.14 | 18:00

Koncerts Tukuma mūzikas skolā 

2018.11.14 | 19:30

Voljebols Smārde 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool