Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Krievijas tūrisma speciālisti pieredzes apmaiņā apmeklē Enguri (1)

15. maijā Klapkalnciemā plānojās nozīmīgs pasākums – 11 Krievijas žurnālistu vizīte. Tomēr, nonākot tuvāk notikuma vietai, noskaidrojās, ka cienījamie viesi ir Lauku tūrisma speciālisti, kas Lauku Atbalsta dienesta rīkotā pieredzes apmaiņas braucienā, izmetot trīs dienu loku cauri Kurzemei.

Lapmežciemā un Engurē norisināsies semināri par drošību uz ūdens 

No 17. līdz 24. maijam Krasta apsardzes dienests sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu 7 piekrastes pašvaldībās – Lapmežciemā, Engurē, Pāvilostā, Salacgrīvā, Saulkrastos, Rojā un Mērsragā – zvejas, atpūtas un tradicionālo kuģu vadītājiem, kā arī ikvienam interesentam organizēs bezmaksas seminārus par drošību uz ūdens.

Priekšvēlēšanu diskusija Engures novadā (28)

Kā katru reizi pirms vēlēšanām, arī šoreiz mūsu laikraksts dod iespēju izteikties deputātu kandidātiem, kas pretendē uz vietu novada domē. Vienlaikus šais sarunās aicinām piedalīties iedzīvotājus, kuri var uzdot sasāpējušus jautājumus kandidātiem.

Antīkie automobiļi dosies uz Jaunmoku pili un Šokolādes muzeju 

Sestdien, 11. maijā, no 10.15 līdz 11.30 Latvijas Antīko automobiļu klubs (AAK) apmeklēs Jaunmoku pili un Šokolādes muzeju Pūrē. Kā jau tradicionāli katru gadu, tā arī šogad AAK sezonu atklāj Padomju Tehnikas sekcija.

11. maijā atklāj sev Ķemeru nacionālo parku! 

Jau šajā nedēļas nogalē – sestdien, 11. maijā, – trešo gadu pēc kārtas Ķemeru nacionālajā parkā notiks Ceļotāju diena, aicinot izbaudīt virkni visdažādāko dabas piedzīvojumu.

Darba svētkos Smārdes «Vēju dārzā» 

1. maija rītā – Darba svētkos – Smārdes iedzīvotāji devās uz «Vēju dārzu». Tas lietainās talkas dienas dēļ, jo tika nolemts dārzā pastrādāt 1. maijā. Talkas dienā ap košumkrūmiem tika ieklāta melnā plēve, lai pēc tam uz tās uzbērtu mulču.

Vēlēšanu iecirkņa maiņu iespējams reģistrēt arī internetā 

Līdz 7. maijam vēlētāji Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) tīmekļa vietnē www.pmlp.gov.lv var izmantot iespēju elektroniski mainīt sākotnēji piešķirto vēlēšanu iecirkni 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās.

Arī Engures talcinieki lietus nenobijās 

Lielās talkas dienas rīts pienāca lietains, tāpēc talkotāju skaits nebija pārāk kupls. Svens Magnuss Tolstiks aicināja uz talku uz Engures-Ķesterciema ceļa. Talkas sākumā viņš bija viens. Vienu maisu ar atkritumiem Svens bija pielasījis un bija paņēmis nākamo.

Visu novadu deju kolektīvi tiek uz Deju svētkiem /FOTO/ (10)

Tā var raksturot 28. aprīļa Tukuma deju apriņķa deju kolektīvu skates iznākumu. Šī bija pēdējā no pavisam 31 skates, kas, gatavojoties XV Deju svētkiem, jau no februāra norisinājās visā Latvijā.

Bezmaksas autobusa ekskursija pa Ķemeru nacionālo parku 

Šogad jau trešo gadu pēc kārtas Ķemeru nacionālajā parkā tiks rīkota Ceļotāju diena – pasākums, kura mērķis ir parādīt ĶNP neticamo daudzveidību, dodot iespēju iepazīt gan dabas un kultūrvēstures vērtības, gan arī vietējo uzņēmēju piedāvājumu.

Apturēta pansionāta «Rauda» pārbūve (1)

Pirms pāris dienām uzklausījām pansionāta «Rauda» iedzīvotāju un darbinieku lūgumu palīdzēt. Pansionāta vadība bija paredzējusi veikt remonta darbus bijušajās rehabilitācijas telpās un aizbūvēt pašreizējo avārijas izeju un iespēju izkļūt uz balkona, ierīkojot vēl vienu jaunu istabiņu.

«Reformu partijas» saraksts Engures novadā (14)

Kā trešie deputātu kandidātu sarakstu Engures novada pašvaldības vēlēšanām iesniedza «Reformu partija». Sarakstā ir septiņi deputātu kandidāti.

Rekonstruē Smārdes pamatskolas stadionu 

Zemes darbi sākušies Smārdes pamatskolas stadionā. Šeit darbus veic SIA «Strabag». Trīs mēnešu laikā paredzēts veikt stadiona rekonstrukciju. Veicot zemes darbus, paredzēts, ka lieko grunti izmantos kalniņa ierīkošanai Smārdes centrā.

Vai laiks dedzināt raganas? (11)

Februārī uzsākām rakstu sēriju par to, kā un kāpēc luterāņu mācītājam Raitim Evamoisam izdevās atcelt latvisko tradīciju pasākumu Engures pirmsskolas izglītības iestādē «Spārīte». Uzklausījām dažādus viedokļus un Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa atzina, ka kļūdījies, respektējot mācītāja aicinājumu un iesakot bērnudārza vadītājai atcelt pasākumu.

Milzkalnē nepatiess autobusu saraksts izbojā dienu 

Lasītājs jautā: – Sestdien vairāki cilvēki Milzkalnes autobusu pieturā gaidījām autobusu uz Tukumu. Pie pieturas redzams autobusu saraksts, kurā rakstīts, ka autobusam jāizbrauc no Milzkalnes 14.35. Laiku pastāvējuši un izgaidījušies, konstatējām, ka autobuss sestdienās no Milzkalnes uz Tukumu iet 14.05.

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool