Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Marihuānas audzētava neesot sadarbojusies ar Tukuma lidostu (16)

Smārdes industriālajā parkā atklāta marihuānas ražotne. Pagājušas vairākas dienas. Vēlējāmies uzzināt, kāds par notikušo ir pašvaldības viedoklis, kādi secinājumi izdarīti, kā iecerēts rīkoties turpmāk. Tāpēc uz sarunu aicinājām Engures novada domes priekšsēdētāju Gundaru Važu un izpilddirektoru Imantu Valeru.

Aizvadītas veiksmīgas makšķerēšanas sacensības 

Nu jau par tradīciju kļuvušas makšķerēšanas sacensības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ko organizē Latvijas Makšķernieku asociācijas aktīvists Valērijs Morozs. Šajās sacensībās aizvien aktīvi piedalās arī Tukuma invalīdu biedrības pārstāvji.

Sportiski aktīva nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē 

Šajā nedēļas nogalē Tukuma puse pulcēs soļotājus, riteņbraucējus un autobraucējus, kā arī viņu līdzjutējus. Sestdien, 21. septembrī, jau no 9.00 rītā pie Tukuma ledus halles, Stadiona ielā 3, Tukumā norisināsies Modra Liepiņa kausa izcīņa soļošanā.

Jūrā pie Ragaciema iepūš kaitbordistu 

Vakar, īsi pirms 16.00 Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta (JSF KAD) Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Riga) saņēma informāciju, ka jūrā pie Ragaciema iepūsts kaitbordists un paša spēkiem netiek krastā.

Engures novadā atsavina ievērojamu daudzumu marihuānas, aizturētas divas personas /FOTO/ (35)

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvade informē, ka 16.septembrī Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar VID Muitas Kriminālpārvaldes darbiniekiem kriminālprocesa ietvaros, sankcionētas kratīšanas laikā vienā no angāriem Engures novada Smārdes pagastā atsavinājuši lielu daudzumu marihuānas.

Medus dienā Engurē /FOTO/ 

Pagājušajā gadā Latvijas Biškopības biedrībā aizsāka jaunu tradīciju organizēt Medus dienu dravā. Šajā pasākumā ikvienam ir iespēja iepazīties ar dravu, ar darbiem, kas dravā veicami, kā arī ar biškopības produkciju un citiem ar nozari saistītiem jautājumiem.

Izbaudi pasākumiem krāšņu nedēļas nogali Tukuma pusē 

Visā Latvijā plaši tiek atzīmētas Dzejas dienas un arī Tukums nav izņēmums. Dzeja tiks lasīta 2 dienu garumā, sākot no piektdienas, 13. septembra, 20:00, kur dzelzceļa stacijā Tukums I tiks atklāta vēsturiska fotogrāfiju izstāde un jaunieši lasīs dzeju.

Latvijas bitenieki aicina apmeklēt dravas Medus dienā 14. septembrī 

Pagājušajā gadā Latvijas Biškopības biedrība (LBB) aizsāka jaunu tradīciju – Medus dienu dravā, kad viesojoties pie biškopja bija iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to.

Engures triatlona klubs noslēdz savu pirmo sezonu 

Engures triatlona klubs 31. augustā Ventspilī piedalījās triatlona sezonu noslēdzošajās sacensības «Latvijas atklātais čempionāts» un «Baltijas Jūras kausa» izcīņa triatlona sprinta distancē, tādējādi noslēdzot savu debijas sezonu šai nebūt ne vieglajā izturības sporta veidā.

Smārdes bibliotēkā apskatāmas gleznu izstādes «Krāsaina vasara» un «Gadalaiki» 

Smārdes bibliotēkā viesojās mākslinieki, brālis un māsa – Nadežda Izeņova un Vjačeslavs Lavrinovičs. Nadeždas gleznās «Krāsaina vasara» pasākuma apmeklētāji varēja apskatīt jau ilgāku laiku, taču Vajčeslava akvareļi tiks nodoti skatītāju vērtējumam tuvākajās dienās.

Engures novadā pirmklasnieku vecākiem izmaksās Ls 20 

Engures novada domes sēde 20. augustā deputāti nolēma to skolēnu vecākiem (par Engures novadā deklarētu bērnu), kas pirmo reizi uzsāks skolas gaitas, 1. septembrī izmaksāt vienreizēju materiālu palīdzību 20 latu apmērā.

Pieejama mobilā aplikācija «Visit Tukums» (2)

No 23. augusta viedtālruņu lietotājiem bez maksas ir pieejama Tukuma Tūrisma informācijas centra izveidotā mobilā aplikācija «Visit Tukums». Šobrīd tā pieejama Android versijā un pēc nedēļas tā būs pieejama arī I-phone lietotājiem.

Lielo tīreļa laipu brīvdienās varēs iziet gida pavadībā 

Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas apmeklētājiem atkal ir pieejamas Ķemeru nacionālā parka Lielā tīreļa laipas. Lai bagātīgāk iepazītu interesanto un unikālo purva dabu, SIA «Ķemeru takas» informē par jauna pakalpojuma pieejamību apmeklētājiem: regulāras pastaigas gida pavadībā.

Policisti stāsta par drošību (2)

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, kalaikā no 18. līdz 23. augustam hroniski slimo bērnu (ar dažādiem fiziskiem un attīstības jautājumiem) draugu biedrība «Sūrābele» organizēja vasaras nometni bērniem ar īpašām vajadzībām.

Engures novadā uzstādīta jauna 3G bāzes stacija (2)

 Engures novada Engures pagastā darbu sākusi jauna “Tele2” trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacija. Tās uzstādīšana ir būtiska, jo blakus vēl augstvērtīgākai sakaru kvalitātei nodrošina ātrgaitas mobilā interneta iespējas “Tele2” tīklā. Šī gada sākumā jauna “Tele2” 3G bāzes stacija sāka darbību arī Engures novada Lapmežciemu un Smārdes pagastos.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool