Sestdiena, 2019. gada 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Smārdē atzīmē Jāņa Baltvilka dzimšanas dienu (2)

Vakar, 24. jūlijā, Smārdes bibliotēkā pulcējās jaunie lasītāji – skolēni, lai kopīgi ar bibliotēkas darbiniekiem Guntu Frišfeldi, viņas palīgiem Martu Fogeli un Raimondu Ērgli atzīmētu novadnieka ornitologa, rakstnieka un dzejnieka dzimšanas dienu.

Teodora Reitera balvas pasniedza Milzkalnē 

12. jūlijā Milzkalnes tautas namā pieminēja izcilo diriģentu un arī Dziesmu svētku virsdiriģentu Teodoru Reiteru un pasniedza viņa vārdā nosaukto Gada balvu mūzikā.

Engures novadā jauns izpilddirektors (11)

16. jūlijā Engures novada domes sēdē deputāti par domes izpilddirektoru iecēla Imantu Valeru un no šī amata atbrīvoja Daci Galanderi, kura pildīja gan Lapmežciema pagasta pārvaldes vadītājas, gan izpilddirektores pienākumus.

Labestības diena Apšuciemā 

Uz Labestības dienu Apšuciema skolā bija sabraukušas vairākas kuplas Sēmes un Tukuma ģimenes – apmēram 20 bērni un viņu vecāki

Pasākumiem bagāta nedēļas nogale Tukumā (1)

Vasaras viducī Tukuma pusē sarūpēti pasākumi ikvienam „gardēdim”, sākot ar mūzikas festivālu un mākslas izstādēm un beidzot ar jūras svētkiem un jestrām zaļumballēm.

Slēgts ceļš uz Klapkalnciemu 

Jautā lasītājs: – Jau trešo dienu uz Klapkalnciema ceļa notiek remontdarbi, un šis ceļš autobraucējiem ir slēgts. Taču nekādas zīmes nav uzliktas, nekādas informācijas par to nav bijis. Iznāk tā, ka cilvēkiem šādi darbi ir jāuzmin.

Cērkstē notiek rallija treniņi (2)

Šodien, 28. jūnijā, Engures novada Cērkstē notika rallija treniņi, kuros piedalījās braucēji no O-kartes autosporta akadēmijas – Kristaps Feldmanis, Ralfs Sirmacis un Emīls Blūms. Visi trīs gatavojas Latvija rallija čempionātam 5. posmam, kas notiks 19. jūlijā Igaunijā.

Atjauno Sarkanās armijas karavīru Brāļu kapus (2)

Klapkalnciemā atrodas Brāļu kapi, kuros guldīti 1944. gadā kritušie 93 zināmi un četri nezināmi Sarkanās armijas karavīri. Gadu gaitā šos brāļu kapus sagrauzis laika zobs.

Zāļu vakars Vēju dārzā (1)

Pašos vasaras Saulgriežos, kad ir visīsākā nakts, Smārdes pagasta Vēju dārzā pulcējās līgotāji uz zāļu vakaru. Koncertu sniedza pagasta pašdarbības kolektīvi, Līgo dziesmas un Saulgriežu tradīcijas mācīja folkloras kopa «Milzkalnieki»

Atkārtoti par Engures novada domes priekšsēdētāju ievēl Gundaru Važu (6)

18. jūnijā deputāti pulcējas uz savu pirmo sēdi. Neatliekamu darba pienākumu dēļ uz pirmo sēdi nebija ieradies deputāts Ģirts Krūmiņš. Pirmais darbs, kas deputātiem bija jāveic – jāievēl domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks.

«Alegorija» atzīmē piekto dzimšanas dienu (13)

Svētdien, 9. jūnijā, Milzkalnes tautas namā notika deju studijas «Alegorija» piecu gadu jubilejas iestudējums – mūzikls.

Engurē labiekārto stāvlaukumu 

Atpūtas sezona jau ir sākusies, taču Engures novada pašvaldības uzņēmums «Krants» autostāvvietā Gausajā jūdzē vēl steidz paveikt pēdējos darbus, lai stāvvieta varētu darboties ar pilnu jaudu

Klapkalnciemā noskaidro labākos velosipēdistus 

Rīgas Tehniskās universitātes atpūtas un sporta bāzē «Ronīši» piektdien un sestdien notiek jauno satiksmes dalībnieku sacensības, kurās noskaidros Latvijas labākos velosipēdistus

Lielās Ķemeru tīreļa laipas atklāšana plānota vasaras otrajā pusē (2)

Lielā Ķemeru tīreļa laipa netiks atklāts jūnija sākumā, jo būvniecības darbi šajā objektā joprojām turpināsies un Dabas aizsardzības pārvalde šī objekta atklāšanu plāno vasaras otrajā pusē.

Skolēniem zudusi interese par IT; informātiku jāsāk mācīt agrāk (3)

Vārds ”dators” un datorspēles jaunajai paaudzei ir ikdiena, taču vien retais zina, kas šīm spēlēm “ir vēderā” un kā tās darbojas, taču vēl mazāk jauniešu spēj paši izdomāt programmu, lai kaut jel ko līdzīgu spēlei veidotu paši.

Pasākumu kalendārs

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

2019.04.20 | 12:00

Daiļslidošana Tukumā 

2019.04.20 | 12:00

Lieldienas Džūkstes pasaku muzejā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool