Trešdiena, 2019. gada 23. janvāris
Strauta, Grieta, Rebeka

Cērkstē notiek rallija treniņi (2)

Šodien, 28. jūnijā, Engures novada Cērkstē notika rallija treniņi, kuros piedalījās braucēji no O-kartes autosporta akadēmijas – Kristaps Feldmanis, Ralfs Sirmacis un Emīls Blūms. Visi trīs gatavojas Latvija rallija čempionātam 5. posmam, kas notiks 19. jūlijā Igaunijā.

Atjauno Sarkanās armijas karavīru Brāļu kapus (2)

Klapkalnciemā atrodas Brāļu kapi, kuros guldīti 1944. gadā kritušie 93 zināmi un četri nezināmi Sarkanās armijas karavīri. Gadu gaitā šos brāļu kapus sagrauzis laika zobs.

Zāļu vakars Vēju dārzā (1)

Pašos vasaras Saulgriežos, kad ir visīsākā nakts, Smārdes pagasta Vēju dārzā pulcējās līgotāji uz zāļu vakaru. Koncertu sniedza pagasta pašdarbības kolektīvi, Līgo dziesmas un Saulgriežu tradīcijas mācīja folkloras kopa «Milzkalnieki»

Atkārtoti par Engures novada domes priekšsēdētāju ievēl Gundaru Važu (6)

18. jūnijā deputāti pulcējas uz savu pirmo sēdi. Neatliekamu darba pienākumu dēļ uz pirmo sēdi nebija ieradies deputāts Ģirts Krūmiņš. Pirmais darbs, kas deputātiem bija jāveic – jāievēl domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks.

«Alegorija» atzīmē piekto dzimšanas dienu (13)

Svētdien, 9. jūnijā, Milzkalnes tautas namā notika deju studijas «Alegorija» piecu gadu jubilejas iestudējums – mūzikls.

Engurē labiekārto stāvlaukumu 

Atpūtas sezona jau ir sākusies, taču Engures novada pašvaldības uzņēmums «Krants» autostāvvietā Gausajā jūdzē vēl steidz paveikt pēdējos darbus, lai stāvvieta varētu darboties ar pilnu jaudu

Klapkalnciemā noskaidro labākos velosipēdistus 

Rīgas Tehniskās universitātes atpūtas un sporta bāzē «Ronīši» piektdien un sestdien notiek jauno satiksmes dalībnieku sacensības, kurās noskaidros Latvijas labākos velosipēdistus

Lielās Ķemeru tīreļa laipas atklāšana plānota vasaras otrajā pusē (2)

Lielā Ķemeru tīreļa laipa netiks atklāts jūnija sākumā, jo būvniecības darbi šajā objektā joprojām turpināsies un Dabas aizsardzības pārvalde šī objekta atklāšanu plāno vasaras otrajā pusē.

Skolēniem zudusi interese par IT; informātiku jāsāk mācīt agrāk (3)

Vārds ”dators” un datorspēles jaunajai paaudzei ir ikdiena, taču vien retais zina, kas šīm spēlēm “ir vēderā” un kā tās darbojas, taču vēl mazāk jauniešu spēj paši izdomāt programmu, lai kaut jel ko līdzīgu spēlei veidotu paši.

Uzzini, ko darīt nedēļas nogalē Tukuma pusē 

Šajā nedēļas nogalē pasākumi Tukuma pusē būs piemēroti dažādām gaumēm un ieinteresēs gan mūzikas un mākslas cienītājus, gan aktīvās atpūtas piekritējus.

Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās noskaidros Latvijas labākos velosipēdistus 

Piektdien un sestdien, 7. un 8. jūnijā, notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sacensību «Jauno satiksmes dalībnieku forums» (JSDF) lielais Latvijas fināls, kurā spēkiem mērosies teju 200 Latvijas labākie jaunie velosipēdisti. Savukārt fināla uzvarētāji septembra beigās dosies uz Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Melnkalnē.

Ķesterciemnieki talko topošajā sporta laukumā /FOTO/ (3)

Kad sestdienas, 25. maija, rītā piecas minūtes pirms izziņotā talkas sākuma ierodas topošajā Ķesterciema sporta laukumā, redzu vien divus norūpējušos biedrības «Engures sportam» aktīvistus – ķesterciemnieku Mārtiņu Gūtmani un engurnieku Gintu Freinātu.

Mudīte Bērziņa – ienācēja, bet tik un tā – savējā 

Mudīte Bērziņa sevi par lapmežciemnieci sauc jau 50 gadus. 18. maijā viņa atzīmēja apaļu jubileju. Dažkārt šķiet, ka dzīvē nekas nenotiek tāpat vien. Un arī šoreiz – Mudītes jubileja sakrita reizē ar skaistu Lapmežciemā viņas pašas izlolotu pasākumu – Muzeja nakti, kas guvusi jau tādu kā mazo Zvejnieksvētku statusu.

Pašvaldību vēlēšanu provizoriskie rezultāti (72)

Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotajiem datiem pašvaldību vēlēšanās 1. jūnijā novadu domēs ievēlēti:

Rīts Milzkalnes vēlēšanu iecirknī (1)

Vēlēšanu rīts Milzkalnē atnācis saulainas, silts un kluss. Pulksten. 7.00 no rīta brīvdienās lielāka iedzīvotāju daļa vēl atpūtās.

Pasākumu kalendārs

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

2019.01.23 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool