Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Atkārtoti par Engures novada domes priekšsēdētāju ievēl Gundaru Važu (6)

18. jūnijā deputāti pulcējas uz savu pirmo sēdi. Neatliekamu darba pienākumu dēļ uz pirmo sēdi nebija ieradies deputāts Ģirts Krūmiņš. Pirmais darbs, kas deputātiem bija jāveic – jāievēl domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks.

«Alegorija» atzīmē piekto dzimšanas dienu (13)

Svētdien, 9. jūnijā, Milzkalnes tautas namā notika deju studijas «Alegorija» piecu gadu jubilejas iestudējums – mūzikls.

Engurē labiekārto stāvlaukumu 

Atpūtas sezona jau ir sākusies, taču Engures novada pašvaldības uzņēmums «Krants» autostāvvietā Gausajā jūdzē vēl steidz paveikt pēdējos darbus, lai stāvvieta varētu darboties ar pilnu jaudu

Klapkalnciemā noskaidro labākos velosipēdistus 

Rīgas Tehniskās universitātes atpūtas un sporta bāzē «Ronīši» piektdien un sestdien notiek jauno satiksmes dalībnieku sacensības, kurās noskaidros Latvijas labākos velosipēdistus

Lielās Ķemeru tīreļa laipas atklāšana plānota vasaras otrajā pusē (2)

Lielā Ķemeru tīreļa laipa netiks atklāts jūnija sākumā, jo būvniecības darbi šajā objektā joprojām turpināsies un Dabas aizsardzības pārvalde šī objekta atklāšanu plāno vasaras otrajā pusē.

Skolēniem zudusi interese par IT; informātiku jāsāk mācīt agrāk (3)

Vārds ”dators” un datorspēles jaunajai paaudzei ir ikdiena, taču vien retais zina, kas šīm spēlēm “ir vēderā” un kā tās darbojas, taču vēl mazāk jauniešu spēj paši izdomāt programmu, lai kaut jel ko līdzīgu spēlei veidotu paši.

Uzzini, ko darīt nedēļas nogalē Tukuma pusē 

Šajā nedēļas nogalē pasākumi Tukuma pusē būs piemēroti dažādām gaumēm un ieinteresēs gan mūzikas un mākslas cienītājus, gan aktīvās atpūtas piekritējus.

Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās noskaidros Latvijas labākos velosipēdistus 

Piektdien un sestdien, 7. un 8. jūnijā, notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sacensību «Jauno satiksmes dalībnieku forums» (JSDF) lielais Latvijas fināls, kurā spēkiem mērosies teju 200 Latvijas labākie jaunie velosipēdisti. Savukārt fināla uzvarētāji septembra beigās dosies uz Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Melnkalnē.

Ķesterciemnieki talko topošajā sporta laukumā /FOTO/ (3)

Kad sestdienas, 25. maija, rītā piecas minūtes pirms izziņotā talkas sākuma ierodas topošajā Ķesterciema sporta laukumā, redzu vien divus norūpējušos biedrības «Engures sportam» aktīvistus – ķesterciemnieku Mārtiņu Gūtmani un engurnieku Gintu Freinātu.

Mudīte Bērziņa – ienācēja, bet tik un tā – savējā 

Mudīte Bērziņa sevi par lapmežciemnieci sauc jau 50 gadus. 18. maijā viņa atzīmēja apaļu jubileju. Dažkārt šķiet, ka dzīvē nekas nenotiek tāpat vien. Un arī šoreiz – Mudītes jubileja sakrita reizē ar skaistu Lapmežciemā viņas pašas izlolotu pasākumu – Muzeja nakti, kas guvusi jau tādu kā mazo Zvejnieksvētku statusu.

Pašvaldību vēlēšanu provizoriskie rezultāti (72)

Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotajiem datiem pašvaldību vēlēšanās 1. jūnijā novadu domēs ievēlēti:

Rīts Milzkalnes vēlēšanu iecirknī (1)

Vēlēšanu rīts Milzkalnē atnācis saulainas, silts un kluss. Pulksten. 7.00 no rīta brīvdienās lielāka iedzīvotāju daļa vēl atpūtās.

Apbalvo skolēnus un viņu skolotājus par sasniegumiem mācībās, sportā, mūzikā un mākslā /FOTO/ (1)

31. maijā Tukuma 2. pamatskolā tika sveikti Tukuma un Engures novada labākie skolēni un viņu skolotāji – par augstiem rezultātiem reģiona, valsts un starptautiskajās sporta sacensībās un čempionātos, mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, mūzikas un mākslas konkursos un biennālēs.

Engures Mākslas dienā piedalās 200 bērnu /FOTO/ (1)

Šodien, 30. maijā Engurē norisinājās Mākslas dienas. Ap 200 bērnu no trim skolām – Mākslas, vidusskolas un bērnudārza – izrādīja savas radošās prasmes, apgleznojot mazus un lielus akmeņus (tos no meža vedusi kultūras nama direktore Baiba Dorne).

Talkā sakopts Smārdes mežiņš 

19. maijā Smārdes mežiņā notika takas sakopšanas talka, kuru organizēja «LIFE+» projekts «Hydroplan» sadarbībā ar Ķemeru nacionālā parka draugu biedrību. Talkā piedalījās 10 vietējie iedzīvotāji un 5 pārstāvji no projekta «Hydroplan» un Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas.

Pasākumu kalendārs

2018.09.20 | 10:30

Tikšanās ar dzejnieci Tumē 

2018.09.21 | 9:30

Olimpiskā diena Kandavā 

2018.09.21 | 10:00

«Olimpiskā diena» Tukumā 

2018.09.21 | 13:00

Izrāde «Dželsamīno melu zemē» Tukumā 

2018.09.21 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool