Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Engurē un Kandavā visvairāk “ēnoti” policisti 

Engures un Kandavas novados, tāpat kā citviet Latvijā, trešdien, 12. februārī, norisinājās Ēnu diena. Tās mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām, ar darba ikdienu.

Gleznotājai Jolantai Balodei – 50 (1)

8. februārī Engures saieta namā atklāj gleznotājas Jolantas Balodes jubilejas izstāde. Viņa ir savējā Tukuma Tēlotājmākslas studijā un čakls darbarūķis trijās mācību iestādēs (tostarp Engures Mākslas un mūzikas skolā)

Lapmežciemā atklāj skolēnu lietišķās mākslas izstādi /FOTO/ 

6. februārī Lapmežciema muzejā atklāja skolēnu lietišķās mākslas izstādi – keramika, kokapstrādes darbiņi, tekstilmākslas darinājumi un floristikas kompozīcijas, dūraiņi un zeķes, spilveni un lakati, krāsu kompozīcijas, šalles un paklājiņi, kārbiņas, piespraudes, apgleznotas pudeles.

Pagasti, kas atrodas Ventspils šosejas malā, sabrauc Milzkalnē /FOTO/ 

Sestdienas, 25. janvāra, vakarā Milzkalnes tautas namā uz tikšanos pasākumā «Liela, gara tēva josta» sabrauca visu to pagastu, kas atrodas Ventspils šosejas malā, pārstāvji. Ventspils šosejas malā esot seši novadi un 19 pagasti.

ACULIECINIEKS: Aizrautīgie hokejisti Smārdē 

Kamēr degunos un sārtajos vaigos ārā kniebj sals, tikmēr bars puišu steidz izmantot katru minūti, lai uzspēlētu hokeju svaigā gaisā uz lielā dīķa ledus! Ik pa laikam iemalko siltu tēju no līdzi paņemtā termosa un spēle var atsākties, un tā viņiem nav tikai izklaide vai hobijs, bet tā ir spēle, ko spēlē ar visu sirdi…

Šlokenbekas muižā atklāj viesnīcu (1)

Ceturtdien, 23. janvārī, Šlokenbekas muižā atklāja viesnīcu. Tradicionālo lenti negrieza, jo pirms gadiem četriem, pieciem viesnīca jau kādreiz darbojās. Nu tā izremontēta, saposta jaunai dzīvei. Turklāt labi piestāv jau esošajam Ceļu muzejam.

Vēju dārzā Smārdē uzstādītas ielu apgaismojuma lampas (2)

Vēju dārzā Smārdē uzstādītas divas ielu apgaismojuma lampas, kuras enerģiju gūst no saules gaismas vai vēja spēka. Dabai draudzīgais apgaismojums tika uzstādītas ar Eiropas Savienības «Leader» projekta atbalstu.

Madara Stūrmane iegūst konkursa «Senču aicinājums» simpātiju balvu (2)

Biedrības «Zemnieku Saeima» organizētāja lauksaimnieku Jaungada ballē paziņoja jauno lauksaimnieku konkursa «Senču aicinājums 2013» uzvarētājus. Par uzvarētāji tika atzīti Limbažu novada jaunie zemnieki Aija Šneidere un Jānis Miķelsons.

Tukuma pusē atklās jaunu viesnīcu (16)

23. janvārī tiks atvērta viesnīca «Šlokenbekas muiža». Viesnīca «Šlokenbekas muiža» ir ekonomiskās klases stila viesnīca, kura tika veidota kā „pozitīvā nodeva” Latvijas ceļu darbiniekiem, kas izglāba Šlokenbekas muižu no sabrukšanas un bojāejas

Tā Jauno gadu sagaidīja Tukumā, Kandavā un Milzkalnē! /FOTO/ (4)

Tukumā Jauno gadu sagaidīja galvenokārt pilsētas centrā Brīvības laukumā un Katrīnas laukumā pie svētku eglēm, vērojot svētku salūtus. Pirms tam ieklausoties valsts vadoņu un pilsētas mēra Jura Šulca uzrunās.

Mācekļu debija Olitas Gulbes jubilejas izstādē Lapmežciemā 

19. decembrī Lapmežciema muzejā atvēra Olitas Gulbes 60. dzimšanas dienai veltītu izstādi. Bija piepildījies arī mākslinieces vēlēšanās, lai šajā izstādē ar saviem darbiem piedalītos arī viņas mācekļi.

Lapmežciema vecākās paaudzes skolotājas tiekas Ziemas saulgriežos (1)

Lapmežciema vecākās paaudzes skolotājiem ir tradīcija – divas reizes gadā satikties, pakavēties atmiņās, pārrunāt jaunākos notikumus. Tikšanās vieta parasti ir Lapmežciema muzejā pie bijušās skolas direktores, pašlaik muzeja vadītājas Mudītes Bērziņas.

«Tukums Airport» jau otro reizi būs jāpārstrādā ietekmes uz vidi ziņojums (33)

17. decembrī Vides pārraudzības birojs publiskoja informāciju par to, ka SIA «Tukums Airport» atdots ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojums. Tas nozīmē, ka SIA «Tukums Airport» jau otro reizi būs jāpārstrādā ietekmes uz vidi ziņojums, kurā tika vērtēta Tukuma lidlauka paplašināšanas iecere, un jāorganizē ziņojuma sabiedriskā apspriešana.

Dace Lasenberga raksta savam un citu priekam 

Pirms gada iznāca lapmežciemnieces Daces Lasenbergas pirmā grāmata «Trīs stāsti lietainiem vakariem». Pašlaik šo grāmatu iespējams izlasīt internetā www.dacespasakas.lv/tuziks. Nu uzzinājām, ka autore gatavojas izdot otru grāmatiņu bērniem.

Svētku dievkalpojumi mūsu novados (1)

Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā 22. decembrī 11.00 Adventa ceturtās svētdienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu – pieaugušo kristību un iesvētes dievkalpojums. Dievkalpojumu vadīs mācītājs Mārcis Zeiferts. Dziedās draudzes liturģiskais ansamblis.

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool