Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

«Engures novada cālis 2014» – Elza Kārkla (1)

26. aprīlī Lapmežciema tautas namā notika pašu jaunāko dziedātāju konkurss «Engures novada cālis 2014». Mazie pirmsskolas vecuma dziesmu izpildītāji, viņu vecāki un pedagogi konkursam bija gatavojušies jau laikus.

Arī mūspusē informē par EP gaidāmajām vēlēšanām (1)

Sestdien, 3. maijā, Rideļu dzirnavas uzņēma Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijas komandu, kas te iegriezās savā ceļojumā pa Latviju, lai stāstītu par 24. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Mazpulcēnu darba gads sākas ar sporta spēlēm Lapmežciemā 

Šodien Lapmežciema pamatskolas pagalmā, stadionā un Kupskalnu dabas parkā norisinās mazpulcēnu sporta spēles, kurā piedalās 73 mazpulku komandas no visas Latvijas. Kopskaitā 56 mazpulkus sporta spēlēs pārstāv gandrīz 400 cilvēku.

Lielajā talkā sakopts Valguma ezera krasts 

Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki Lielajā talkā sakopa Ķemeru nacionālā parka teritoriju, īpašu uzmanību veltot Valguma ezera piekrastei.

Lieldienas Smārdes pagasta «Vēju dārzā» /FOTO/ 

Lieldienu pasākumā Smārdes pagasta «Vēju dārzā» bija pulcējušies gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan veci. Lieldienu svinēšanu atklāja folkloras kopa «Milzkalnieki». Tad sekoja šūpoļu iesvētīšana.

Tautas lietišķās mākslas studijas «Engure» audējām – apaļas jubilejas 

Marts un aprīlis ir apaļo jubileju laiks piecām Tautas lietišķās mākslas studijas «Engure» meistarēm – Zitai Ābelei – 60, Dacei Čikstei – 70, Maijai Veinbergai – 80, bet Milijai Linkenai un Lilijai Židovai – abām 90.

Konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!» – Tukumā /FOTO/ 

Otrdien, 15. aprīlī, Tukuma kultūras namā norisinājās jau trešais konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!», kuru Tukuma, Engures un Jaunpils novada skolēniem rīko Kurzemes Mutes veselības centrs sadarbībā ar Tukuma novada Izglītības pārvaldi.

Rekordliels dalībnieku skaits «Cross Country» sacensībās Ķesterciemā (1)

Sestdien, 12. aprīlī, Ķesterciemā Bušu karjera trasē norisinājās «Cross Country» Latvijas un Baltijas čempionāta 1. posms. Sacensības organizēja Arvis Bumbiers, «JVE MotoTeam» un «Motosports RT».

Kā Tukuma lidlauka darbības paplašināšana ietekmēs vidi (43)

9. aprīlī Smārdē un 10. aprīlī Tukumā tika publiski apspriests, kā Tukuma lidlauka darbības paplašināšana ietekmēs vidi. Kā klātesošiem stāstīja novērtējuma izstrādātāja – SIA «Latekoil» pārstāvis Valdis Feldbergs, iepriekš bija modelēta lidostas darbība bez speciāliem nosacījumiem.

Engurnieks Andris Ābele saņem mecenāta Edvīna Samuļa stipendiju par izcilību (2)

Aprīļa sākums ar negaidītu un priecīgu ziņu pārsteidza 19 studentus no dažādām Latvijas augstskolām – viņiem tika piešķirta ziedotāja Edvīna Samuļa stipendija par izcilību.

Kur tu esi, mans saimniek?! (3)

Pirmdien, 24. martā, 19.00 ceļa posmā Klapkalnciems-Ragaciems, mežā atrasts vilka tipa suns, kuram ap kaklu bija brezenta siksna. Suns ir labi barots, taču mežā gulēja bezspēkā.

Engures Mūzikas un mākslas skolai – 20 /FOTO/ (5)

Sestdienas, 15. marta, vakars bija vējains un puteņoja, tomēr tas netraucēja Engures Mūzikas un Mākslas skolas skolotājiem, audzēkņiem un viņu vecākiem, viesiem, visiem laba vēlētājiem no tuvienes un tālienes ierasties uz skolas 20 gadu jubilejas koncertu un balli.

Laukos sākušās traktortehnikas apskates 

Kaut gan mūs pārsteidzis tāds pamatīgāks cīruļputenis, tomēr laukos gatavojas gaidāmajai pavasara un vasaras darbu sezonai. Lai lielie pavasara lauku darbi varētu sākties, traktortehnikai jābūt darba kārtībā – tā atrādāma valsts inspektoriem ikgadējā tehniskajā apskatē.

Gaļas pārstrādes cehs «Smārde» jaunās normas nespēšot izpildīt… (6)

2015. gadā SIA «GPC Smārde» apritēs 30 gadi kopš uzņēmuma atvēršanas. Sākumā tas bija kolhoza «Nākotne» cehs, kurā ražoja desas. Kad laiki mainījās, 1992. gadā uzņēmumu privatizēja tā darbinieki un uzņēmums ieguva pašreizējo nosaukumu.

Bērnudārzā «Ķipari» Smārdē noticis karnevāls /FOTO/ 

Piektdienaa, 14. februāris, Smārdes pirmsskolas izglītības iestādē «Ķipari» bija īpaša. Abās divgadīgo un trīsgadīgo bērnu grupiņās audzēkņi ar audzinātājām un auklītēm bija saposušies maskās, lai piedalītos karnevālā.

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool