Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Pieejama mobilā aplikācija «Visit Tukums» (2)

No 23. augusta viedtālruņu lietotājiem bez maksas ir pieejama Tukuma Tūrisma informācijas centra izveidotā mobilā aplikācija «Visit Tukums». Šobrīd tā pieejama Android versijā un pēc nedēļas tā būs pieejama arī I-phone lietotājiem.

Lielo tīreļa laipu brīvdienās varēs iziet gida pavadībā 

Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas apmeklētājiem atkal ir pieejamas Ķemeru nacionālā parka Lielā tīreļa laipas. Lai bagātīgāk iepazītu interesanto un unikālo purva dabu, SIA «Ķemeru takas» informē par jauna pakalpojuma pieejamību apmeklētājiem: regulāras pastaigas gida pavadībā.

Policisti stāsta par drošību (2)

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, kalaikā no 18. līdz 23. augustam hroniski slimo bērnu (ar dažādiem fiziskiem un attīstības jautājumiem) draugu biedrība «Sūrābele» organizēja vasaras nometni bērniem ar īpašām vajadzībām.

Engures novadā uzstādīta jauna 3G bāzes stacija (2)

 Engures novada Engures pagastā darbu sākusi jauna “Tele2” trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacija. Tās uzstādīšana ir būtiska, jo blakus vēl augstvērtīgākai sakaru kvalitātei nodrošina ātrgaitas mobilā interneta iespējas “Tele2” tīklā. Šī gada sākumā jauna “Tele2” 3G bāzes stacija sāka darbību arī Engures novada Lapmežciemu un Smārdes pagastos.

Engurē aizvadīti pagasta sporta svētki /FOTO/ 

Sestdien, 10. augustā, stadionā norisinājās Engures svētki, kuros sportiskās aktivitātes tika papildinātas ar radošajām. Vieni no pirmajiem uz starta stājās jaunie riteņbraucēji, kas sacentās divās grupās.

Lāpu skrējiens «Apkārt Latvijai» šķērso Engures novadu /FOTO/ 

15. augustā Rīgas Brāļu kapos pie Mūžīgās uguns svinīgi tika aizdegtas lāpas, lai dotu startu simboliskam un dažādas paaudzes vienojošam skrējienam «Apkārt Latvijai».

Plāno ierīkot gājēju un velobraucēju celiņu Tukums-Milzkalne (10)

Šonedēļ uzsākta topogrāfiskā uzmērīšana 3 km garajam veloceliņam, kuru Engures novads plāno ierīkot autoceļa Tukums-Milzkalne-Smārde-Slampe posma Tukums-Milzkalne malā.

Engurnieki svin svētkus /FOTO/ 

10. augustā ar radošām un sportiskām aktivitātēm engurnieki svinēja savus svētkus. Jau no rīta sporta laukumā uz starta bija volejbolisti, pēc tam arī futbolisti un visi tie, kuri gribēja pārbaudīt savu precizitāti basketbola soda metienos, savukārt bērni sacentās riteņbraukšanā un veiklības stafetē.

Fotogrāfs Valdis Brauns: “Visa dzīve ir viens moments…” 

Zvejnieksvētkos Lapmežciema muzejā bija apskatāma fotomākslinieka Valda Brauna fotoizstāde. Izstādīti melnbaltie fotodarbi no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem. Viņa fotogrāfijas izstādē lielākoties atainoja zvejnieku dzīvi.

Gleznotāja Olita Gulbe-Ģērmane: “Es vispār esmu dabists!” 

8. augustā Jūrmalas muzejā Majoros atklāja gleznotājas Olitas Gulbes-Ģērmanes jubilejas izstādi. Viņai šogad 60 – noapaļojies iegansts parunāt par paveikto plašāk, tāpēc vēl pirms svinīgā notikuma viesojāmies pie mākslinieces viņas mājā, Bigauņciemā.

Pie Šlokenbekas muižas remontē ceļu 

Šonedēļ SIA «Strabag» remontē ceļu, kas ved gar Šlokenbekas muižu, lai atvieglotu ne vien braukšanu transportlīdzekļiem, bet arī iešanu gājējiem. Kā vieniem, tā otriem problēmas radīja prāvās bedres.

Lāpu skrējienam «Apkārt Latvijai» pieteikušies vairāk nekā 2000 dalībnieku 

Lāpu skrējienam gar Latvijas robežu «Apkārt Latvijai» pieteikušies jau vairāk nekā 2000 Latvijas iedzīvotāju, starp kuriem ir vairāki 1992. gada lāpu skrējiena dalībnieki.

Troksnis Tukuma lidlaukā – neizbēgams; plāno lidojumu skaitu palielināt līdz 6000 gadā (66)

6. augustā Tukuma novada domes zālē iedzīvotāji apsprieda ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumu, kurā aprakstīta Tukuma lidostas jeb lidlauka «Jurmala Airport» paplašināšanas iecere.

Nedēļas nogale Tukuma apkārtnē – ar viduslaiku elpu 

Šajā – otrajā augusta – nedēļas nogalē jau tradicionāli galvenais notikums Tukuma pusē ir Viduslaiku svētku svinēšana Jaunpils pilī. Sestdien, 10. augustā, karstākajā kāzu laikā Jaunpils pils kungs ir nolēmis izprecināt savu cimperlīgo meitu.

Smārdes pagasta «Medņos» apmeties zivju ērglis (1)

5. augusta rītā Smārdes pagasta Lielā ciema «Medņos» uzradās negaidīts viesis – apgredzenots ērglis. Putns no «Medņu» saimnieka Kazimira Seiksta nav baidījies. No ārpuses putnam nekādus ievainojumus neredzot.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool