Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Engures Mūzikas un mākslas skolā – 17. izlaidums 

24. maijs bija nozīmīga un priecīga diena tām 11 meitenēm, kuras absolvēja Engures Mūzikas un mākslas skolu un ieguva apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi mūzikā un mākslā.

«Skaru» pagalmā Ragaciemā atklāta brīvdabas izstāde /FOTO/ 

Engures novada Ragaciema «Skarās» pagājušās nedēļas nogalē bija sarīkota jauka brīvdabas izstāde. Par šo pasākumu tā iniciatore Irēna Skaraine jau iepriekš bija paziņojusi cieminiekiem.

Par drošību, peldoties Melnezerā, katram jādomā pašam (10)

Vasara ir atnākusi. Ļaudis sāk peldvietās pulcējas. Tukuma pilsētā viena no iecienītākajām un faktiski jau arī vienīgā peldvieta ir Melnezers. Taču glābēju pie ezera vēl nav.

Ierīkojot stāvlaukumu, Gausajā jūdzē norok kāpu (6)

Jautā lasītājs: – Mani uztrauc tas, ka pie jaunuzceltā jūras novērošanas torņa ārda nost kāpu. Vai tiešām jābūvē stāvlaukums, lai kāds atkal varētu daudz pelnīt?

Svētki Šlokenbekas muižā sākušies /FOTO/ (9)

Šlokenbekas muižā Muzeja nakts ieskaņa sākās jau piektdienas, 16. maija, vakarā. Tematisko pasākumu „Mans ceļš – Latvija” ievadīja pašdarbības kolektīvu koncerts „Mierā stāvēt ir iet atpakaļ”

Šodien Abragciemā paceļ zilo karogu 

Abragciema pludmalei jau 10. gadu piešķirts zilais karogs, kas ir pasaules populārākais un atpazīstamākais ekosertifikāts. Zilo karogu piešķir peldvietām, ostām un individuālajam jahtām.

Engures bērnudārzam «Spārīte» – jauna vadītāja (9)

Novada domes sēdē amatā apstiprināja Engures pirmsskolas izglītības iestādes «Spārīte» vadītāju Sandru Ozoliņu. Viņa darbu sāka 6. maijā. S. Ozoliņa pastāstīja: “– Es «Spārītē» esmu nostrādājusi 17 gadus.”

Atklāts piemineklis Imantam Ziedonim 

3. maijā Imantam Ziedonim būtu apritējis 81 gads. Šī bija jau otrā dzimšanas diena bez dzejnieka. Pērn viņa tuvākie deva solījumu dzimšanas dienā viņa mūža mājās – Ragaciema kapos – atklāt pieminekli.

Tukuma deju apriņķa tautas deju kolektīvu skate (21)

Pirmdien, 5. maijā, Tukuma kultūras namā notika Tukuma deju apriņķa tautas deju kolektīvu skate, kurā piedalījās Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novada deju kolektīvi.

«Engures novada cālis 2014» – Elza Kārkla (1)

26. aprīlī Lapmežciema tautas namā notika pašu jaunāko dziedātāju konkurss «Engures novada cālis 2014». Mazie pirmsskolas vecuma dziesmu izpildītāji, viņu vecāki un pedagogi konkursam bija gatavojušies jau laikus.

Arī mūspusē informē par EP gaidāmajām vēlēšanām (1)

Sestdien, 3. maijā, Rideļu dzirnavas uzņēma Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijas komandu, kas te iegriezās savā ceļojumā pa Latviju, lai stāstītu par 24. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Mazpulcēnu darba gads sākas ar sporta spēlēm Lapmežciemā 

Šodien Lapmežciema pamatskolas pagalmā, stadionā un Kupskalnu dabas parkā norisinās mazpulcēnu sporta spēles, kurā piedalās 73 mazpulku komandas no visas Latvijas. Kopskaitā 56 mazpulkus sporta spēlēs pārstāv gandrīz 400 cilvēku.

Lielajā talkā sakopts Valguma ezera krasts 

Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki Lielajā talkā sakopa Ķemeru nacionālā parka teritoriju, īpašu uzmanību veltot Valguma ezera piekrastei.

Lieldienas Smārdes pagasta «Vēju dārzā» /FOTO/ 

Lieldienu pasākumā Smārdes pagasta «Vēju dārzā» bija pulcējušies gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan veci. Lieldienu svinēšanu atklāja folkloras kopa «Milzkalnieki». Tad sekoja šūpoļu iesvētīšana.

Tautas lietišķās mākslas studijas «Engure» audējām – apaļas jubilejas 

Marts un aprīlis ir apaļo jubileju laiks piecām Tautas lietišķās mākslas studijas «Engure» meistarēm – Zitai Ābelei – 60, Dacei Čikstei – 70, Maijai Veinbergai – 80, bet Milijai Linkenai un Lilijai Židovai – abām 90.

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool