Sestdiena, 2019. gada 16. februāris
Jūlija, Džuljeta

Mācekļu debija Olitas Gulbes jubilejas izstādē Lapmežciemā 

19. decembrī Lapmežciema muzejā atvēra Olitas Gulbes 60. dzimšanas dienai veltītu izstādi. Bija piepildījies arī mākslinieces vēlēšanās, lai šajā izstādē ar saviem darbiem piedalītos arī viņas mācekļi.

Lapmežciema vecākās paaudzes skolotājas tiekas Ziemas saulgriežos (1)

Lapmežciema vecākās paaudzes skolotājiem ir tradīcija – divas reizes gadā satikties, pakavēties atmiņās, pārrunāt jaunākos notikumus. Tikšanās vieta parasti ir Lapmežciema muzejā pie bijušās skolas direktores, pašlaik muzeja vadītājas Mudītes Bērziņas.

«Tukums Airport» jau otro reizi būs jāpārstrādā ietekmes uz vidi ziņojums (33)

17. decembrī Vides pārraudzības birojs publiskoja informāciju par to, ka SIA «Tukums Airport» atdots ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojums. Tas nozīmē, ka SIA «Tukums Airport» jau otro reizi būs jāpārstrādā ietekmes uz vidi ziņojums, kurā tika vērtēta Tukuma lidlauka paplašināšanas iecere, un jāorganizē ziņojuma sabiedriskā apspriešana.

Dace Lasenberga raksta savam un citu priekam 

Pirms gada iznāca lapmežciemnieces Daces Lasenbergas pirmā grāmata «Trīs stāsti lietainiem vakariem». Pašlaik šo grāmatu iespējams izlasīt internetā www.dacespasakas.lv/tuziks. Nu uzzinājām, ka autore gatavojas izdot otru grāmatiņu bērniem.

Svētku dievkalpojumi mūsu novados (1)

Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā 22. decembrī 11.00 Adventa ceturtās svētdienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu – pieaugušo kristību un iesvētes dievkalpojums. Dievkalpojumu vadīs mācītājs Mārcis Zeiferts. Dziedās draudzes liturģiskais ansamblis.

Traktorists, kas Lapmežciemā rūpējas par tīrību pludmalē un izbraucamām ielām 

Lapmežciema pagastā valsts svētkos godināja pagasta komunālas nozares darbinieku, mehanizatoru Gundaru Šteinbergu. Slimības dēļ Gundars pats svinībās nepiedalījās, bet par viņa darbu tikai labus vārdus teica pagasta iedzīvotājiem.

Uldis Bērziņš: “Lauki liek justies brīvam un strādāt klusumā” (2)

Engures novada Smārdes pagasta «Plūčās» Uldis Bērziņš patstāvīgi saimniekot sāka jau tad, kad bija kolhozs. Sākumā viņš savas dzimtas zemi no kolhoza nomāja. Vēlāk zemi atguva kā likumīgais īpašnieks.

Engures novadā no jaunā gada sadārdzināsies komunālie maksājumi (2)

Milzkalnes iedzīvotāji savās pasta kastītes ir saņēmuši paziņojumus, ka SIA «Strabag», kas nodrošina daudzdzīvokļu mājas ar siltumu, veicis siltumenerģijas ražošanas izmaksu aprēķinu un nolēmis paaugstināt tarifu. Līdz 1. janvārim par siltumu maksājam Ls 37,30 par megavatstundu, bet no 1. janvāra būs jāmaksā Ls 40,69.

Smārdes deju kolektīvam «Jampadracis» – 15 gadi (2)

7. decembī Smārdes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs «Jampadracis» svinēja savu 15. dzimšanas dienu. Smārdes kultūras centrā pulcējās jubilejas viesi, apsveicēji un vienkārši deju kolektīvu sniegtā koncerta baudītāji.

Medaļa un goda raksti engurniekiem 41. mākslas konkursā «Lidice» 

Novembra sākumā pasākumā, kuru rīkoja Čehijas vēstniecība Latvijā, ar svinīgu Čehijas Republikas vēstnieka vietnieka uzrunu tika sveikti bērni no visas Latvijas. Viņus godināja arī pārstāvji no Rīgas domes un Izglītības ministrijas par nopelniem 41. Starptautiskajā bērnu mākslas konkursa – izstādes LIDICE 2013 pēdējās, trešās kārtas sasniegumiem.

Lapmežciemā vilki sakož pie ķēdes piesietus suņus (4)

Lasītājs jautā: – Dzirdējām, ka Lapmežciemā divās mājās vilki saplosījuši suņus, kas bijuši piesieti pie ķēdes. Gribētu par to uzzināt kaut ko vairāk. Cik droši varam pārvietoties pa Lapmežciemu? Lapmežciema pagasta pārvaldes vadītāja Dace Galandere notikušo apstiprināja.

Engures būvvalde: ‘Par Tukuma lidostu reālu bažu šobrīd nav’ (3)

Ekonomikas ministrija uzdevusi pašvaldību būvvaldēm apsekot sabiedriskās nozīmes ēkas, lai pārliecinātos, ka ievēroti visi normatīvi. Kā tas norit Engures novadā, to sarunā lūdzām skaidrot novada būvvaldes vadītājai Dacei Dēliņai.

Valsts svētki Engurē /FOTO/ 

Valsts svētkos Engures pagasta iedzīvotājus uz svinībām kultūras namā aicināja Liepājas Zvanu ansamblis. Tā sniegums kopīgā montāžā ar kultūras nama daiļlasītāju sniegumu un fotoprojekcijām veidoja vienotu uzvedumu «Ticēsim, viss vēl ir nākotnē» veltītu Latvijai.

Valsts 95. gadadienas svinības Lapmežciemā (1)

Lapmežciema tautas namā notika Latvijas Republikas 95. gadadienai veltīts svinīgs sarīkojums. To atklāja tautas nama vokālais sieviešu ansamblis un Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska. Pēc kopīgi nodziedātas himnas «Dievs, svētī Latviju» uzrunu teica Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa.

Dejotāji aicina ziedot Tukuma dzīvnieku patversmei (1)

Aicina līdz 18. novembrim ziedot dzīvnieku patversmei Tukumā. Patversmei noderētu kaķu kastes, plastmasas bļodas, rotaļlietas, pavadas, kakla siksniņas, barība kucēniem («Royal canin»), barošanai nepieciešamie trauki, nolietoti palagi un lieli dvieļi.

Pasākumu kalendārs

2019.02.16 | 10:00

Florbols Slampē 

2019.02.16 | 10:00

Novuss Irlavā 

2019.02.16 | 10:00

Nodarbība par logu un durvju restaurāciju Tukumā 

2019.02.16 | 11:00

«Apceļo un iepazīsti savu pagastu» noslēguma pasākums Zentenē 

2019.02.16 | 11:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool