Oļegs, Vineta

Jauniešiem piešķirs stipendijas 

Engures novada dome noslēgusi līgumu ar Latvijas Universitātes Fondu, lai piešķirtu stipendijas novada jauniešiem.

Smārdē Jāņus ielīgoja Vēju dārzā 

Engures novada Smārdes pagastā Jāņus ielīgoja 22. jūnijā. Vēju dārzā koncertēja folkloras kopa «Mizlkalnieki» un vokālie ansambļi «Tīne» un «Randevu». Vēlāk tika iekurināts arī Jāņu ugunskurs. Kad satumsa, uz zaļumballi Vēju dārzā pulcējās jaunieši.

Atklāj atjaunoto pieminekli Viktoram Cojam (4)

Šodien, Viktora Coja 52. dzimšanas dienā, Jūrmalas-Talsu šosejas malā netālu no Ķesterciema atklāja atjaunoto pieminekli mūziķim Viktoram Cojam, kurš 1990. gada 15. augustā šajā vietā gāja bojā autokatastrofā.

Lai top – pārticība, spēks un veselība! (4)

20. jūnijā, Engures novada «Rūšos» Tukuma invalīdu dienas centrs «Saime» svinēja Līgo svētkus un kopā ar folkloras kopu «Milzkalnieki» piedalījās Saulgriežu rituālā. Visi centra klienti un darbinieki svētkiem bija gatavojušies – rotājušies ar magonēm, rudzupuķēm, margrietiņām, smilgām un citām zālēm.

Jāņubērni Smārdes uzņēmumos 

Piektdien, 21. jūnijā, Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, Milzkalnes tautas nama vadītāja Ilze Vekšina un vairāki folkloras kopas «Milzkalnieki» dalībnieki devās aplīgot lielākos Smārdes pagasta uzņēmumus.

Mazpulcēni iepazīst saimniekošanu laukos un dabu 

19. un 20. jūnijā, Tukuma, Jaunpils, Engures un Kandavas novada mazpulcēni piedalās vasaras skolā «Dzīvoju zaļi – zaļā pasaulē», kura norisinās Pūres pamatskolā.

Groza budžetu, kārto zemes jautājumus Engures novada domes sēdē 

Deputāti nolēma palielināt novada domes pamatbudžeta ieņēmumus par 291 625 eiro un apstiprināt pamatbudžetu 10 280 186 eiro apmērā, kā arī palielināt pamatbudžeta izdevumus par 278 212 eiro un apstiprināt to 9 942 068 eiro apmērā.

Engures pagastā ūdenssaimniecības projekts tuvojas noslēgumam /Papildināts/ (4)

Šovasar Engures pagasta ielās notiek vērienīgi rakšanas darbi, jo tiek realizēts Eiropas Savienības (ES) projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Engurē» projekta pirmā un otrā kārta. Kopumā abu realizācijā ieguldīti 1 399 379,63 eiro.

Jaunieši apgūst uzņēmējdarbību 

Otrdien Engurē noslēdzās Tukuma konsultāciju biroja un Valsts lauku tīkla organizētās mācības «Atbalsts jauniešiem zvejniecības tradīciju apguvei un uzņēmējdarbības veikšanai».

Koncerts Šlokenbekas muižā 

Otrdien, 17. jūnijā, Šlokenbekas muižā notikušo kormūzikas koncertu – notikumu, kas, domājams, iepriecināja visus tā dalībniekus. Un viņu skaits šoreiz tiešām bija iespaidīgs – vairāk nekā 150 koristu, kamermūzikas orķestra mūziķu un arī klausītāju – pilna muižas zāle!

Nāc Ķesterciemā trenēties pludmales volejbolā! (3)

No 25.-28.jūnijam jaunieši vecumā līdz 18 gadiem Ķesterciema stadionā apgūs spēles pamatus vienas no vadošās Latvijas pludmales volejbola treneres un pludmales volejbola aizsācējas Latvijā Andromedas Bērziņas vadībā.

Klapkalnciema pludmali apsaimniekos vietējais uzņēmējs (6)

Veselības inspekcijas apstiprināta peldvieta ir arī Klapkalnciemā. Iepriekšējā Engures novada domes sēdē deputāti nolēma šo pludmali nodot apsaimniekotājam SIA «Klapkalnciems» (valdes priekšsēdētājs ir Kaspars Eglītis) un slēgt ar apsaimniekotāju līgumu.

Milzkalnes tautas namā atzīmē noslēgušos mācību gadu 

3. jūnijā Milzkalnes tautas namā Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa rīkoja pieņemšanu, uz kuru aicināja visu novada skolu direktorus, viņu vietniekus, skolotājus, sekmīgākos skolēnus un viņu vecākus, lai atzīmētu kopīgos sasniegumus mācībās un mācību priekšmetu olimpiādēs.

Tukuma, Kandavas un Jaunpils novados oficiālu peldvietu nav (2)

Lai arī šobrīd karstās dienas nomainījis brāzmains vējš un arī mūsu novadu iecienītāko peldvietu krasti ir tukši un klusi, vasaru neviens nav atcēlis un pavisam drīz, tiklīdz laika apstākļi to atļaus, šis vietas būs ļaužu piepildītas.

Engures Mūzikas un mākslas skolā – 17. izlaidums 

24. maijs bija nozīmīga un priecīga diena tām 11 meitenēm, kuras absolvēja Engures Mūzikas un mākslas skolu un ieguva apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi mūzikā un mākslā.

Pasākumu kalendārs

2019.08.17 | 9:30

Viesatu pagasta svētki 

2019.08.17 | 9:30

Sporta svētki Slampē 

2019.08.17 | 11:00

Kapu svētki Cērē 

2019.08.17 | 11:00

Veselības diena Lestenē 

2019.08.17 | 11:00

Svētki Abavniekos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool